Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 23 april 2016

D 17-18 E

3 500 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF26.497.39
2Anine LomeHamar OK27.38+0.497.53
3Ragnhild EideByåsen IL27.58+1.097.59
4Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK29.23+2.348.23
5Margrethe WisløffAsker Skiklubb29.53+3.048.32
6Thea DyrkornEiker OL31.10+4.218.54
7Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb31.11+4.228.54
8Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)31.41+4.529.03
9Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering32.16+5.279.13
10Aurora MoholthKongsberg OL32.46+5.579.21
11Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett32.53+6.049.23
12Marit Melby JacobsenLardal OL33.19+6.309.31
13Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK33.47+6.589.39
14Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering34.03+7.149.43
15Anne Willkommen EikenKongsberg OL34.11+7.229.46
16Tonje Aasheim NymarkAskøy OL34.23+7.349.49
17Vera MelkildFreidig34.32+7.439.52
18Synne StrandAsker Skiklubb34.40+7.519.54
19Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering34.54+8.059.58
20Karoline AuneHalden SK34.55+8.069.58
21Line SølbergOL Trollelg34.58+8.099.59
22Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb35.10+8.2110.02
23Maiken Økern HågårdKonnerud IL35.35+8.4610.10
24Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)35.40+8.5110.11
25Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering35.56+9.0710.16
26Ella Arentz HagenSandefjord OK35.59+9.1010.16
27Ingvild C. FleisjeLillomarka OL36.04+9.1510.18
28Kristin OttesenFredrikstad SK36.07+9.1810.19
29Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)36.34+9.4510.26
30Ane DyrkornEiker OL36.48+9.5910.30
31Synne SkjærsteinIL Tyrving37.49+11.0010.48
32Malin SandstadFreidig38.01+11.1210.51
33Nora TorgersenHalden SK38.11+11.2210.54
34Maria PrestbøenSandefjord OK38.13+11.2410.55
35Ellen Marie AriansenLillomarka OL38.22+11.3310.57
36Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL38.45+11.5611.04
37Maria Ulseth SylteFreidig39.15+12.2611.12
38Emma Eithun PaulsenLillomarka OL39.27+12.3811.16
39Marie Bakken SørensenFreidig39.34+12.4511.18
40Pernille OpheimFreidig39.53+13.0411.23
41Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss39.58+13.0911.25
42Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK40.35+13.4611.35
43Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)42.24+15.3512.06
44Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK42.33+15.4412.09
45Kristina VollHaugesund IL Orientering42.55+16.0612.15
46Emilie WestinPorsgrunn OL43.59+17.1012.34
47Thea Sildnes BaklidKonnerud IL44.52+18.0312.49
48Synne Malene BrækkeHalden SK46.33+19.4413.18
49Kristiane RogstadKongsberg OL47.31+20.4213.34
50Johanne Øderud VatneBækkelagets SK51.16+24.2714.38
51Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF52.01+25.1214.51
52Idunn HaavengenKongsberg OL53.03+26.1415.09
53Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK55.07+28.1815.44
54Maiken SandbergNydalens SK56.12+29.2316.03
55Elise UllernIL Tyrving59.35+32.4617.01
56Andrea Willkommen EikenKongsberg OL1.17.53+51.0422.15
0Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKdiskvalifisert

D 19-20 E

3 890 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL29.457.38
2Ingrid LundanesEmblem IL29.50+0.057.40
3Tonje VassendFossum IF31.19+1.348.03
4Åsne Skram TrømborgKongsberg OL31.39+1.548.08
5Ragnhild HjermstadFossum IF32.17+2.328.17
6Frida SætherFreidig34.19+4.348.49
7Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL34.24+4.398.50
8Åshild KolstadFreidig35.33+5.489.08
9Evine Westli AndersenLøten o-lag36.04+6.199.16
10Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL36.25+6.409.21
11Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)37.39+7.549.40
12Karen BjergaardNydalens SK38.10+8.259.48
13Maren GrandeFrol IL39.34+9.4910.10
14Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering40.23+10.3810.22
15Arianna TauferNydalens SK41.17+11.3210.36
16Julie HjortlandLarvik OK41.41+11.5610.42
17Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering44.53+15.0811.32
Marie OlaussenFredrikstad SKdiskvalifisert
Gina GranstedtHalden SKbrutt

D 21-E

4 990 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK35.067.02
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK35.41+0.357.09
3Hollie OrrHalden SK35.52+0.467.11
4Ida Marie Næss BjørgulHalden SK36.25+1.197.17
5Sigrid AlexandersenFossum IF36.57+1.517.24
6Andrine BenjaminsenLillomarka OL37.00+1.547.24
7Ingjerd MyhreJärla Orientering37.15+2.097.27
8Linn HokholtNTNUI37.24+2.187.29
9Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK37.25+2.197.29
10Emma JohanssonFredrikstad SK37.47+2.417.34
11Karen Oline KolstadFreidig38.06+3.007.38
12Synnøve BråtenVegårshei IL38.44+3.387.45
13Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett38.50+3.447.46
14Kristine BergliaEiker OL38.57+3.517.48
15Jo ShepherdHalden SK39.53+4.477.59
15Emilie Westli AndersenLøten o-lag39.53+4.477.59
17Lone BrochmannBækkelagets SK39.58+4.528.00
18Kine GulliksenBækkelagets SK40.16+5.108.04
19Marit KahrsFredrikstad SK40.53+5.478.11
20Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK41.09+6.038.14
21Lizzie InghamHalden SK41.19+6.138.16
22Kine Hallan SteiwerHalden SK41.23+6.178.17
23Hanna Haugen NordbrødenHalden SK42.20+7.148.29
24Anna UlvensøenNTNUI42.39+7.338.32
25Eirin Svanøe-HafstadFrol IL42.58+7.528.36
26Ida LindkvistNTNUI43.18+8.128.40
26Julie StørmerNTNUI43.18+8.128.40
28Audhild Bakken RognstadNTNUI43.25+8.198.42
29Louise OramBækkelagets SK43.41+8.358.45
30Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK43.42+8.368.45
31Kristine FjellangerNTNUI44.08+9.028.50
32Runa FremstadLarvik OK44.31+9.258.55
33Jennie RunessonGöteborg Majorna OK44.50+9.448.59
34Marion HuberNydalens SK44.51+9.458.59
35Malin SørensenNydalens SK44.54+9.488.59
36Helen PalmerHalden SK45.14+10.089.03
37Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering45.17+10.119.04
38Martine ÅstebølNTNUI45.39+10.339.08
39Marthe GløersenBækkelagets SK45.45+10.399.10
40Jennie AnderssonGöteborg Majorna OK46.15+11.099.16
41Ina WesterlundNydalens SK47.06+12.009.26
42Sabine RothaugHalden SK47.07+12.019.26
43Lone MalmgrenGjø-Vard OL47.11+12.059.27
44Gry GranstedtNTNUI47.42+12.369.33
45Vigdis HobølOppsal Orientering47.49+12.439.34
46Gitte BromanderFredrikstad SK48.07+13.019.38
47Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering48.52+13.469.47
48Khrystsina YakubkinaLillomarka OL49.26+14.209.54
49Christiane TrösseVaregg Fleridrett50.06+15.0010.02
50Siri KollerudLillomarka OL50.37+15.3110.08
50Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering50.37+15.3110.08
52Hedvig ÅstebølNTNUI51.32+16.2610.19
53Arntraut GötschIL BUL-Tromsø51.36+16.3010.20
54Kristine FjeldboNTNUI51.51+16.4510.23
55Silje ArntzenNTNUI52.44+17.3810.34
56Marta UlvensøenNTNUI53.14+18.0810.40
57Marit Wenseth KureNydalens SK54.11+19.0510.51
58Camilla StridsklevIL Tyrving54.12+19.0610.51
59Maria BrodinFossum IF54.24+19.1810.54
60Ingvild Maalen-JohansenNTNUI54.43+19.3710.57
61Eline DrageKongsberg OL57.45+22.3911.34
62Mariann UlvestadBækkelagets SK1.00.57+25.5112.12
63Karoline Dahl FosbyNTNUI1.01.11+26.0512.15
64Camilla ÖhmanNTNUI1.01.48+26.4212.23
65Ragnhild LøvliAsker Skiklubb1.05.14+30.0813.04
66Kristin AntonsenNTNUI1.12.21+37.1514.29
67Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering1.24.55+49.4917.01
0Linda SolbergFredrikstad SKdiskvalifisert
0Maria Dahl FosbyNTNUIdiskvalifisert
0Lene Godager KaasBækkelagets SKdiskvalifisert

H 17-18E

4 980 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering29.115.51
2Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK31.06+1.556.14
3Håkon Østraat SævareidHalden SK31.21+2.106.17
4Elias JonssonNydalens SK32.37+3.266.32
5Håvard EidsmoFreidig32.39+3.286.33
6Erling HjermstadFossum IF33.10+3.596.39
7Sturla FrydenlundSturla, IF33.19+4.086.41
8Einar MelsomFossum IF33.45+4.346.46
9Alex CarcasHalden SK34.06+4.556.50
10Marius PyttenKristiansand OK34.14+5.036.52
11Lukas LilandNydalens SK34.38+5.276.57
12Sindre R HoltHedrum OL35.04+5.537.02
13Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn35.20+6.097.05
14Trygve Kristoffer LøvliHalden SK35.25+6.147.06
15Sebastian DalandKristiansand OK35.48+6.377.11
16Oskar Spets StorhovFreidig36.24+7.137.18
17Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett36.49+7.387.23
18Bjørn Anders FlågenHeming Orientering37.02+7.517.26
19Einar EkelandOddersjaa SSK37.16+8.057.28
20Øyvind HjermstadFossum IF37.28+8.177.31
21Tarjei HoloFossum IF37.47+8.367.35
22Jørgen WulfsbergNydalens SK38.12+9.017.40
23Vegard MyklemyrEiker OL38.31+9.207.44
24Sander Hildebrand RogndokkenFet OL38.32+9.217.44
25Jostein TandbergNydalens SK38.39+9.287.45
26Vegard MyhreKristiansand OK39.00+9.497.49
27Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb39.17+10.067.53
28Axel HoveidAsker Skiklubb39.32+10.217.56
29Bjørnar LøvliAsker Skiklubb39.40+10.297.57
30Mats EidsmoFreidig39.48+10.377.59
30Styrk Hundseid KamsvågFossum IF39.48+10.377.59
32Joar OldernesLillomarka OL39.57+10.468.01
33Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering40.08+10.578.03
34Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK40.22+11.118.06
35Jørgen BaklidKonnerud IL41.01+11.508.14
36Jørgen VisterHalden SK41.17+12.068.17
37Erlend BrendstuenHalden SK41.42+12.318.22
38Oscar LyngenFrol IL42.05+12.548.27
39Eivind Øfshus GravirAsker Skiklubb42.18+13.078.29
39Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn42.18+13.078.29
41Håkon LundKongsberg OL42.24+13.138.30
42Sam LunøeNydalens SK42.41+13.308.34
43Hallvard Arntzen FossSandefjord OK43.20+14.098.42
43Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett43.20+14.098.42
45Tord StrandKongsberg OL43.35+14.248.45
46Benjamin AasenSarpsborg OL43.47+14.368.47
47Simen BallangrudRaufoss IL Orientering44.12+15.018.52
48Sander ArnevikRingerike OL44.16+15.058.53
49Sverre NarumOL Vallset/Stange44.26+15.158.55
50Håvard Landro SvingheimKonnerud IL44.29+15.188.55
51Anders HaugskottOL Trollelg44.47+15.368.59
52Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK45.11+16.009.04
53Ole Martin EdstrømOppsal Orientering46.54+17.439.25
54Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF47.52+18.419.36
55Tobias KristensenLarvik OK48.10+18.599.40
56Håkon KornmoPorsgrunn OL48.13+19.029.40
57Jens Didrik BergLarvik OK48.15+19.049.41
58Thomas KortNord-Østerdal OK50.16+21.0510.05
59Adrian OpheimFreidig50.38+21.2710.10
60John RundeKristiansand OK53.41+24.3010.46
61Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb1.00.46+31.3512.12
62Sigurd Svaland AasKristiansand OK1.03.45+34.3412.48
63Joar GjerdahlKonnerud IL1.06.58+37.4713.26
64Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF1.07.14+38.0313.30
65Emil LøwengreenFredrikstad SK1.16.33+47.2215.22
0Audun Rognerud BøeFossum IFdiskvalifisert
0Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert
0Mathias HermstadFreidigdiskvalifisert

H 19-20E

5 420 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Jarvis WestergårdHalden SK31.355.49
2Audun HeimdalKonnerud IL32.38+1.036.01
3Håkon Raadal BjørloHalden SK34.05+2.306.17
4Karl FremstadHalden SK34.43+3.086.24
5Riccardo ScaletLillomarka OL34.55+3.206.26
6Henrik EijsinkNydalens SK35.06+3.316.28
7Dag BlandkjennKristiansand OK35.15+3.406.30
8Steinar KollerudLillomarka OL35.45+4.106.35
9Elias T. MølnvikFossum IF35.56+4.216.37
10Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK36.26+4.516.43
11Knut AasheimOppsal Orientering36.37+5.026.45
12Kristian Nilsen SandnesEmblem IL36.45+5.106.46
13Peter NordbrødenHalden SK37.52+6.176.59
14Stian SundsvikFrol IL38.18+6.437.03
15Olai Stensland LillevoldFossum IF38.24+6.497.05
16Are WigaardOppsal Orientering38.39+7.047.07
17Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering39.08+7.337.13
18Øyvind WiggenByåsen IL39.24+7.497.16
19Oskar StørmerFossum IF39.46+8.117.20
20Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn40.03+8.287.23
21Olav Andreas RemmenOL Trollelg41.23+9.487.38
22Magnus SandvenNotodden OL41.31+9.567.39
23Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg43.17+11.427.59
24Johannes Bakke AashamarKristiansand OK44.51+13.168.16
25Torkel ReinhartsenKristiansand OK45.03+13.288.18
26Jarle LysnesHedrum OL1.00.11+28.3611.06

H 21-E

6 160 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav LundanesHalden SK32.165.14
2Thierry GueorgiouKalevan rasti32.43+0.275.18
3Magne DæhliHalden SK32.56+0.405.20
4Eskil KinnebergIFK Göteborg33.21+1.055.24
5Jo Forseth IndgaardFrol IL33.25+1.095.25
6Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering33.29+1.135.26
6Carl Godager KaasBækkelagets SK33.29+1.135.26
8Anders NordbergNydalens SK34.12+1.565.33
9Borger MelsomFossum IF34.14+1.585.33
10Thomas Natvig ÅrstadHalden SK34.27+2.115.35
11Torgeir NørbechIL Tyrving34.34+2.185.36
12Bjørn EkebergIL Tyrving34.46+2.305.38
13Hans Gunnar OmdalKristiansand OK34.53+2.375.39
14Marcus MillegårdSävedalens AIK34.58+2.425.40
15Martin VisterFrol IL35.02+2.465.41
16Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL35.06+2.505.41
17Jon Aukrust OsmoenNTNUI35.11+2.555.42
18Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering35.18+3.025.43
19Ulf Forseth IndgaardFrol IL35.34+3.185.46
20Matthew SpeakeLillomarka OL35.35+3.195.46
21Markus HolterHalden SK36.07+3.515.51
22Yngve SkogstadFrol IL36.18+4.025.53
23Emil AhlbäckFossum IF36.50+4.345.58
24Anders VisterNydalens SK37.09+4.536.01
25Sindre SandvenFossum IF37.22+5.066.03
26Hans Petter MathisenFredrikstad SK37.23+5.076.04
27Carl Petter LyngenFrol IL37.33+5.176.05
28Eirik Kamstrup HovindHalden SK37.45+5.296.07
29Bojan BlumensteinNydalens SK37.54+5.386.09
30Vegard RuttenborgNTNUI37.57+5.416.09
31Simen AamodtNTNUI38.16+6.006.12
32Sindre RønningFossum IF38.21+6.056.13
33Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering38.26+6.106.14
34Andreas SølbergOL Trollelg38.28+6.126.14
35Sindre ØsthagenFredrikstad SK38.48+6.326.17
36Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett38.58+6.426.19
37Paul SirumFrol IL39.01+6.456.20
38Morten Jarvis WestergårdHalden SK39.25+7.096.23
39Håvard HagaNydalens SK39.39+7.236.26
40Alan CherryVaregg Fleridrett39.51+7.356.28
41Isak BergsetNTNUI39.52+7.366.28
42Jim Øystein NybråtenIL Tyrving40.02+7.466.29
43Andreas RüedlingerHalden SK40.18+8.026.32
44Sindre JohannessenFreidig40.30+8.146.34
45Espen JakobsenIL Tyrving40.36+8.206.35
46Øystein SørensenNydalens SK40.50+8.346.37
47Anders Felde OlaussenHalden SK40.59+8.436.39
48Halvor Eid NielsenÄrla IF41.07+8.516.40
49Dag LofthusNTNUI41.18+9.026.42
50Ståle GjelstenKristiansand OK41.20+9.046.42
51Espen FiskumHalden SK41.49+9.336.47
52Magnus SvingheimRaumar Orientering42.03+9.476.49
53Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering42.06+9.506.50
54Andreas HøyeFredrikstad SK42.19+10.036.52
54Magne JutulstadNTNUI42.19+10.036.52
56Mats NordbrødenHalden SK42.24+10.086.52
57Tim RobertsonFossum IF42.44+10.286.56
58Sverre Turter SandvoldNTNUI42.46+10.306.56
58Per OlaussenFredrikstad SK42.46+10.306.56
60Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering42.53+10.376.57
61Rasmus Rørholt TheisenNTNUI42.55+10.396.58
62Bjørn LundanesNTNUI43.00+10.446.58
63Marius WikstrømRingsaker OK43.34+11.187.04
64Leif StørmerFossum IF43.37+11.217.04
65Eivind HøydalNTNUI43.43+11.277.05
66Sindre Østgulen DeiszNTNUI44.07+11.517.09
67Øyvind EngerNydalens SK44.32+12.167.13
68Jørgen FiskumFrol IL45.29+13.137.23
69Martin HosetNydalens SK47.08+14.527.39
70Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI48.24+16.087.51
71Mathias BenjaminsenLillomarka OL49.23+17.078.01
72Anders BjergaardNTNUI49.27+17.118.01
73Jørgen FrøydLarvik OK56.08+23.529.06
74Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1.01.10+28.549.55
0Vegard Blomseth JohnsenNTNUIdiskvalifisert
0Jonas Madslien BakkenNTNUIdiskvalifisert
0Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
Vetle Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 21-E2

5 950 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bent Olav AamodtFredrikstad SK38.186.26
2Torbjørn SagbergIL Tyrving38.28+0.106.27
3Jonas Klausen EspedalNTNUI38.30+0.126.28
4Mikkel SørensenNTNUI38.54+0.366.32
5Christian BøenKristiansand OK38.58+0.406.32
6Damien RenardKongsberg OL39.22+1.046.36
7Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK39.33+1.156.38
8Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK40.25+2.076.47
9Morten JørgensenKristiansand OK40.31+2.136.48
10Oskar JensenNydalens SK40.47+2.296.51
11Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät40.54+2.366.52
12Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK41.05+2.476.54
13Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett41.11+2.536.55
14Kristian DalbyFredrikstad SK41.30+3.126.58
15Anders SkarholtIFK Lidingö SOK41.37+3.196.59
16Marius ØieLøten o-lag41.40+3.227.00
17Sverre Waaler KaasNydalens SK41.57+3.397.03
18Sondre Ruud BråtenNydalens SK42.22+4.047.07
19Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett42.32+4.147.08
20Ola BergerByåsen IL42.43+4.257.10
21Henrik OttesenFredrikstad SK42.48+4.307.11
22Vetle ChristiansenBækkelagets SK42.57+4.397.13
23Simen Eid NielsenNTNUI43.16+4.587.16
24Terje MaroniByåsen IL43.39+5.217.20
25Erik GustafssonNTNUI43.43+5.257.20
26Morten Taraldsten BrunesModum OL43.53+5.357.22
27Morten Nilstad PettersenIL Tyrving44.09+5.517.25
28Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett44.41+6.237.30
29Oskar RøenVaregg Fleridrett44.43+6.257.30
30Mathias DrageKongsberg OL44.55+6.377.32
31Gustav FiskumNTNUI45.08+6.507.35
32Gunnar A FiskumNTNUI45.38+7.207.40
33Simen BordalFossum IF45.48+7.307.41
34Per WiréhnAsker Skiklubb46.20+8.027.47
35Morten Severin SaueNTNUI46.27+8.097.48
36Håvard BergetFredrikstad SK46.54+8.367.52
37Frank LøwengreenFredrikstad SK47.29+9.117.58
38Simen SmestadBækkelagets SK48.59+10.418.13
39Lars Eid NielsenNydalens SK49.19+11.018.17
40Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb49.51+11.338.22
41Kyongsa RiNydalens SK52.07+13.498.45
42Per Øyvind SteneNydalens SK52.27+14.098.48
43Truls KvaaseBækkelagets SK53.24+15.068.58
44Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett53.27+15.098.58
45Mikael OlaussonOslostudentenes IK56.48+18.309.32
46Adrian OpheimNTNUI59.03+20.459.55
47Andreas AlvemNTNUI1.01.01+22.4310.15
48Robert FredriksenNotodden OL1.01.21+23.0310.18
49Harald KalagerNTNUI1.01.58+23.4010.24
50Ola SingsdalNTNUI1.05.23+27.0510.59
51Lok Hin MaVaregg Fleridrett1.07.36+29.1811.21
52Håkon Eig CarlsenNTNUI1.37.18+59.0016.21
0Anders EmilssonNTNUIdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor