Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 20 avslutning

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 20 avslutning
Arrangørorganisasjoner: Hope IL / Vest-Agder
Dato: lørdag 1 oktober 2016

Damer 1

1 440 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering17.1712.00
2Ellen TerjesenØyestad IF allianse22.31+5.1415.38
3Kamilla StudsrudHisøy OK24.06+6.4916.44
4Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma25.21+8.0417.36
5Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma25.25+8.0817.39
6Hannah Broers DamsgaardHisøy OK39.22+22.0527.20

Damer 2

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart20.299.45
2Lene HaugeHisøy OK20.41+0.129.50
3Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL22.32+2.0310.43
4Kirsten CappelenHisøy OK23.37+3.0811.14

Damer 3

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma27.5810.21
2Fanny SkindloIF Trauma27.59+0.0110.21
3Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering29.17+1.1910.50
4Karin SteenIF Trauma30.32+2.3411.18
5Johanne TerjesenØyestad IF allianse35.38+7.4013.11
6Ann Mari StudsrudHisøy OK53.45+25.4719.54
0Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Damer 4

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toini SkyttersæterKonnerud IL25.099.18
2Arnhild U. BråtenVegårshei IL25.57+0.489.36
3Tone HirschIF Trauma33.03+7.5412.14
4Marianne HaugeHisøy OK34.33+9.2412.47
5Edith FahreHisøy OK35.41+10.3213.12

Damer 5

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK22.198.15

Damer 6

3 120 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK25.328.11
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK25.54+0.228.18
3Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL27.00+1.288.39
4Inga StødleKristiansand OK29.53+4.219.34
0Silje HaugeHisøy OKdiskvalifisert
0Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Herrer 1

1 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma16.3711.32
2Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma16.52+0.1511.42
3Simon TerjesenØyestad IF allianse22.32+5.5515.38
4Erik Broers DamsgaardHisøy OK40.29+23.5228.06

Herrer 2

2 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander ØveråsIL Imås19.099.07
2Ole Kristian Omdal TharaldsenIL Vindbjart20.27+1.189.44
3Fredrik SkovlyIL Vindbjart20.28+1.199.44
4Haakon Smith EidetIL Vindbjart20.29+1.209.45
5Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart21.52+2.4310.24
6Svein EidetIL Vindbjart21.55+2.4610.26
7Eirik HodnemyrIL Vindbjart22.09+3.0010.32
8Henrik Andreas TømtIL Imås22.13+3.0410.34
9Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma25.03+5.5411.55
10Simen ØveråsIL Imås29.32+10.2314.03

Herrer 3

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering23.308.42
2Nils-Henrik PedersenHisøy OK31.54+8.2411.48
3Bjørn BratlandIF Trauma34.52+11.2212.54
4Harald ØveråsIL Imås41.01+17.3115.11

Herrer 4

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik Monrad OlsenFlosta IL20.467.41
2Fredrik StudsrudHisøy OK23.29+2.438.41
3Per Magne HoffHisøy OK28.04+7.1810.23
3Ove KjetsåOtra IL28.04+7.1810.23
Sveinung UlsteinHisøy OKbrutt

Herrer 5

3 120 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even FossumIK Grane Arendal Orientering20.596.43
2Anders VestølVegårshei IL21.12+0.136.47
3Øyvind BratlandIF Trauma23.22+2.237.29
4Ole Petter VestølVegårshei IL24.57+3.587.59
5Are SkindloIF Trauma25.27+4.288.09
6Per Kristian TømtIL Imås25.36+4.378.12
7Helge HodnemyrIL Vindbjart25.59+5.008.19
8Øyvind HelsørFroland IL26.16+5.178.25
9Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering26.21+5.228.26
10Einar EskiltHisøy OK27.01+6.028.39
11Geir Henrik HirschIF Trauma29.15+8.169.22
12Ole Herman CappelenHisøy OK31.02+10.039.56

Herrer 6

3 120 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes Bakke AashamarKristiansand OK19.346.16
2Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK20.13+0.396.28
3Sten Åge NygårdseterVegårshei IL22.15+2.417.07
4Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering22.53+3.197.20
5Per Olav NærestadIF Trauma23.08+3.347.24
6Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering26.00+6.268.20
7Jon Terje EkelandOddersjaa SSK26.34+7.008.30
8Ola Torstein EndresenOK Moss36.02+16.2811.32

Nybegynner 1

1 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Therese NilsenIL Imåsfullført
Sandra Sofie TømtIL Imåsfullført
Edvard VågsnesIK Grane Arendal Orienteringfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor