Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen - Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen - Eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 april 2016

H 17-18E

8 120 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kasper FosserHeming Orientering47.50
2Elias JonssonNydalens SK52.20+4.30
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb52.55+5.05
4Lukas LilandNydalens SK53.37+5.47
5Sebastian DalandKristiansand OK54.08+6.18
6Erling HjermstadFossum IF54.24+6.34
7Håvard EidsmoFreidig55.22+7.32
8Styrk Hundseid KamsvågFossum IF55.53+8.03
9Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn56.40+8.50
10Eirik Langedal BreivikNydalens SK57.18+9.28
10Bjørn Anders FlågenHeming Orientering57.18+9.28
12Einar MelsomFossum IF57.23+9.33
13Sturla FrydenlundSturla, IF58.48+10.58
14Marius PyttenKristiansand OK59.07+11.17
15Olav Milian Schmitt GranHalden SK59.09+11.19
16Sindre R HoltHedrum OL59.46+11.56
17Jørgen BaklidKonnerud IL59.55+12.05
18Tarjei HoloFossum IF1.00.06+12.16
19Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.00.10+12.20
20Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.00.38+12.48
21Oskar Spets StorhovFreidig1.02.27+14.37
22Håkon LundKongsberg OL1.03.04+15.14
23Oscar LyngenFrol IL1.03.06+15.16
24Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1.03.47+15.57
25Jørgen WulfsbergNydalens SK1.04.40+16.50
26Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.04.45+16.55
27Tobias KristensenLarvik OK1.05.03+17.13
28Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.06.18+18.28
29Tord StrandKongsberg OL1.07.00+19.10
30Håvard Landro SvingheimKonnerud IL1.07.13+19.23
31Sander Hildebrand RogndokkenFet OL1.07.38+19.48
32Jostein TandbergNydalens SK1.07.39+19.49
33Axel HoveidAsker Skiklubb1.09.13+21.23
34Adrian OpheimFreidig1.10.12+22.22
35Anders HaugskottOL Trollelg1.10.33+22.43
36Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.11.19+23.29
37Sverre NarumOL Vallset/Stange1.11.32+23.42
38Håkon KornmoPorsgrunn OL1.12.16+24.26
39Einar EkelandOddersjaa SSK1.13.56+26.06
40Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.14.03+26.13
41Joar GjerdahlKonnerud IL1.14.12+26.22
42Mathias HermstadFreidig1.14.58+27.08
43Simen BallangrudRaufoss IL Orientering1.15.12+27.22
44Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.15.53+28.03
45Thomas KortNord-Østerdal OK1.18.19+30.29
46Vegard MyklemyrEiker OL1.18.29+30.39
47Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett1.19.43+31.53
48Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.20.35+32.45
49Joar OldernesLillomarka OL1.22.56+35.06
50Jens Didrik BergLarvik OK1.24.49+36.59
51Vegard MyhreKristiansand OK1.28.59+41.09
52Benjamin AasenSarpsborg OL1.34.55+47.05
0Johan Teodor WestlyAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Ole Martin EdstrømOppsal Orienteringdiskvalifisert
0John RundeKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor