Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HARDHAUSEN

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HARDHAUSEN
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 29 oktober 2016

Mini Hardhausen

3 500 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)59.3317.00
0vegard bergeSandnes IL (Rogaland)59.0416.52
0harald paulsen grøndalSclumberger2.45.07+1.45.3447.10
0trygve paulsen grøndalSclumberger2.41.04+1.41.3146.01
0Amalie WiliamsonSandnes IL (Rogaland)1.25.23+25.5024.23
0Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)56.2416.06
0Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)1.04.41+5.0818.28
0Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)1.00.42+1.0917.20
0Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)55.3315.52
0Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)1.08.28+8.5519.33
0Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)51.0514.35
0Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)1.14.50+15.1721.22
0Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)43.1412.21
0Arild HundeideSandnes IL (Rogaland)1.07.05+7.3219.10
0Rebekka LyeKlepp kommune BIL1.04.41+5.0818.28
0Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)1.00.06+0.3317.10
0Mari RichterSandnes IL (Rogaland)1.08.24+8.5119.32
0Sigurd SerigstadTime kommne1.00.07+0.3417.10
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering37.2710.42
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb42.5312.15
0Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)52.2014.57
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)59.42+0.0917.03
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)1.13.39+14.0621.02
0Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)37.4310.46

D 11-12

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)47.539.58
2Anna TaksdalGanddal IL52.57+5.0411.01
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)55.00+7.0711.27
4Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)1.33.51+45.5819.33

D 13-14

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb43.429.06
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb44.16+0.349.13
3Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb52.29+8.4710.56
4Ingrid LamarkGanddal IL53.16+9.3411.05

D 15-16

7 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.12.4710.23
2Ida MonsenEgersund OK1.33.29+20.4213.21

D 17-

9 800 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.28.058.59
2Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.37.59+9.549.59
3Silje Skorve SkarpeidGanddal IL1.38.00+9.5510.00
4Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1.40.00+11.5510.12
5Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.50.32+22.2711.16
6Katrine PrestvoldTannlege Prestvold BIL1.55.54+27.4911.49
7Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.56.01+27.5611.50
8Silje SundalMulticonsult BIL1.56.03+27.5811.50
9Trine BolstadGanddal IL2.03.01+34.5612.33
10Vibeke LamarkGanddal IL2.03.02+34.5712.33
11Anita Glenne KallhovdEgersund OK2.03.03+34.5812.33
12Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb2.25.45+57.4014.52
13Maira AndersoneSandnes Småfirma2.37.51+1.09.4616.06
14Anne Marie GauselSUS BIL2.42.43+1.14.3816.36
15Anne Tove PuntervoldSUS BIL2.47.52+1.19.4717.07
16Anne Marthe Enne HaugStavanger Kommune2.55.53+1.27.4817.56
17Ingrid Kornberg SimensenShell3.28.31+2.00.2621.16
18Linda M VestvikÅlgård Orientering3.47.49+2.19.4423.14
19Johanne NorenSandnes kommune BIL3.57.17+2.29.1224.12
0Paula SalmiShelldiskvalifisert

D 50-

7 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helen LomelandSUS BIL1.22.1811.45
2Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.26.48+4.3012.24
3Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.33.16+10.5813.19
4Ann Karin TjørhomGanddal IL1.35.27+13.0913.38
5Ragnhild AuglændGanddal IL1.36.10+13.5213.44
6gøril braut aarsandTannhelse rogaland2.13.52+51.3419.07
7Torill AndersenStatoil BIL2.18.13+55.5519.44
0Ingrid O. FossStavanger Kommunediskvalifisert
0May MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 60-

7 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb1.22.1711.45
2Siri ØkstadOddersjaa SSK1.51.36+29.1915.56
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1.55.58+33.4116.34
4Helga AaslidEgersund OK2.17.47+55.3019.41
5Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb2.18.50+56.3319.50

H 11-12

4 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)47.489.57
2Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)47.50+0.029.57
3Øyvind LamarkGanddal IL47.52+0.049.58
4Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)49.44+1.5610.21
5Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)49.49+2.0110.22
6Jonas Årvik SandalGanddal IL53.04+5.1611.03
7Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)55.02+7.1411.27
8Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)55.10+7.2211.29
9Erlend BremnesGanddal IL1.23.15+35.2717.20
10Aksel DommersnesGanddal IL1.35.58+48.1019.59
11Samuel A StokkelandÅlgård Orientering2.12.41+1.24.5327.38

H 13-14

4 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian TaksdalGanddal IL47.179.51
2Andreas Nybak UrdalGanddal IL52.04+4.4710.50
3Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)55.01+7.4411.27

H 15-16

9 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.22.398.26
2Edouard ClaudeStudent1.50.03+27.2411.13

H 17-

13 100 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1.51.078.28
2Fredrik OmdalGanddal IL1.52.19+1.128.34
3Bjarthe WesterheimStord Orientering1.53.24+2.178.39
4Fredrik SandalGanddal IL1.54.33+3.268.44
5Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.54.49+3.428.45
6Magnus LandstadLyse BIL1.55.20+4.138.48
7Tor Gunnar AkslandStatoil BIL1.56.36+5.298.54
8sigurd oftedalÅlgård Orientering1.58.56+7.499.04
9Terje MichaelsenGjesdal kommune BIL2.02.40+11.339.21
10Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)2.07.14+16.079.42
10Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering2.07.14+16.079.42
12Morten Bjerga SundliGanddal IL2.08.59+17.529.50
13Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL2.09.28+18.219.52
14Aart Joakim int VeldGanddal IL2.09.39+18.329.53
15Torbjørn BrandsæterNOTEAM2.12.20+21.1310.06
16Per Ivar StoklandGanddal IL2.19.14+28.0710.37
17Geir SandSUS BIL2.22.48+31.4110.54
18Runar Eike ToftStatoil BIL2.34.26+43.1911.47
19Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb2.49.40+58.3312.57
20Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)2.57.35+1.06.2813.33
21Oddmund NordgårdSUS BIL2.58.38+1.07.3113.38
22Tom Kenneth GiljeGjesdal kommune BIL3.19.51+1.28.4415.15
23Torbjørn Ims ØstbyUiO BIL3.30.52+1.39.4516.05
24Dag Eivind WatsendSandnes kommune BIL3.34.51+1.43.4416.24
25john breilandUnotek3.41.57+1.50.5016.56
26Arne HetlelidSchlumberger BIL3.58.59+2.07.5218.14
27Kjetil GjerdenStatoil BIL4.05.46+2.14.3918.45
0trondr breilandUISdiskvalifisert
0Jon Åsmund EspedalLyse BILdiskvalifisert
0Sindre Ø. HaalandSandnes kommune BILdiskvalifisert
0Lars HelgelandGanddal ILdiskvalifisert
0Olav JohannessenSUS BILdiskvalifisert
0Tallak LangmyrGanddal ILdiskvalifisert
0Jørgen StrømstadCHC Helisport BILdiskvalifisert
0Hans Einar ThorsetSola kommune BILdiskvalifisert

H 50-

9 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)1.22.448.26
2Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.26.44+4.008.51
3Per Olav HaarrGanddal IL1.28.17+5.339.00
4Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.29.04+6.209.05
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb1.36.28+13.449.50
6Gisle WathneNortura BIL1.37.58+15.149.59
7Otte OmdalGanddal IL1.38.01+15.1710.00
8Svein-Erik KvameGanddal IL1.45.30+22.4610.45
9Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb1.47.29+24.4510.58
10Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.50.01+27.1711.13
11Morten JohannessenAker Solutions BIL1.54.37+31.5311.41
12Ole Petter HaukaasSola kommune BIL2.00.34+37.5012.18
13Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb2.14.06+51.2213.41
14Jakob KarlsenGanddal IL2.22.55+1.00.1114.35
0Bertrand DenieulJWC BILdiskvalifisert
0Morten HeirFossum IFdiskvalifisert

H 60-

9 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb1.44.5910.42
2Harry BreilandÅlgård Orientering1.45.42+0.4310.47
3Asgeir BellStavanger Kommune1.51.42+6.4311.23
4Kjell SvihusGanddal IL1.56.08+11.0911.51
5Ove OalandStatoil BIL1.56.10+11.1111.51
6Terje StokkelandEM software partners AS2.03.07+18.0812.33
7Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb2.44.39+59.4016.48
0Jan HetlandEgersund OKdiskvalifisert

H 70-

7 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)1.25.5912.17
2Knut SkjævelandGanddal IL1.26.55+0.5612.25
3Arvid ThorsenStavanger Aftenblad BIL1.37.51+11.5213.58
4Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.45.54+19.5515.07
5Geir HusdalSandnes Småfirma1.49.53+23.5415.41
6Terje BrautSandnes IL (Rogaland)2.13.58+47.5919.08
7Arne TveitaSola kommune BIL2.16.00+50.0119.25
8Kjell MaudalKverneland BIL2.17.46+51.4719.40
9Mangor EikelandSola kommune BIL2.35.19+1.09.2022.11
0Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Åpen 1

9 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Lye ScheieKlepp kommune BIL1.37.489.58
2Kristian Nygård HoltanStatoil BIL1.45.20+7.3210.44
3Leif Kjetil Hinna GauselStatoil BIL1.45.25+7.3710.45
4Trond LamarkGanddal IL1.45.37+7.4910.46
5Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.50.05+12.1711.13
6Magne HabbestadApply Sørco BIL2.01.45+23.5712.25
7Thomas JohansenApply Sørco BIL2.03.05+25.1712.33
8Per-Olof WallerstedtCapgemini BIL2.05.29+27.4112.48
9Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøiland ski og fritid2.05.32+27.4412.48
10Arngrim UtskarpenStavanger Kommune2.06.01+28.1312.51
11Finn Eivind SlungårdSandnes Småfirma2.19.35+41.4714.14
12Tord UrsinStatoil BIL2.46.14+1.08.2616.57
13Ådne HausbergAker Solutions BIL2.47.43+1.09.5517.06
0geir austigardØglend systemerdiskvalifisert
0Rune HatleAvinor Sola BILdiskvalifisert
0Anders NorabergNOTEAMdiskvalifisert

Åpen 2

7 000 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars PrimstadKlepp kommune BIL1.13.1110.27
2Geir HaugvaldstadStatoil BIL1.22.12+9.0111.44
3Helge HundeideKlepp kommune BIL1.25.55+12.4412.16
4Gunnar GraabakNOTEAM1.26.43+13.3212.23
5Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.27.39+14.2812.31
6Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb1.34.13+21.0213.27
7Berit-Kristine LimaGanddal IL1.34.29+21.1813.29
8Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb1.43.58+30.4714.51
9Sveinung RosenvingeStatoil BIL1.43.59+30.4814.51
10Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.45.11+32.0015.01
11Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.47.20+34.0915.20
12Per W. TorgersenOddersjaa SSK1.51.37+38.2615.56
13Øivind HansenGanddal IL1.54.08+40.5716.18
13Barbro SandalGanddal IL1.54.08+40.5716.18
15Denis CasteletJWC BIL2.05.01+51.5017.51
16Ole AuklendNOTEAM2.07.51+54.4018.15
17Øistein HaalandStatoil BIL2.09.44+56.3318.32
18Christoffer GryttenFlekkefjord Sykkelklubb2.10.51+57.4018.41
19Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)2.11.19+58.0818.45
20Margrethe Roalsø FuglestadSandnes Småfirma2.11.53+58.4218.50
21Anna BerthelsenStavanger Kommune2.12.03+58.5218.51
22Håvard SvihusFrøyland ski fritid2.13.00+59.4919.00
23Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)2.32.23+1.19.1221.46
24Maria LampeDimensjon Rådgivning BIL2.34.40+1.21.2922.05
25Birgitte GranDimensjon Rådgivning BIL2.34.41+1.21.3022.05
26Brit Vivian MelingStatoil BIL3.00.49+1.47.3825.49
0Inge ØverlandSandnes Småfirmadiskvalifisert
0Alf Håkon HauglandStatoil BILdiskvalifisert
0Nicola HerbertStavanger Kommunediskvalifisert
0Marianne HøieStatoil BILdiskvalifisert
0Linn SomaCapgemini BILdiskvalifisert
0Anneli Vatshaug JenssenApply Sørco BILdiskvalifisert

Trim

4 800 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune SvihusKlepp kommune BIL45.499.32
2Andreas Florian EnteLyse BIL46.46+0.579.44
3Per Frode SandalGanddal IL53.35+7.4611.09
4Torbjørn DahleSandnes kommune BIL56.15+10.2611.43
5Vegard T VågeHinna fk56.19+10.3011.43
6Arne NygaardLyse BIL56.21+10.3211.44
7Kari BorgenKlepp kommune BIL1.00.49+15.0012.40
8Magne JacobsenKverneland BIL1.08.58+23.0914.22
9Monica Gilje RennemoSandnes kommune BIL1.09.19+23.3014.26
10Gunhild NordbøStavanger Kommune1.09.22+23.3314.27
11Silje Bjerga SundliGanddal IL1.10.41+24.5214.43
12Svein ImsAvinor Sola BIL1.18.42+32.5316.23
13Jan ArendalStatoil BIL1.19.39+33.5016.35
14Svetlana RashevaStatoil BIL1.21.22+35.3316.57
15Trine SelvikvågKlepp kommune BIL1.23.26+37.3717.22
16Arild SvihusGanddal IL1.28.29+42.4018.26
17Margretha AlmedalSubsea7 BIL1.32.46+46.5719.19
18Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL1.34.33+48.4419.41
19Mariann SveinsvollGanddal IL1.35.11+49.2219.49
20Lene Haver SchmidtPolitiet BIL1.38.12+52.2320.27
21Sissel Carlsen BråstadPolitiet BIL1.38.15+52.2620.28
22Siv Hilde BergSUS BIL1.38.21+52.3220.29
23Margot AsheimSUS BIL1.45.01+59.1221.52
24Ingunn LandsnesGanddal IL1.58.40+1.12.5124.43
25Eli Thorset VågeStavanger Kommune2.06.20+1.20.3126.19
26Marysa CasteletJWC BIL2.07.01+1.21.1226.27
0Tiina SalmenDimensjon Rådgivning BILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor