Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp, 1 - Sprint - Sandnes IL, Arboretet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp, 1 - Sprint - Sandnes IL, Arboretet
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 24 mai 2016

Sandnes IL (Rogaland)

56 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliGutter 17-59 (48)18.305.36
1Joel SkogeGutter B (32)20.478.39
1Ragnhild RichterJenter B (15)20.188.27
2Henrik Haver WiigGutter NY (42)14.55+0.219.56
2Kalle JongenburgerGutter B (32)21.30+0.438.57
3Marie Line FurlandJenter 17-59 (27)23.23+1.407.05
3Mari RichterJenter NY (22)19.46+7.3813.10
3Markus RichterGutter B (32)22.25+1.389.20
3Ane Hagalid SæbøJenter B (15)29.52+9.3412.26
4Vilde MalmeiJenter 17-59 (27)24.18+2.357.21
4Åsne Myklebost TorgersenJenter NY (22)21.26+9.1814.17
4Thomas ValdalGutter B (32)24.44+3.5710.18
5Kaja PeikliJenter under 17 - over 59 (19)30.14+5.509.09
5Hannah MalmeiJenter 17-59 (27)25.19+3.367.40
5Lars MyklebostGutter 17-59 (48)19.45+1.155.59
6Simon Fjermestad HelgesenGutter B (32)25.36+4.4910.40
7Frøydis Line FurlandJenter under 17 - over 59 (19)32.14+7.509.46
8Sunniva OmdalJenter 17-59 (27)27.08+5.258.13
8Cecilie HiorthJenter B (15)39.30+19.1216.27
9Marit HaavardsholmJenter 17-59 (27)27.18+5.358.16
10Vegard HaugGutter B (32)28.22+7.3511.49
11Oda Fjermestad HelgesenJenter NY (22)29.15+17.0719.30
11Melvin JongenburgerGutter NY (42)18.54+4.2012.36
11Marte Roth AarskogJenter B (15)40.34+20.1616.54
12Jorunn JohannesenJenter 17-59 (27)28.15+6.328.33
12Eivind Lars RakeGutter under 17 - over 59 (25)31.03+9.579.24
12Kim RichterGutter 17-59 (48)21.32+3.026.31
12Idar JongenburgerGutter NY (42)19.02+4.2812.41
13Tuva Halvorsen SætreJenter NY (22)29.41+17.3319.47
13Synnøve WestermoenJenter B (15)42.39+22.2117.46
14Morten AamodtGutter 17-59 (48)21.47+3.176.36
14Marta MyklebostJenter NY (22)29.47+17.3919.51
15Oda Haver WiigJenter NY (22)30.22+18.1420.14
15Johannes KjosavikGutter B (32)33.17+12.3013.52
16Ella VassvikJenter NY (22)31.38+19.3021.05
17Anne Sæbø VikJenter 17-59 (27)31.01+9.189.23
17Magnus HaugGutter NY (42)21.31+6.5714.20
19Bjørg Line FurlandJenter 17-59 (27)34.52+13.0910.33
19Oliver DuncanGutter NY (42)21.37+7.0314.24
20Ingunn Anda HaugJenter 17-59 (27)34.53+13.1010.34
21Magnus EikeskogGutter NY (42)23.04+8.3015.22
22Bjørnar PeikliGutter under 17 - over 59 (25)39.35+18.2911.59
22Tord ØglændGutter NY (42)23.16+8.4215.30
23Gezien JongenburgerJenter 17-59 (27)37.25+15.4211.20
25Finlay DuncanGutter NY (42)24.22+9.4816.14
25Arnfinn SolheimGutter B (32)44.27+23.4018.31
26Randi RothJenter 17-59 (27)47.56+26.1314.31
26Odne van ZantenGutter NY (42)25.13+10.3916.48
29Sturle OmdalGutter 17-59 (48)25.41+7.117.46
29Arild Pfluger HundeideGutter B (32)49.49+29.0220.45
33Ove HaugvaldstadGutter 17-59 (48)26.41+8.118.05
33Thomas DuncanGutter NY (42)30.53+16.1920.35
34Magnus Landa DahleGutter NY (42)33.01+18.2722.00
35Thord SolheimGutter NY (42)34.12+19.3822.48
41Adrian Mork-JanssonGutter NY (42)56.35+42.0137.43
0Frida RichterJenter NY (22)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor