Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett AAOK/VAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett AAOK/VAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Søgne og Songdalen OK
Dato: søndag 18 september 2016

H17

14 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kristiansand OK 11.45.42
1. Marius Pytten34.383+1.0834.383+1.08
2. Vetle Elias Lynnebakken37.4511.12.231-2
3. Holger Hott33.192+3.491.45.42100.00
2Kristiansand OK 21.53.45+8.03
1. Håvard Irgens33.30133.301
2. John Runde50.457+13.001.24.154+3+11.52+11.52
3. Hans Gunnar Omdal29.3011.53.452-2+8.03
3Kristiansand OK 41.58.58+13.16
1. Marius Aurebekk33.552+0.2533.552+0.25
2. Åsulv Birkeland Stormoen42.574+5.121.16.523+1+4.29+4.04
3. Stig Dalsøren42.064+12.361.58.5830+13.16+8.47
4Kristiansand OK 52.09.08+23.26
1. Sebastian Daland35.434+2.1335.434+2.13
2. Håvar Birkeland Stormoen38.582+1.131.14.412-2+2.18+0.05
3. Vegard Myhre54.278+24.572.09.084+2+23.26+21.08
5IK Grane Arendal Orientering 12.12.53+27.11
1. Aslak Blågestad43.178+9.4743.178+9.47
2. Christine Mikkelsen42.123+4.271.25.295-3+13.06+3.19
3. Magnus Johnsson47.245+17.542.12.5350+27.11+14.05
6Kristiansand OK 32.25.54+40.12
1. Johannes Bakke Aashamar37.425+4.1237.425+4.12
2. Bjørnar Kregnes1.11.4511+34.001.49.2711+6+37.04+32.52
3. Christian Bøen36.273+6.572.25.546-5+40.12+3.08
7Oddersjaa SSK 12.30.22+44.40
1. Frode Øverøyen Balchen38.366+5.0638.366+5.06
2. Isak Aasemoen Aardal1.02.189+24.331.40.547+1+28.31+23.25
3. Einar Ekeland49.287+19.582.30.2270+44.40+16.09
8Birkenes IL 12.35.47+50.05
1. Kristian Nyhus1.02.4011+29.101.02.4011+29.10
2. Espen Birkenes44.465+7.011.47.269-2+35.03+5.53
3. Steinar Aas48.216+18.512.35.478-1+50.05+15.02
9IF Trauma 12.37.47+52.05
1. Per Olav Nærestad39.317+6.0139.317+6.01
2. Erling Fredriksen46.026+8.171.25.336-1+13.10+7.09
3. Andreas Sælsbråten1.12.1410+42.442.37.479+3+52.05+38.55
10IK Grane Arendal Orientering 22.44.55+59.13
1. Even Fossum44.309+11.0044.309+11.00
2. Gunnar Dag Tørå1.04.3210+26.471.49.0210+1+36.39+25.39
3. Egil Fossum55.539+26.232.44.55100+59.13+22.34
11Hisøy OK 12.53.34+1.07.52
1. Silje Hauge44.4710+11.1744.4710+11.17
2. Sveinung Ulstein56.128+18.271.40.598-2+28.36+17.19
3. Fredrik Studsrud1.12.3511+43.052.53.3411+3+1.07.52+39.16
OK Sør 1diskvalifisert
1. Magnar Stav Johanssendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Stein-Erik Scheiediskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert
Søgne og Songdalen OK 1diskvalifisert
1. Ståle Thortveitdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kjell Erik Røislanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Svein Sundediskvalifisertdiskvalifisert
Varegg Fleridrett 1diskvalifisert
1. Petter Marki Erichsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ørjan Svaland Aasdiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert

D17

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kristiansand OK 11.44.14
1. Sandy Hott33.19133.191
2. Ingvild Mulen37.1611.10.3510
3. Marianne Andersen33.3911.44.1410
2Vegårshei IL 12.22.55+38.41
1. Karine Vestøl33.262+0.0733.262+0.07
2. Arnhild U. Bråten46.212+9.051.19.4720+9.12+9.05
3. Emma Smeland Nygårdseter1.03.082+29.292.22.5520+38.41+29.29
3OK Sør 12.50.35+1.06.21
1. Gro Eide53.003+19.4153.003+19.41
2. Trine Eskeland1.07.063+29.502.00.0630+49.31+29.50
3. Heidi Fidje Andersen50.293+16.502.50.3530+1.06.21+16.50

H150

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kristiansand OK 11.38.34
1. Oluf Bøckman33.092+0.1433.092+0.14
2. Glenn Tørå30.5911.04.081-1
3. Dag Moe34.262+4.081.38.34100.00
2Kristiansand OK 21.42.02+3.28
1. Jan Blandkjenn33.193+0.2433.193+0.24
2. Svein Knutsson Nomeland38.253+7.261.11.4430+7.36+7.12
3. Arne Bujordet30.1811.42.022-1+3.28
3Marnardal IL 21.55.52+17.18
1. Lars Peder Vaaje33.335+0.3833.335+0.38
2. Egil Andersen42.015+11.021.15.3450+11.26+10.48
3. Ola Sløgedal40.186+10.001.55.523-2+17.18+5.52
4Kristiansand OK 31.57.59+19.25
1. Rune Kittelsen33.314+0.3633.314+0.36
2. John Hansen36.572+5.581.10.282-2+6.20+5.44
3. Øyvind Torgersen47.317+17.131.57.594+2+19.25+13.05
5Søgne og Songdalen OK 11.59.40+21.06
1. Yngve Vetrhus40.489+7.5340.489+7.53
2. Roy Birkeland41.284+10.291.22.167-2+18.08+10.15
3. Tor Lohne37.243+7.061.59.405-2+21.06+2.58
6Oddersjaa SSK 12.00.01+21.27
1. Svein Wigemyr34.336+1.3834.336+1.38
2. Frank Glad Balchen47.459+16.461.22.188+2+18.10+16.32
3. Jon Terje Ekeland37.434+7.252.00.016-2+21.27+3.17
7Birkenes IL 22.00.24+21.50
1. Øyvind Andersen36.477+3.5236.477+3.52
2. Svein Roar Jonsmyr43.437+12.441.20.306-1+16.22+12.30
3. Trygve Løland39.545+9.362.00.247+1+21.50+5.28
8Marnardal IL 12.09.25+30.51
1. Per Ivar Vaaje32.55132.551
2. John Øyslebø42.296+11.301.15.244+3+11.16+11.16
3. Arild Bjørkenes54.019+23.432.09.258+4+30.51+19.35
9Birkenes IL 12.16.33+37.59
1. Paul Christian Jensen39.198+6.2439.198+6.24
2. Guttorm Nyhus45.178+14.181.24.369+1+20.28+14.04
3. Bjørn Stormoen51.578+21.392.16.3390+37.59+17.31
10OK Sør 12.56.09+1.17.35
1. Erlend Fidje Andersen53.0610+20.1153.0610+20.11
2. Jan Tore Jørgensen1.01.3110+30.321.54.37100+50.29+30.18
3. Bjørn A. Schou1.01.3210+31.142.56.09100+1.17.35+27.06
11Marnardal IL 33.30.20+1.51.46
1. Børje Svenson53.3511+20.4053.3511+20.40
2. Jon Gunnar Laudal1.11.3111+40.322.05.06110+1.00.58+40.18
3. Jørgen Sæbø1.25.1411+54.563.30.20110+1.51.46+50.48

H13-16

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kristiansand OK 154.54
1. Jonas Myhre22.582+0.0722.582+0.07
2. Trygve Børte Nomeland13.292+0.1036.2720+0.17+0.10
3. David Runde18.27154.541-1
2Kristiansand OK 21.07.39+12.45
1. Odd-Anton Hermansen22.51122.511
2. Brage Takle13.19136.1010
3. Kristian Pytten31.293+13.021.07.392+1+12.45+12.45
3Birkenes IL 11.19.13+24.19
1. Magnus Mosfjell26.293+3.3826.293+3.38
2. Tor Olav Svaland30.395+17.2057.0830+20.58+17.20
3. Asgeir Reiersen Jensen22.052+3.381.19.1330+24.19+3.21
4Birkenes IL 21.31.58+37.04
1. Anund Nyhus40.595+18.0840.595+18.08
2. Martin R Jensen16.233+3.0457.224-1+21.12+3.04
3. Mardon Rødli34.364+16.091.31.5840+37.04+15.52
5IK Grane Arendal Orientering 12.20.39+1.25.45
1. Magnus Fossum33.174+10.2633.174+10.26
2. Ine Mikkelsen25.234+12.0458.405+1+22.30+12.04
3. Lise Mikkelsen1.21.595+1.03.322.20.3950+1.25.45+1.03.15
OK Sør 1diskvalifisert
1. Gunveig Jørundlanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Einar Jørundlanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert

D13-16

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kristiansand OK 11.16.24
1. Inga Stødle28.272+2.4428.272+2.44
2. Silje Kregnes15.03143.3020+1.23
3. Christiane Ruud Bøckman32.5411.16.241-1
Oddersjaa SSK 1fullført
1. Sigrid Ekeland25.43125.431
2. Ingrid Meling Spikkeland16.242+1.2142.07100.00
3. fullførtfullført
IF Trauma 1diskvalifisert
1. Ada Helene Olsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Karin Steendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Mia Hirschdiskvalifisertdiskvalifisert

D135

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Søgne og Songdalen OK 11.28.30
1. Irene Beate Øhrn Arnevik25.38125.381
2. Vibeke Wold Sunde30.40156.1810
3. Bente R. Dybesland32.122+2.391.28.30100.00
2Kristiansand OK 11.50.55+22.25
1. Siri Thortveit Myhre28.332+2.5528.332+2.55
2. Aileen Runde52.492+22.091.21.2220+25.04+22.09
3. Åse Reidun Kregnes29.3311.50.5520+22.25

D/H -12

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Hisøy OK 1brutt
1. Lene Hauge20.21120.211
2. ikke startetikke startet
Torridal IL 1brutt
1. Fredrik Pytten28.432+8.2228.432+8.22
2. ikke startetikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor