Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen - Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen - Eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 april 2016

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 21-E2

H 21-E

15 610 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thierry GueorgiouKalevan rasti1.26.45
2Eskil KinnebergIFK Göteborg1.28.47+2.02
3Magne DæhliHalden SK1.28.58+2.13
4Olav LundanesHalden SK1.29.31+2.46
5Bjørn EkebergIL Tyrving1.29.55+3.10
6Jo Forseth IndgaardFrol IL1.30.21+3.36
7Carl Godager KaasBækkelagets SK1.31.22+4.37
8Torgeir NørbechIL Tyrving1.31.37+4.52
9Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.31.52+5.07
10Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.32.13+5.28
11Hans Gunnar OmdalKristiansand OK1.32.17+5.32
12Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering1.32.54+6.09
13Mattias KarlssonFredrikstad SK1.33.17+6.32
14Markus HolterHalden SK1.34.56+8.11
14Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1.34.56+8.11
16Audun WeltzienIL Tyrving1.35.18+8.33
17Marcus MillegårdSävedalens AIK1.35.19+8.34
18Matthew SpeakeLillomarka OL1.35.21+8.36
19Yngve SkogstadFrol IL1.36.21+9.36
20Borger MelsomFossum IF1.37.07+10.22
21Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.38.15+11.30
22Martin VisterFrol IL1.39.49+13.04
23Carl Petter LyngenFrol IL1.39.58+13.13
24Alan CherryVaregg Fleridrett1.41.45+15.00
25Bojan BlumensteinNydalens SK1.42.11+15.26
26Anders VisterNydalens SK1.42.19+15.34
27Andreas SølbergOL Trollelg1.43.29+16.44
28Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett1.43.32+16.47
29Simen AamodtNTNUI1.45.23+18.38
30Sindre Østgulen DeiszNTNUI1.45.43+18.58
31Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.45.44+18.59
32Sindre ØsthagenFredrikstad SK1.46.03+19.18
33Øystein SørensenNydalens SK1.46.45+20.00
34Magne JutulstadNTNUI1.47.06+20.21
35Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.47.12+20.27
36Sverre Turter SandvoldNTNUI1.48.30+21.45
37Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering1.48.34+21.49
38Sindre SandvenFossum IF1.49.20+22.35
39Håvard HagaNydalens SK1.50.03+23.18
40Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.50.04+23.19
41Dag LofthusNTNUI1.50.15+23.30
42Espen FiskumHalden SK1.50.22+23.37
43Bjørn LundanesNTNUI1.51.15+24.30
44Paul SirumFrol IL1.51.16+24.31
45Anders Felde OlaussenHalden SK1.53.00+26.15
46Daniel MarstonBækkelagets SK1.53.24+26.39
47Ola BergerByåsen IL1.53.58+27.13
48Jonas Klausen EspedalNTNUI1.54.09+27.24
49Mikkel SørensenNTNUI1.55.11+28.26
50Torben Christian WendlerFredrikstad SK1.55.35+28.50
51Sindre JohannessenFreidig1.56.20+29.35
52Ståle GjelstenKristiansand OK1.56.54+30.09
53Sverre Waaler KaasNydalens SK1.57.22+30.37
54Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett1.58.12+31.27
55Erik GustafssonNTNUI1.59.01+32.16
56Marius WikstrømRingsaker OK1.59.13+32.28
57Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering2.02.44+35.59
58Dag Steinar RagvinBø OL2.03.54+37.09
59Jørgen FiskumFrol IL2.04.15+37.30
60Adrian OpheimNTNUI2.17.52+51.07
61Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK2.30.47+1.04.02
0Isak BergsetNTNUIdiskvalifisert
Halvor Eid NielsenÄrla IFdiskvalifisert
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUIdiskvalifisert
Vegard RuttenborgNTNUIdiskvalifisert
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor