Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp, 1 - Sprint - Sandnes IL, Arboretet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp, 1 - Sprint - Sandnes IL, Arboretet
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 24 mai 2016

Ganddal IL

68 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalJenter 17-59 (27)21.436.34
2Janne Tjørhom AasheimJenter under 17 - over 59 (19)25.05+0.417.36
2Grete Stokke SeljeskogJenter B (15)28.13+7.5511.45
3Ingrid LamarkJenter under 17 - over 59 (19)27.02+2.388.11
4Tobias RøddeGutter under 17 - over 59 (25)27.55+6.498.27
5Øyvind Stokke SeljeskogGutter NY (42)15.11+0.3710.07
6Anna TaksdalJenter under 17 - over 59 (19)30.36+6.129.16
6Trine BolstadJenter 17-59 (27)26.49+5.068.07
6Ole Kristian TaksdalGutter under 17 - over 59 (25)28.10+7.048.32
6Arild AasheimGutter 17-59 (48)20.05+1.356.05
6Norah BreivoldJenter NY (22)26.17+14.0917.31
6Maria NilssonJenter B (15)35.47+15.2914.54
7Pernille BreivoldJenter NY (22)26.39+14.3117.46
7Håkon Stokke SeljeskogGutter NY (42)16.12+1.3810.48
8Markus Andreas BreivoldGutter under 17 - over 59 (25)28.51+7.458.44
8Morten Bjerga SundliGutter 17-59 (48)20.28+1.586.12
9Kjell SvihusGutter under 17 - over 59 (25)29.13+8.078.51
9Per Ivar StoklandGutter 17-59 (48)20.38+2.086.15
9Brit SvihusJenter B (15)39.58+19.4016.39
10Grethe StoklandJenter 17-59 (27)27.43+6.008.23
10Oddvar TaksdalGutter 17-59 (48)21.25+2.556.29
10Anne-Lise LundeJenter B (15)40.07+19.4916.42
11Siri Cecilie LøkenJenter 17-59 (27)28.00+6.178.29
11Andreas Nybak UrdalGutter under 17 - over 59 (25)30.16+9.109.10
11Kristian Frafjord HaarrGutter 17-59 (48)21.30+3.006.30
11Thomas Barvik MælandGutter B (32)28.32+7.4511.53
12Elias EidsvågGutter B (32)28.37+7.5011.55
12Pernille HovstadJenter B (15)41.54+21.3617.27
13Vibeke LamarkJenter 17-59 (27)28.33+6.508.39
13David Jess LinjordGutter B (32)29.30+8.4312.17
14Knut SkjævelandGutter under 17 - over 59 (25)31.54+10.489.40
15Ann-Cathrin Nybak UrdalJenter 17-59 (27)29.16+7.338.52
16Unni SundliJenter under 17 - over 59 (19)45.31+21.0713.47
16Daniel de Jong NjaaGutter B (32)34.11+13.2414.14
17Johanne Bjøberg StoklandJenter NY (22)32.23+20.1521.35
17Jakob Hovland WadelGutter B (32)34.48+14.0114.30
18Bjørn BjellandGutter under 17 - over 59 (25)34.34+13.2810.28
18Magnar EidsvågGutter B (32)35.09+14.2214.38
19Jan Inge LundeGutter under 17 - over 59 (25)37.41+16.3511.25
19Kristian Steinsbø SeljebotnGutter B (32)35.32+14.4514.48
20Per Olav HaarrGutter 17-59 (48)22.56+4.266.56
20Inger RothJenter NY (22)34.56+22.4823.17
20Øivind FagerlundGutter NY (42)22.51+8.1715.14
22Joar EilevstjønnGutter 17-59 (48)23.21+4.517.04
22Aksel DommersnesGutter B (32)39.08+18.2116.18
23Jonas Årvik SandalGutter under 17 - over 59 (25)44.42+23.3613.32
23Trym Løken NødlandGutter B (32)41.56+21.0917.28
24Per Martin StoklandGutter 17-59 (48)23.46+5.167.12
24Marius RøddeGutter NY (42)24.00+9.2616.00
24Anders Jess LinjordGutter B (32)42.33+21.4617.43
25Åsmund Lauritz VaalandGutter under 17 - over 59 (25)51.55+30.4915.43
25Paul Terje HaarrGutter 17-59 (48)24.28+5.587.24
26Svein-Erik KvameGutter 17-59 (48)24.35+6.057.26
26Eivind RothGutter B (32)45.41+24.5419.02
27Trond LamarkGutter 17-59 (48)25.01+6.317.34
28Sturla Bjøberg StoklandGutter NY (42)25.56+11.2217.17
28Fredrik HovstadGutter B (32)46.49+26.0219.30
30Henrik EilevstjønnGutter NY (42)27.40+13.0618.26
31Daniel EilevstjønnGutter NY (42)27.47+13.1318.31
31Leif SundliGutter B (32)1.11.23+50.3629.44
32Tor BrekkenGutter 17-59 (48)26.40+8.108.04
35Erling MaulandGutter 17-59 (48)27.47+9.178.25
37Olav RothGutter NY (42)34.57+20.2323.18
41Jakob KarlsenGutter 17-59 (48)31.14+12.449.27
43Per Ingar HadlandGutter 17-59 (48)31.55+13.259.40
44Agnar LienGutter 17-59 (48)33.46+15.1610.13
48Arild SvihusGutter 17-59 (48)48.29+29.5914.41
0Erlend BremnesGutter B (32)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor