Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen - Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen - Eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 april 2016

D 17-18 E

6 160 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF46.537.36
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb47.47+0.547.45
3Synne StrandAsker Skiklubb49.45+2.528.04
4Thea DyrkornEiker OL52.57+6.048.35
5Ane DyrkornEiker OL53.26+6.338.40
6Ella Arentz HagenSandefjord OK53.32+6.398.41
7Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)54.25+7.328.50
8Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK55.22+8.298.59
9Anine LomeHamar OK55.42+8.499.02
10Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK55.43+8.509.02
11Margrethe WisløffAsker Skiklubb55.58+9.059.05
12Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK56.22+9.299.09
13Kristin OttesenFredrikstad SK57.02+10.099.15
14Åshild Faller RåheimFet OL57.14+10.219.17
15Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb59.24+12.319.38
16Ingvild C. FleisjeLillomarka OL59.32+12.399.39
17Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)59.39+12.469.41
18Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.00.02+13.099.44
19Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.00.15+13.229.46
20Ragnhild EideByåsen IL1.00.16+13.239.47
21Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.00.23+13.309.48
22Maria PrestbøenSandefjord OK1.00.25+13.329.48
23Malin SandstadFreidig1.00.28+13.359.48
24Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.01.12+14.199.56
25Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.01.41+14.4810.00
26Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.02.32+15.3910.09
27Thea Sildnes BaklidKonnerud IL1.02.53+16.0010.12
28Maiken Økern HågårdKonnerud IL1.03.55+17.0210.22
29Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.04.24+17.3110.27
30Vera MelkildFreidig1.04.35+17.4210.29
31Line SølbergOL Trollelg1.06.16+19.2310.45
32Maria Ulseth SylteFreidig1.07.06+20.1310.53
33Emma Eithun PaulsenLillomarka OL1.08.16+21.2311.04
34Aurora MoholthKongsberg OL1.08.44+21.5111.09
35Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK1.09.06+22.1311.13
36Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.09.27+22.3411.16
37Anniken Helland-HansenIL Tyrving1.09.35+22.4211.17
38Emilie WestinPorsgrunn OL1.10.12+23.1911.23
39Marie Bakken SørensenFreidig1.13.20+26.2711.54
40Kristina VollHaugesund IL Orientering1.14.05+27.1212.01
41Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.14.31+27.3812.05
42Pernille OpheimFreidig1.20.40+33.4713.05
43Julie BakkeFossum IF1.22.46+35.5313.26
44Kristiane RogstadKongsberg OL1.24.22+37.2913.41
45Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.25.35+38.4213.53
0Helena ÅsbergSarpsborg OLdiskvalifisert

D 19-20 E

6 880 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL54.467.57
2Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1.00.39+5.538.48
3Ingrid LundanesEmblem IL1.00.56+6.108.51
4Frida SætherFreidig1.02.17+7.319.03
5Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.02.23+7.379.04
6Ragnhild HjermstadFossum IF1.04.53+10.079.25
7Åshild KolstadFreidig1.08.02+13.169.53
8Julie HjortlandLarvik OK1.08.56+14.1010.01
9Silje ArntzenNTNUI1.10.51+16.0510.17
10Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering1.18.57+24.1111.28
11Maren GrandeFrol IL1.21.08+26.2211.47
12Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.33.29+38.4313.35
0Karen BjergaardNydalens SKdiskvalifisert
0Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Åsne Skram TrømborgKongsberg OLdiskvalifisert
Siri MoholthKongsberg OLdiskvalifisert

D 21-E

9 990 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd MyhreJärla Orientering1.11.467.11
2Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1.14.16+2.307.26
3Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK1.14.43+2.577.28
4Anne M Hausken NordbergNydalens SK1.15.44+3.587.34
5Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett1.15.55+4.097.35
6Emma JohanssonFredrikstad SK1.16.24+4.387.38
7Linn HokholtNTNUI1.17.42+5.567.46
8Synnøve BråtenVegårshei IL1.18.11+6.257.49
9Siri UlvestadNydalens SK1.19.47+8.017.59
10Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK1.20.34+8.488.03
11Kine GulliksenBækkelagets SK1.21.00+9.148.06
12Kristine BergliaEiker OL1.21.05+9.198.06
13Karen Oline KolstadFreidig1.22.12+10.268.13
14Malin SørensenNydalens SK1.22.37+10.518.16
15Sigrid AlexandersenFossum IF1.22.39+10.538.16
16Louise OramBækkelagets SK1.23.05+11.198.18
17Marit KahrsFredrikstad SK1.24.07+12.218.25
18Lone BrochmannBækkelagets SK1.24.10+12.248.25
19Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.24.12+12.268.25
20Andrine BenjaminsenLillomarka OL1.27.41+15.558.46
21Kristine FjellangerNTNUI1.28.30+16.448.51
22Anna UlvensøenNTNUI1.28.45+16.598.53
23Ida LindkvistNTNUI1.29.03+17.178.54
24Marion HuberNydalens SK1.29.06+17.208.55
25Marthe GløersenBækkelagets SK1.29.11+17.258.55
26Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1.29.22+17.368.56
27Guro VassendFossum IF1.29.49+18.038.59
28Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.30.21+18.359.02
29Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.30.23+18.379.02
30Linda SolbergFredrikstad SK1.30.46+19.009.05
31Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.30.56+19.109.06
32Marta UlvensøenNTNUI1.31.34+19.489.09
33Julie StørmerNTNUI1.33.37+21.519.22
34Ina WesterlundNydalens SK1.34.16+22.309.26
35Martine ÅstebølNTNUI1.35.08+23.229.31
36Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.35.41+23.559.34
37Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.36.28+24.429.39
38Hedvig ÅstebølNTNUI1.44.24+32.3810.27
39Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering1.46.48+35.0210.41
40Ingvild Maalen-JohansenNTNUI1.52.03+40.1711.12
41Camilla ÖhmanNTNUI1.55.58+44.1211.36
42Gry GranstedtNTNUI1.57.54+46.0811.48
43Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering2.00.08+48.2212.01
44Khrystsina YakubkinaLillomarka OL2.00.56+49.1012.06
45Karoline Dahl FosbyNTNUI2.08.54+57.0812.54
46Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering2.30.33+1.18.4715.04
47Kristin AntonsenNTNUI2.52.46+1.41.0017.17
0Christiane TrösseVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Audhild Bakken RognstadNTNUIdiskvalifisert

H 17-18E

8 120 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering47.505.53
2Elias JonssonNydalens SK52.20+4.306.26
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb52.55+5.056.31
4Lukas LilandNydalens SK53.37+5.476.36
5Sebastian DalandKristiansand OK54.08+6.186.40
6Erling HjermstadFossum IF54.24+6.346.41
7Håvard EidsmoFreidig55.22+7.326.49
8Styrk Hundseid KamsvågFossum IF55.53+8.036.52
9Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn56.40+8.506.58
10Eirik Langedal BreivikNydalens SK57.18+9.287.03
10Bjørn Anders FlågenHeming Orientering57.18+9.287.03
12Einar MelsomFossum IF57.23+9.337.04
13Sturla FrydenlundSturla, IF58.48+10.587.14
14Marius PyttenKristiansand OK59.07+11.177.16
15Olav Milian Schmitt GranHalden SK59.09+11.197.17
16Sindre R HoltHedrum OL59.46+11.567.21
17Jørgen BaklidKonnerud IL59.55+12.057.22
18Tarjei HoloFossum IF1.00.06+12.167.24
19Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.00.10+12.207.24
20Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.00.38+12.487.28
21Oskar Spets StorhovFreidig1.02.27+14.377.41
22Håkon LundKongsberg OL1.03.04+15.147.46
23Oscar LyngenFrol IL1.03.06+15.167.46
24Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1.03.47+15.577.51
25Jørgen WulfsbergNydalens SK1.04.40+16.507.57
26Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.04.45+16.557.58
27Tobias KristensenLarvik OK1.05.03+17.138.00
28Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.06.18+18.288.09
29Tord StrandKongsberg OL1.07.00+19.108.15
30Håvard Landro SvingheimKonnerud IL1.07.13+19.238.16
31Sander Hildebrand RogndokkenFet OL1.07.38+19.488.19
32Jostein TandbergNydalens SK1.07.39+19.498.19
33Axel HoveidAsker Skiklubb1.09.13+21.238.31
34Adrian OpheimFreidig1.10.12+22.228.38
35Anders HaugskottOL Trollelg1.10.33+22.438.41
36Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.11.19+23.298.46
37Sverre NarumOL Vallset/Stange1.11.32+23.428.48
38Håkon KornmoPorsgrunn OL1.12.16+24.268.53
39Einar EkelandOddersjaa SSK1.13.56+26.069.06
40Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.14.03+26.139.07
41Joar GjerdahlKonnerud IL1.14.12+26.229.08
42Mathias HermstadFreidig1.14.58+27.089.13
43Simen BallangrudRaufoss IL Orientering1.15.12+27.229.15
44Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.15.53+28.039.20
45Thomas KortNord-Østerdal OK1.18.19+30.299.38
46Vegard MyklemyrEiker OL1.18.29+30.399.39
47Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett1.19.43+31.539.49
48Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.20.35+32.459.55
49Joar OldernesLillomarka OL1.22.56+35.0610.12
50Jens Didrik BergLarvik OK1.24.49+36.5910.26
51Vegard MyhreKristiansand OK1.28.59+41.0910.57
52Benjamin AasenSarpsborg OL1.34.55+47.0511.41
0Johan Teodor WestlyAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Ole Martin EdstrømOppsal Orienteringdiskvalifisert
0John RundeKristiansand OKdiskvalifisert

H 19-20E

10 340 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL1.03.406.09
2Henrik EijsinkNydalens SK1.06.58+3.186.28
3Knut AasheimOppsal Orientering1.07.15+3.356.30
4Elias T. MølnvikFossum IF1.07.17+3.376.30
5Dag BlandkjennKristiansand OK1.07.57+4.176.34
6Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.11.09+7.296.52
7Stian SundsvikFrol IL1.11.59+8.196.57
8Oskar StørmerFossum IF1.12.53+9.137.02
9Kristian Nilsen SandnesEmblem IL1.13.21+9.417.05
10Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK1.14.08+10.287.10
11Steinar KollerudLillomarka OL1.15.01+11.217.15
12Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.17.24+13.447.29
13Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.17.37+13.577.30
14Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg1.18.10+14.307.33
15Øyvind WiggenByåsen IL1.21.44+18.047.54
16Magnus SandvenNotodden OL1.22.02+18.227.56
17Torkel ReinhartsenKristiansand OK1.23.04+19.248.02
18Are WigaardOppsal Orientering1.25.38+21.588.16
19Jarle LysnesHedrum OL1.44.07+40.2710.04

H 21-E

15 610 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thierry GueorgiouKalevan rasti1.26.455.33
2Eskil KinnebergIFK Göteborg1.28.47+2.025.41
3Magne DæhliHalden SK1.28.58+2.135.41
4Olav LundanesHalden SK1.29.31+2.465.44
5Bjørn EkebergIL Tyrving1.29.55+3.105.45
6Jo Forseth IndgaardFrol IL1.30.21+3.365.47
7Carl Godager KaasBækkelagets SK1.31.22+4.375.51
8Torgeir NørbechIL Tyrving1.31.37+4.525.52
9Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.31.52+5.075.53
10Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.32.13+5.285.54
11Hans Gunnar OmdalKristiansand OK1.32.17+5.325.54
12Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering1.32.54+6.095.57
13Mattias KarlssonFredrikstad SK1.33.17+6.325.58
14Markus HolterHalden SK1.34.56+8.116.04
14Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1.34.56+8.116.04
16Audun WeltzienIL Tyrving1.35.18+8.336.06
17Marcus MillegårdSävedalens AIK1.35.19+8.346.06
18Matthew SpeakeLillomarka OL1.35.21+8.366.06
19Yngve SkogstadFrol IL1.36.21+9.366.10
20Borger MelsomFossum IF1.37.07+10.226.13
21Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.38.15+11.306.17
22Martin VisterFrol IL1.39.49+13.046.23
23Carl Petter LyngenFrol IL1.39.58+13.136.24
24Alan CherryVaregg Fleridrett1.41.45+15.006.31
25Bojan BlumensteinNydalens SK1.42.11+15.266.32
26Anders VisterNydalens SK1.42.19+15.346.33
27Andreas SølbergOL Trollelg1.43.29+16.446.37
28Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett1.43.32+16.476.37
29Simen AamodtNTNUI1.45.23+18.386.45
30Sindre Østgulen DeiszNTNUI1.45.43+18.586.46
31Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.45.44+18.596.46
32Sindre ØsthagenFredrikstad SK1.46.03+19.186.47
33Øystein SørensenNydalens SK1.46.45+20.006.50
34Magne JutulstadNTNUI1.47.06+20.216.51
35Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.47.12+20.276.52
36Sverre Turter SandvoldNTNUI1.48.30+21.456.57
37Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering1.48.34+21.496.57
38Sindre SandvenFossum IF1.49.20+22.357.00
39Håvard HagaNydalens SK1.50.03+23.187.02
40Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.50.04+23.197.03
41Dag LofthusNTNUI1.50.15+23.307.03
42Espen FiskumHalden SK1.50.22+23.377.04
43Bjørn LundanesNTNUI1.51.15+24.307.07
44Paul SirumFrol IL1.51.16+24.317.07
45Anders Felde OlaussenHalden SK1.53.00+26.157.14
46Daniel MarstonBækkelagets SK1.53.24+26.397.15
47Ola BergerByåsen IL1.53.58+27.137.18
48Jonas Klausen EspedalNTNUI1.54.09+27.247.18
49Mikkel SørensenNTNUI1.55.11+28.267.22
50Torben Christian WendlerFredrikstad SK1.55.35+28.507.24
51Sindre JohannessenFreidig1.56.20+29.357.27
52Ståle GjelstenKristiansand OK1.56.54+30.097.29
53Sverre Waaler KaasNydalens SK1.57.22+30.377.31
54Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett1.58.12+31.277.34
55Erik GustafssonNTNUI1.59.01+32.167.37
56Marius WikstrømRingsaker OK1.59.13+32.287.38
57Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering2.02.44+35.597.51
58Dag Steinar RagvinBø OL2.03.54+37.097.56
59Jørgen FiskumFrol IL2.04.15+37.307.57
60Adrian OpheimNTNUI2.17.52+51.078.49
61Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK2.30.47+1.04.029.39
0Isak BergsetNTNUIdiskvalifisert
Halvor Eid NielsenÄrla IFdiskvalifisert
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUIdiskvalifisert
Vegard RuttenborgNTNUIdiskvalifisert
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orienteringdiskvalifisert

H 21-E2

12 820 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1.28.166.53
2Oskar RøenVaregg Fleridrett1.28.20+0.046.53
3Simen Eid NielsenNTNUI1.28.35+0.196.54
4Mathias DrageKongsberg OL1.31.07+2.517.06
5Henrik OttesenFredrikstad SK1.32.20+4.047.12
6Oskar JensenNydalens SK1.33.49+5.337.19
7Bent Olav AamodtFredrikstad SK1.34.26+6.107.21
8Halvor SaunesNydalens SK1.34.52+6.367.23
9Thomas NipenNydalens SK1.35.04+6.487.24
10Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.37.21+9.057.35
11Simen BordalFossum IF1.39.28+11.127.45
12Gunnar A FiskumNTNUI1.40.11+11.557.48
13Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett1.40.31+12.157.50
14Mathias NipenIL Tyrving1.40.32+12.167.50
15Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.41.16+13.007.53
16Per WiréhnAsker Skiklubb1.44.20+16.048.08
17Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett1.44.28+16.128.08
18Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.47.33+19.178.23
19Kyongsa RiNydalens SK2.02.48+34.329.34
20Mikael OlaussonOslostudentenes IK2.32.32+1.04.1611.53
21Lok Hin MaVaregg Fleridrett2.46.22+1.18.0612.58
0Harald KalagerNTNUIdiskvalifisert
0Markus GladNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor