Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen - Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen - Eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 april 2016

D 17-18 E

6 160 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF46.53
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb47.47+0.54
3Synne StrandAsker Skiklubb49.45+2.52
4Thea DyrkornEiker OL52.57+6.04
5Ane DyrkornEiker OL53.26+6.33
6Ella Arentz HagenSandefjord OK53.32+6.39
7Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)54.25+7.32
8Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK55.22+8.29
9Anine LomeHamar OK55.42+8.49
10Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK55.43+8.50
11Margrethe WisløffAsker Skiklubb55.58+9.05
12Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK56.22+9.29
13Kristin OttesenFredrikstad SK57.02+10.09
14Åshild Faller RåheimFet OL57.14+10.21
15Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb59.24+12.31
16Ingvild C. FleisjeLillomarka OL59.32+12.39
17Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)59.39+12.46
18Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.00.02+13.09
19Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.00.15+13.22
20Ragnhild EideByåsen IL1.00.16+13.23
21Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.00.23+13.30
22Maria PrestbøenSandefjord OK1.00.25+13.32
23Malin SandstadFreidig1.00.28+13.35
24Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.01.12+14.19
25Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.01.41+14.48
26Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.02.32+15.39
27Thea Sildnes BaklidKonnerud IL1.02.53+16.00
28Maiken Økern HågårdKonnerud IL1.03.55+17.02
29Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.04.24+17.31
30Vera MelkildFreidig1.04.35+17.42
31Line SølbergOL Trollelg1.06.16+19.23
32Maria Ulseth SylteFreidig1.07.06+20.13
33Emma Eithun PaulsenLillomarka OL1.08.16+21.23
34Aurora MoholthKongsberg OL1.08.44+21.51
35Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK1.09.06+22.13
36Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.09.27+22.34
37Anniken Helland-HansenIL Tyrving1.09.35+22.42
38Emilie WestinPorsgrunn OL1.10.12+23.19
39Marie Bakken SørensenFreidig1.13.20+26.27
40Kristina VollHaugesund IL Orientering1.14.05+27.12
41Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.14.31+27.38
42Pernille OpheimFreidig1.20.40+33.47
43Julie BakkeFossum IF1.22.46+35.53
44Kristiane RogstadKongsberg OL1.24.22+37.29
45Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.25.35+38.42
0Helena ÅsbergSarpsborg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor