Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Natt AAOK/VAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Natt AAOK/VAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Kristiansand OK
Dato: fredag 16 september 2016

H21

5 020 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ståle GjelstenKristiansand OK51.3910.17
2Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett52.39+1.0010.29
3Holger HottKristiansand OK55.30+3.5111.03
4Jostein MoeTorridal IL55.59+4.2011.09
5Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK58.00+6.2111.33
6Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK1.02.12+10.3312.23
7Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.03.05+11.2612.33
8Frode Øverøyen BalchenOddersjaa SSK1.03.21+11.4212.37
9Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering1.04.16+12.3712.48
10Oluf BøckmanKristiansand OK1.14.32+22.5314.50
11Per Olav NærestadIF Trauma1.17.13+25.3415.22
0Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Kjell Arne HålandOK Sørbrutt

H17-20

5 020 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian DalandKristiansand OK49.099.47
2Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK54.20+5.1110.49
3Håvard IrgensKristiansand OK59.12+10.0311.47
4Marius PyttenKristiansand OK1.00.02+10.5311.57
5Einar EkelandOddersjaa SSK1.03.18+14.0912.36
6Even FossumIK Grane Arendal Orientering1.27.23+38.1417.24
7Henrik Chr. HirschIF Trauma1.30.33+41.2418.02
0Kristian NyhusBirkenes ILdiskvalifisert
0Vegard MyhreKristiansand OKdiskvalifisert

D21

3 790 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK1.06.0017.24

D17-20

2 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK41.5115.06
2Julie NærestadVegårshei IL51.17+9.2618.30

H15-16

3 790 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK40.0210.33
2David RundeKristiansand OK44.40+4.3811.47
3Kristian PyttenKristiansand OK50.14+10.1213.15
4Odd-Anton HermansenKristiansand OK51.43+11.4113.38
5Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL56.17+16.1514.51
6Magnus MosfjellBirkenes IL57.50+17.4815.15
7Jonas MyhreKristiansand OK1.11.41+31.3918.54
8Fredrik Monrad OlsenFlosta IL1.19.12+39.1020.53

D15-16

2 770 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK38.2313.51
2Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)39.09+0.4614.08
3Sigrid EkelandOddersjaa SSK43.11+4.4815.35
4Inga StødleKristiansand OK45.12+6.4916.19
0Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKdiskvalifisert

H13-14 par

2 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Børte NomelandKristiansand OK33.0613.27
2Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering42.37+9.3117.19
3Brage TakleKristiansand OK45.00+11.5418.17

D13-14 par

2 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma27.1811.05
1Ada Helene OlsenIF Trauma27.1811.05
3Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.03.55+36.3725.58

Løype 2

3 790 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenKristiansand OK1.01.3316.14
2Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.15.02+13.2919.47
3Øyvin SimonsenIL Imås1.21.55+20.2221.36
4Svein Knutsson NomelandKristiansand OK1.25.35+24.0222.34
0Egil FossumIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Roy BirkelandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Løype 3

2 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen CowardOK Sør1.03.0822.47
2Widar Taxth LølandHisøy OK1.09.19+6.1125.01

Løype 4

2 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri BjorvandBirkenes IL56.0922.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor