Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 23 april 2016

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 21-E2

D 21-E

4 990 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne AndersenKristiansand OK35.06
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK35.41+0.35
3Hollie OrrHalden SK35.52+0.46
4Ida Marie Næss BjørgulHalden SK36.25+1.19
5Sigrid AlexandersenFossum IF36.57+1.51
6Andrine BenjaminsenLillomarka OL37.00+1.54
7Ingjerd MyhreJärla Orientering37.15+2.09
8Linn HokholtNTNUI37.24+2.18
9Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK37.25+2.19
10Emma JohanssonFredrikstad SK37.47+2.41
11Karen Oline KolstadFreidig38.06+3.00
12Synnøve BråtenVegårshei IL38.44+3.38
13Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett38.50+3.44
14Kristine BergliaEiker OL38.57+3.51
15Jo ShepherdHalden SK39.53+4.47
15Emilie Westli AndersenLøten o-lag39.53+4.47
17Lone BrochmannBækkelagets SK39.58+4.52
18Kine GulliksenBækkelagets SK40.16+5.10
19Marit KahrsFredrikstad SK40.53+5.47
20Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK41.09+6.03
21Lizzie InghamHalden SK41.19+6.13
22Kine Hallan SteiwerHalden SK41.23+6.17
23Hanna Haugen NordbrødenHalden SK42.20+7.14
24Anna UlvensøenNTNUI42.39+7.33
25Eirin Svanøe-HafstadFrol IL42.58+7.52
26Ida LindkvistNTNUI43.18+8.12
26Julie StørmerNTNUI43.18+8.12
28Audhild Bakken RognstadNTNUI43.25+8.19
29Louise OramBækkelagets SK43.41+8.35
30Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK43.42+8.36
31Kristine FjellangerNTNUI44.08+9.02
32Runa FremstadLarvik OK44.31+9.25
33Jennie RunessonGöteborg Majorna OK44.50+9.44
34Marion HuberNydalens SK44.51+9.45
35Malin SørensenNydalens SK44.54+9.48
36Helen PalmerHalden SK45.14+10.08
37Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering45.17+10.11
38Martine ÅstebølNTNUI45.39+10.33
39Marthe GløersenBækkelagets SK45.45+10.39
40Jennie AnderssonGöteborg Majorna OK46.15+11.09
41Ina WesterlundNydalens SK47.06+12.00
42Sabine RothaugHalden SK47.07+12.01
43Lone MalmgrenGjø-Vard OL47.11+12.05
44Gry GranstedtNTNUI47.42+12.36
45Vigdis HobølOppsal Orientering47.49+12.43
46Gitte BromanderFredrikstad SK48.07+13.01
47Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering48.52+13.46
48Khrystsina YakubkinaLillomarka OL49.26+14.20
49Christiane TrösseVaregg Fleridrett50.06+15.00
50Siri KollerudLillomarka OL50.37+15.31
50Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering50.37+15.31
52Hedvig ÅstebølNTNUI51.32+16.26
53Arntraut GötschIL BUL-Tromsø51.36+16.30
54Kristine FjeldboNTNUI51.51+16.45
55Silje ArntzenNTNUI52.44+17.38
56Marta UlvensøenNTNUI53.14+18.08
57Marit Wenseth KureNydalens SK54.11+19.05
58Camilla StridsklevIL Tyrving54.12+19.06
59Maria BrodinFossum IF54.24+19.18
60Ingvild Maalen-JohansenNTNUI54.43+19.37
61Eline DrageKongsberg OL57.45+22.39
62Mariann UlvestadBækkelagets SK1.00.57+25.51
63Karoline Dahl FosbyNTNUI1.01.11+26.05
64Camilla ÖhmanNTNUI1.01.48+26.42
65Ragnhild LøvliAsker Skiklubb1.05.14+30.08
66Kristin AntonsenNTNUI1.12.21+37.15
67Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering1.24.55+49.49
0Linda SolbergFredrikstad SKdiskvalifisert
0Maria Dahl FosbyNTNUIdiskvalifisert
0Lene Godager KaasBækkelagets SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor