Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Lang AAOK/VAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang AAOK/VAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Birkenes IL
Dato: lørdag 3 september 2016

N-åpen

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Lars BirkenesBirkenes IL25.5113.36
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL32.3717.10
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK32.0216.51
Klara TobiassenBirkenes IL33.0217.23
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK27.3514.31
Edvard ÅneslandBirkenes IL29.5415.44

D 11-12

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene HaugeHisøy OK41.5314.57
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK42.32+0.3915.11

D 13-14

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fanny SkindloIF Trauma42.2213.14
2Ada Helene OlsenIF Trauma43.59+1.3713.44
3Mia HirschIF Trauma49.29+7.0715.27
4Karin SteenIF Trauma1.04.43+22.2120.13
5Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.05.50+23.2820.34
6Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.13.36+31.1423.00

D 13-16C

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid MosfjellBirkenes IL1.02.0122.08

D 15-16

3 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin HaugeHisøy OK50.0712.51
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK57.46+7.3914.48
3Silje KregenesKristiansand OK1.07.33+17.2617.19
4Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK1.08.08+18.0117.28
5Inga StødleKristiansand OK1.17.24+27.1719.50
6Ida MonsenEgersund OK1.40.11+50.0425.41

D 17-A kort

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una Glende JansonKristiansand OK59.0515.08

D 17-B

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger SkjæveslandIF Trauma57.3117.58

D 17-C

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig SchouOK Sør47.3516.59
2Torun LynnebakkenKristiansand OK51.04+3.2918.14
3Åse Karin AakvikBirkenes IL1.25.40+38.0530.35
4Siri CowardOK Sør1.33.16+45.4133.18

D 17-18

5 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje HaugeHisøy OK1.01.1612.15
2Ida AurebekkKristiansand OK1.25.08+23.5217.01
0Julie NærestadVegårshei ILdiskvalifisert

D 21-

6 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenKristiansand OK1.06.249.45
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.24.01+17.3712.21
0Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

D 35-

5 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisabeth IngvaldsenNydalens SK52.0410.24

D 45-

3 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri Thortveit MyhreKristiansand OK56.0414.22
2Marianne HaugeHisøy OK1.03.18+7.1416.13
3Tone HirschIF Trauma1.05.47+9.4316.52
4Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen1.18.47+22.4320.12

D 55-

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bente MestadTorridal IL38.1611.57
2Siri ØkstadOddersjaa SSK49.17+11.0115.24
3Oddbjørg MoeKristiansand OK1.13.25+35.0922.56
0Gunvor BlakstadOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 65-

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg BøbelIL Imås1.06.1320.41
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.08.29+2.1621.24
3Anne Karin StigemoIL Imås1.10.05+3.5221.54

H 11-12

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Andreas TømtIL Imås47.3717.00

H 13-14

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage TakleKristiansand OK36.1911.20
2Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.38.18+1.01.5930.43
3Trygve Børte NomelandKristiansand OK1.44.41+1.08.2232.42

H 13-16C

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik HodnemyrIL Vindbjart52.0018.34

H 15-16

5 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius AurebekkKristiansand OK48.139.38
2Anders VestølVegårshei IL1.02.44+14.3112.32
3David RundeKristiansand OK1.06.47+18.3413.21
4Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL1.08.15+20.0213.39
5Jonas MyhreKristiansand OK1.11.26+23.1314.17
6Kristian PyttenKristiansand OK1.16.20+28.0715.16
7Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK1.20.11+31.5816.02
8Erling Heggelund LiaBirkenes IL1.38.20+50.0719.40
0Magnus MosfjellBirkenes ILdiskvalifisert

H 17-A kort

5 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK45.049.00
2Pål RundeKristiansand OK1.48.00+1.02.5621.36
0Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 17-B

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten CowardOK Sør51.4216.09
2Åge AashamarFlosta IL1.05.04+13.2220.20
3Tony HalsallOtra IL1.05.59+14.1720.37 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 17-C

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun KjøstvedtIL Høvdingen41.0514.40

H 17-18

6 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius PyttenKristiansand OK1.14.5611.01
2Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.20.14+5.1811.47
3Even FossumIK Grane Arendal Orientering1.34.12+19.1613.51
0John RundeKristiansand OKdiskvalifisert
0Kristian NyhusBirkenes ILdiskvalifisert

H 19-20

6 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1.01.028.58
2Torkel ReinhartsenKristiansand OK1.25.31+24.2912.34

H 21-

8 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK1.01.047.11
2Jostein AndersenNydalens SK1.04.57+3.537.38
3Holger HottKristiansand OK1.08.10+7.068.01
4Håvard IrgensKristiansand OK1.14.03+12.598.42
5Christian BøenKristiansand OK1.14.09+13.058.43
6Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.16.47+15.439.02
7Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK1.21.28+20.249.35
8Per Olav NærestadIF Trauma1.26.01+24.5710.07
9Jostein MoeTorridal IL1.27.00+25.5610.14
10Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK1.34.04+33.0011.04
11Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.35.21+34.1711.13
12Terje UrfjellIL Imås1.38.00+36.5611.31
13Kjell Arne HålandOK Sør1.39.47+38.4311.44
0Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
0Ståle GjelstenKristiansand OKdiskvalifisert
0Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKdiskvalifisert

H 35-

6 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor ÅmdalKristiansand OK1.20.4711.52
2Stein-Erik ScheieOK Sør1.33.19+12.3213.43
3Svein Knutsson NomelandKristiansand OK1.57.50+37.0317.19
0Jan BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert

H 45-

5 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian TømtIL Imås1.02.5112.34
2Helge HodnemyrIL Vindbjart1.04.14+1.2312.50
3Oluf BøckmanKristiansand OK1.05.21+2.3013.04
4Ole Petter VestølVegårshei IL1.09.40+6.4913.56
5Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen1.10.40+7.4914.08
6Paul-Erling LiaBirkenes IL1.13.27+10.3614.41
7Knut AurebekkTorridal IL1.20.35+17.4416.07
8Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.22.20+19.2916.28
9Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK1.27.00+24.0917.24
10Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1.29.32+26.4117.54
0Are SkindloIF Traumadiskvalifisert
0Geir Henrik HirschIF Traumadiskvalifisert

H 55-

3 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag MoeKristiansand OK38.289.51
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK41.41+3.1310.41
3John HansenKristiansand OK44.24+5.5611.23
4Stein CowardOK Sør57.49+19.2114.49
5Morten HulløenKristiansand OK58.05+19.3714.53
6Rune KittelsenKristiansand OK58.32+20.0415.00
7Per W. TorgersenOddersjaa SSK59.16+20.4815.11
0Magne TaulerOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 65-

3 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvin SimonsenIL Imås53.2213.41
2Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb56.15+2.5314.25
3Widar Taxth LølandHisøy OK1.05.36+12.1416.49
4Kristen DalandIL Imås1.12.17+18.5518.32
5Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.22.14+28.5221.05
6Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK1.24.04+30.4221.33
7Bjørn A. SchouOK Sør1.37.16+43.5424.56
0Knut SkjævelandGanddal ILdiskvalifisert
0Jostein KorsvikOK Sørdiskvalifisert

H 75-

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein R. JensenLia IL54.2717.00
0Kristian OmestadKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor