Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tunevannet Rundt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tunevannet Rundt
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: søndag 16 oktober 2016

D/H17- (10 km)

10 600 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Vegard Jarvis WestergårdHalden SK1.13.21
2Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.14.58+1.37
3Thomas LieFredrikstad SK1.16.06+2.45
4Øyvind StoksethHalden SK1.16.23+3.02
5Henrik OttesenFredrikstad SK1.16.36+3.15
6Nils Petter FremmingHeming Orientering1.25.17+11.56
7Christian ReuschHeming Orientering1.25.19+11.58
8Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.25.45+12.24
9Øystein ØstermannHeming Orientering1.26.10+12.49
10Tore BjørnerødOK Moss1.27.14+13.53
11Jan GranstedtHalden SK1.27.22+14.01
12Arild KirkerødSarpsborg OL1.27.27+14.06
13Svein MelbySarpsborg OL1.27.28+14.07
14Dag Arne LierIndre Østfold OK1.27.41+14.20
15Henning Bratland CarlsenOK Moss1.27.51+14.30
16Knut Erling ØenHeming Orientering1.28.32+15.11
17Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving1.31.34+18.13
18Sture OttesenIndre Østfold OK1.32.10+18.49
19Erik Rytter JakobsenOK Moss1.33.00+19.39
20Magne SætherFredrikstad SK1.34.05+20.44
21Øyvind LøkenOK Moss1.34.22+21.01
22Donatas KontautasOK Moss1.34.26+21.05
23Espen WigaardOppsal Orientering1.34.48+21.27
24Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.36.59+23.38
25Hallvard KorenOK Moss1.37.01+23.40
25Ove MartinsenHauketo IF1.37.01+23.40
27Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.37.13+23.52
28Kjetil KarlsenOK Moss1.37.24+24.03
29Morten DueMåren OK1.37.33+24.12
30Rune BlågestadIndre Østfold OK1.37.42+24.21
31Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.37.50+24.29
32Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.39.31+26.10
33Einar GisholtFossum IF1.41.58+28.37
34Espen BekhusFredrikstad SK1.43.33+30.12
35Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.44.41+31.20
36Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1.45.11+31.50
37Håkon Nergaard BergStokke IL1.45.14+31.53
38Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL1.45.19+31.58
39Morten KongsbergIL Tyrving1.45.26+32.05
40Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.45.29+32.08Last ned GPS-spor i gpx-format
41Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.45.32+32.11
42Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering1.46.07+32.46
43Per OsenVestre Akers SK1.46.11+32.50
44Arnfinn MoeFredrikstad SK1.46.30+33.09
45Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.47.00+33.39
46Dag BrenåsVarteig OL1.48.21+35.00
47Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.49.17+35.56
48Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1.49.24+36.03
49Einar Kristian LundeVarteig OL1.49.32+36.11
50Rune S. NielsenIndre Østfold OK1.49.41+36.20
51Trygve LeivestadSarpsborg OL1.54.32+41.11
52Pål AngvollFredrikstad SK1.58.15+44.54
53Dag SyversenSarpsborg OL2.00.35+47.14
54Sven SimonsenFredrikstad SK2.06.55+53.34
55Kristin GrindstadSarpsborg OL2.08.38+55.17
56Øystein JensenSarpsborg OL2.09.11+55.50
57Even Woldstad HanssenEiker OL2.18.04+1.04.43
0Frank LøwengreenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKdiskvalifisert
0Daniel OliversenTrøsken ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor