Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for SM Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SM Lang
Arrangørorganisasjoner: Vegårshei IL / Vest-Agder
Dato: lørdag 20 august 2016

N-åpen

2 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eline BerganVegårshei IL1.01.4625.31
Olav BerganVegårshei IL50.5621.02
Jørgen FlatenVegårshei IL50.3320.53
Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL58.0624.00

D 11-12

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria StødleKristiansand OK47.0218.05
2Lene HaugeHisøy OK52.43+5.4120.16
3Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1.12.39+25.3727.56

D 11-12N

2 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kristina Fidje GrytingGjerstad ILdiskvalifisert

D 13-14

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.01.1023.36
2Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.04.15+3.0524.48

D 15-16

3 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK32.4410.21
2Inga StødleKristiansand OK1.00.17+27.3319.04
Karen Hoel JomaasFossum IFutenfor konkurranse

D 17-18

4 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK45.4310.16

D 21-

5 610 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering55.389.55
2Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK1.09.24+13.4612.22

D 45-

4 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne HaugeHisøy OK1.01.4813.53

D 55-

3 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering56.0517.44
2Oddbjørg MoeKristiansand OK1.24.03+27.5826.35

D 65-

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Karin StigemoIL Imås57.0322.01
2Ingeborg BøbelIL Imås1.02.05+5.0223.58

H 11-12

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik PyttenKristiansand OK1.05.4925.18

H 13-14

2 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering35.3613.44
2Brage TakleKristiansand OK37.35+1.5914.30
3Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK38.14+2.3814.45

H 13-16C

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart1.19.2930.34

H 15-16

4 450 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK33.457.35
2David RundeKristiansand OK36.35+2.508.13
3Anders VestølVegårshei IL40.34+6.499.06
4Kristian PyttenKristiansand OK49.16+15.3111.04
5Jonas MyhreKristiansand OK56.04+22.1912.35
6Fredrik Monrad OlsenFlosta IL59.15+25.3013.18
7Atle NilsenVegårshei IL1.09.23+35.3815.35

H 17-18

5 610 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius PyttenKristiansand OK41.097.20
2Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK49.31+8.228.49
3John RundeKristiansand OK1.03.24+22.1511.18
4Even FossumIK Grane Arendal Orientering1.10.11+29.0212.30

H 19-20

5 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes Bakke AashamarKristiansand OK47.138.24

H 21-

8 540 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK54.106.20
2Ståle GjelstenKristiansand OK59.45+5.356.59
3Holger HottKristiansand OK1.00.20+6.107.03
4Vegard DanielsenKristiansand OK1.01.14+7.047.10
5Håvard IrgensKristiansand OK1.01.37+7.277.12
6Stig AlvestadGanddal IL1.06.40+12.307.48
7Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett1.10.18+16.088.13
8Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK1.10.35+16.258.15
9Jostein MoeTorridal IL1.10.47+16.378.17
10Kjell Arne HålandOK Sør1.17.58+23.489.07
11Per Olav NærestadIF Trauma1.22.36+28.269.40
12Tallak Olav GrytingGjerstad IL1.31.48+37.3810.44
13Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering1.39.37+45.2711.39

H 35-

5 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ernst PyttenKristiansand OK1.14.3013.16

H 45-

5 610 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mads Henrik SandnesHope IL58.5210.29
2Helge FossøyØyestad IF allianse1.04.34+5.4211.30
3Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.10.14+11.2212.31
4Christian JomaasFossum IF1.12.58+14.0613.00
5Harald Østgaard LundIL GeoForm1.14.37+15.4513.18
0Inge HaugeHisøy OKdiskvalifisert
0Egil FossumIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H 55-

4 450 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag MoeKristiansand OK45.4810.17
2Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse51.26+5.3811.33
3Jack BjørnsenKristiansand OK55.08+9.2012.23
4Stein CowardOK Sør57.46+11.5812.58
5Kjell SandåkerIL Imås1.02.17+16.2913.59

H 65-

3 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn PettersenGjerstad IL40.1112.42
2Øyvin SimonsenIL Imås42.28+2.1713.26
3Widar Taxth LølandHisøy OK50.50+10.3916.05
4Trygve LølandBirkenes IL52.48+12.3716.42

Direkte C

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Siri CowardOK Sørdiskvalifisert

Direkte B

2 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir KristiansenOddersjaa SSK59.2822.57
2Aileen RundeKristiansand OK1.20.09+20.4130.56
0Morten CowardOK Sørdiskvalifisert

Direkte A

3 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind MikkelsenKristiansand OK54.3217.15
2Åge AashamarFlosta IL1.09.50+15.1822.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor