Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 23 april 2016

H 17-18E

4 980 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kasper FosserHeming Orientering29.11
2Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK31.06+1.55
3Håkon Østraat SævareidHalden SK31.21+2.10
4Elias JonssonNydalens SK32.37+3.26
5Håvard EidsmoFreidig32.39+3.28
6Erling HjermstadFossum IF33.10+3.59
7Sturla FrydenlundSturla, IF33.19+4.08
8Einar MelsomFossum IF33.45+4.34
9Alex CarcasHalden SK34.06+4.55
10Marius PyttenKristiansand OK34.14+5.03
11Lukas LilandNydalens SK34.38+5.27
12Sindre R HoltHedrum OL35.04+5.53
13Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn35.20+6.09
14Trygve Kristoffer LøvliHalden SK35.25+6.14
15Sebastian DalandKristiansand OK35.48+6.37
16Oskar Spets StorhovFreidig36.24+7.13
17Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett36.49+7.38
18Bjørn Anders FlågenHeming Orientering37.02+7.51
19Einar EkelandOddersjaa SSK37.16+8.05
20Øyvind HjermstadFossum IF37.28+8.17
21Tarjei HoloFossum IF37.47+8.36
22Jørgen WulfsbergNydalens SK38.12+9.01
23Vegard MyklemyrEiker OL38.31+9.20
24Sander Hildebrand RogndokkenFet OL38.32+9.21
25Jostein TandbergNydalens SK38.39+9.28
26Vegard MyhreKristiansand OK39.00+9.49
27Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb39.17+10.06
28Axel HoveidAsker Skiklubb39.32+10.21
29Bjørnar LøvliAsker Skiklubb39.40+10.29
30Mats EidsmoFreidig39.48+10.37
30Styrk Hundseid KamsvågFossum IF39.48+10.37
32Joar OldernesLillomarka OL39.57+10.46
33Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering40.08+10.57
34Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK40.22+11.11
35Jørgen BaklidKonnerud IL41.01+11.50
36Jørgen VisterHalden SK41.17+12.06
37Erlend BrendstuenHalden SK41.42+12.31
38Oscar LyngenFrol IL42.05+12.54
39Eivind Øfshus GravirAsker Skiklubb42.18+13.07
39Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn42.18+13.07
41Håkon LundKongsberg OL42.24+13.13
42Sam LunøeNydalens SK42.41+13.30
43Hallvard Arntzen FossSandefjord OK43.20+14.09
43Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett43.20+14.09
45Tord StrandKongsberg OL43.35+14.24
46Benjamin AasenSarpsborg OL43.47+14.36
47Simen BallangrudRaufoss IL Orientering44.12+15.01
48Sander ArnevikRingerike OL44.16+15.05
49Sverre NarumOL Vallset/Stange44.26+15.15
50Håvard Landro SvingheimKonnerud IL44.29+15.18
51Anders HaugskottOL Trollelg44.47+15.36
52Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK45.11+16.00
53Ole Martin EdstrømOppsal Orientering46.54+17.43
54Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF47.52+18.41
55Tobias KristensenLarvik OK48.10+18.59
56Håkon KornmoPorsgrunn OL48.13+19.02
57Jens Didrik BergLarvik OK48.15+19.04
58Thomas KortNord-Østerdal OK50.16+21.05
59Adrian OpheimFreidig50.38+21.27
60John RundeKristiansand OK53.41+24.30
61Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb1.00.46+31.35
62Sigurd Svaland AasKristiansand OK1.03.45+34.34
63Joar GjerdahlKonnerud IL1.06.58+37.47
64Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF1.07.14+38.03
65Emil LøwengreenFredrikstad SK1.16.33+47.22
0Audun Rognerud BøeFossum IFdiskvalifisert
0Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert
0Mathias HermstadFreidigdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor