Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for SM mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SM mellom
Arrangørorganisasjoner: IF Trauma / Vest-Agder
Dato: søndag 21 august 2016

N-åpen

1 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering16.15+0.3811.36
0Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma14.2910.20
0Selma WhiteSøgne og Songdalen OK13.409.45
0Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering14.0110.00
0Hannah Broers DamsgaardHisøy OK15.3711.09
0L7 L7IF Traumautenfor konkurranse

D 11-12

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene HaugeHisøy OK15.289.05
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK17.33+2.0510.19
3Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL19.28+4.0011.27
4Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering27.45+12.1716.19
0L6 L6IF Traumautenfor konkurranse

D 13-14

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering32.2714.06
2Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering34.31+2.0415.00
3Julie ChristiansenKristiansand OK43.28+11.0118.53
0L5 L5IF Traumautenfor konkurranse

D 13-16C

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Krafft MyhrenHisøy OK25.1914.53
2Sara StrayKristiansand OK25.27+0.0814.58
3Tuva Krafft MyhrenHisøy OK27.56+2.3716.25
4Ingrid MosfjellBirkenes IL29.58+4.3917.37

D 15-16

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK30.2410.28
2Karen Hoel JomaasFossum IF33.39+3.1511.36
3Inga StødleKristiansand OK42.54+12.3014.47
4Sigrid EkelandOddersjaa SSK46.11+15.4715.55
0L4 L4IF Traumautenfor konkurranse

D 17-B

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henriette OlsenIF Trauma29.5813.01
2Aileen RundeKristiansand OK48.43+18.4521.10
3Ann Mari StudsrudHisøy OK1.08.38+38.4029.50
0Inger Johanne KristiansenNOTEAMdiskvalifisert

D 17-C

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anniken ØveråsIL Imås24.2114.19
2Adriana EikKristiansand OK29.25+5.0417.18
3Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL33.06+8.4519.28

D 17-N

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma15.2010.57

D 17-20

3 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK30.369.16
2Karine VestølVegårshei IL36.02+5.2610.55
2Emilie WestinPorsgrunn OL36.02+5.2610.55
0Ida AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
0L3 L3IF Traumautenfor konkurranse

D 21-

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering35.119.46
2Sandy HottKristiansand OK38.24+3.1310.40
3Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK44.31+9.2012.21
4Kjersti Adéla WestinKristiansand OK44.44+9.3312.25
0L2 L2IF Traumautenfor konkurranse

D 40-

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK51.1615.32
2Marianne HaugeHisøy OK51.50+0.3415.42
3Tone HirschIF Trauma51.51+0.3515.42
4Målfrid KonstKristiansand OK52.12+0.5615.49
5Benedicte BeckmannOddersjaa SSK52.50+1.3416.00
6Arnhild U. BråtenVegårshei IL53.53+2.3716.19
7Lenka WestinPorsgrunn OL57.07+5.5117.18
8Astri SaudlandIF Trauma59.37+8.2118.03

D 50-

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL37.0112.45
2Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse43.22+6.2114.57
3Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen50.41+13.4017.28
4Tove FossnesHisøy OK57.25+20.2419.47

D 60-

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Karin StigemoIL Imås35.1015.17
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK38.38+3.2816.47
3Siri ØkstadOddersjaa SSK41.29+6.1918.02
4Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK43.00+7.5018.41
0Oddbjørg MoeKristiansand OKdiskvalifisert
0Marit VågsnesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
0Gerd YttervikHisøy OKdiskvalifisert

D 70-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg BøbelIL Imås45.1619.40

H 11-12

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma25.2414.56
2Simen ØveråsIL Imås31.54+6.3018.45
3Fredrik PyttenKristiansand OK32.38+7.1419.11

H 11-12N

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling BakkeIF Trauma11.168.02

H 13-14

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK21.109.12
2Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK24.25+3.1510.36
3Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering32.28+11.1814.06

H 13-16C

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torjus lægreidIF Trauma20.2011.57
2Sander ØveråsIL Imås21.36+1.1612.42
3Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart23.25+3.0513.46

H 15-16

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK23.337.08
2David RundeKristiansand OK28.45+5.128.42
3Kristian PyttenKristiansand OK29.28+5.558.55
4Anders VestølVegårshei IL31.32+7.599.33
5Jonas MyhreKristiansand OK37.32+13.5911.22
6Magnus MosfjellBirkenes IL42.18+18.4512.49
7Fredrik Monrad OlsenFlosta IL1.00.20+36.4718.16
8Anund NyhusBirkenes IL1.06.26+42.5320.07
0Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 17-AK

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik StudsrudHisøy OK53.3016.12
2Erik Broers DamsgaardHisøy OK1.00.41+7.1118.23
3Arild SaudlandIF Trauma1.13.05+19.3522.08

H 17-B

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tony HalsallOtra IL31.1313.34
2Markus FossnesHisøy OK32.05+0.5213.56
3Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse35.11+3.5815.17
4Thomas H FossnesHisøy OK38.50+7.3716.53
5Åge AashamarFlosta IL39.06+7.5317.00
6Nils-Henrik PedersenHisøy OK42.51+11.3818.37
7Eiliv Bjarne LønningenOtra IL50.45+19.3222.03
8Tore HenriksenHisøy OK57.41+26.2825.04

H 17-20

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius PyttenKristiansand OK27.117.33
2Johannes Bakke AashamarKristiansand OK27.36+0.257.40
3Torkel ReinhartsenKristiansand OK31.26+4.158.43
4Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK33.13+6.029.13
5John RundeKristiansand OK35.40+8.299.54
6Kristian NyhusBirkenes IL42.38+15.2711.50
7Even FossumIK Grane Arendal Orientering46.17+19.0612.51
0Einar EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 21-

4 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK26.326.19
2Eirik Martens SvensenKristiansand OK29.44+3.127.04
3Ståle GjelstenKristiansand OK29.49+3.177.05
4Håvard IrgensKristiansand OK29.57+3.257.07
5Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett30.39+4.077.17
6Jostein MoeTorridal IL31.41+5.097.32
7Stig DalsørenKristiansand OK35.42+9.108.30
8Terje UrfjellIL Imås40.07+13.359.33
9Kjell Arne HålandOK Sør45.20+18.4810.47
0Holger HottKristiansand OKdiskvalifisert
0Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Sten Åge NygårdseterVegårshei ILdiskvalifisert
0Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
0Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Løype 1 L1IF Traumautenfor konkurranse

H 40-

3 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian JomaasFossum IF35.199.48
2Fred-Arne SivertsenKristiansand OK36.10+0.5110.02
3Kjell WestinPorsgrunn OL37.06+1.4710.18
4Thorbjørn VærpKristiansand OK39.55+4.3611.05
5Jon Terje EkelandOddersjaa SSK40.36+5.1711.16
6Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering44.04+8.4512.14
7Egil FossumIK Grane Arendal Orientering47.47+12.2813.16
8Inge HaugeHisøy OK47.56+12.3713.18
9Harald EikKristiansand OK49.47+14.2813.49
9Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse49.47+14.2813.49
11Ernst PyttenKristiansand OK49.58+14.3913.52
12Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK1.03.05+27.4617.31
13Ove KjetsåOtra IL1.07.08+31.4918.38

H 50-

3 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenKristiansand OK34.0410.19
2Jens Arild KrokenVegårshei IL37.51+3.4711.28
3Ole Petter VestølVegårshei IL42.04+8.0012.44
4Bjørn StormoenBirkenes IL42.23+8.1912.50
5Nils G GjelstenIL Høvdingen43.38+9.3413.13
6Jan JohnsenØyestad IF allianse49.51+15.4715.06
7Guttorm NyhusBirkenes IL52.32+18.2815.55
8Einar Krafft MyhrenHisøy OK55.53+21.4916.56
9Helge KristensenOK Sør58.31+24.2717.43
0Svein Roar JonsmyrBirkenes ILdiskvalifisert
0Jack BjørnsenKristiansand OKdiskvalifisert

H 60-

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK32.0111.02
2Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering34.37+2.3611.56
3Øyvin SimonsenIL Imås35.54+3.5312.22
4Kjell SandåkerIL Imås38.05+6.0413.07
5Per W. TorgersenOddersjaa SSK39.07+7.0613.29
6Dag MoeKristiansand OK41.39+9.3814.21
7Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering53.15+21.1418.21
8Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering53.37+21.3618.29

H 70-

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering26.5611.42
2Widar Taxth LølandHisøy OK29.01+2.0512.36
3Floke BredlandSøgne og Songdalen OK34.07+7.1114.50
4Arild TelstøIL Vindbjart41.53+14.5718.12
5Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering50.30+23.3421.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor