Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp, 1 - Sprint - Sandnes IL, Arboretet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp, 1 - Sprint - Sandnes IL, Arboretet
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 24 mai 2016

Egersund OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jorunn HadlandJenter 17-59 (27)22.30+0.476.49
5Edvin AakreGutter B (32)25.22+4.3510.34
7Inger Tone NygårdJenter 17-59 (27)27.00+5.178.10
8Ida MonsenJenter under 17 - over 59 (19)33.07+8.4310.02
9Tor Eirik Eckhoff GjermestadGutter B (32)27.25+6.3811.25
10Celina Iversen ÅseJenter under 17 - over 59 (19)35.47+11.2310.50
11Julie PuntervoldJenter under 17 - over 59 (19)36.19+11.5511.00
14Inger Skretting OpstadJenter under 17 - over 59 (19)41.36+17.1212.36
16Tormod AaslidGutter under 17 - over 59 (25)33.36+12.3010.10
17Thomas HadlandGutter 17-59 (48)22.14+3.446.44
17Kenneth MydlandGutter 17-59 (48)22.14+3.446.44
18Helga AaslidJenter under 17 - over 59 (19)49.15+24.5114.55
19Jørgen HetlandGutter 17-59 (48)22.28+3.586.48
19Julie M HellandJenter NY (22)33.31+21.2322.20
21Ingunn VoilåsJenter 17-59 (27)35.33+13.5010.46
23Arild OpstadGutter NY (42)23.51+9.1715.54
30Gunnar PettersonGutter 17-59 (48)26.21+7.517.59
39Nils Tore PuntervoldGutter 17-59 (48)30.04+11.349.06
47Olav HellandGutter 17-59 (48)35.42+17.1210.49

Ganddal IL

68 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalJenter 17-59 (27)21.436.34
2Janne Tjørhom AasheimJenter under 17 - over 59 (19)25.05+0.417.36
2Grete Stokke SeljeskogJenter B (15)28.13+7.5511.45
3Ingrid LamarkJenter under 17 - over 59 (19)27.02+2.388.11
4Tobias RøddeGutter under 17 - over 59 (25)27.55+6.498.27
5Øyvind Stokke SeljeskogGutter NY (42)15.11+0.3710.07
6Anna TaksdalJenter under 17 - over 59 (19)30.36+6.129.16
6Trine BolstadJenter 17-59 (27)26.49+5.068.07
6Ole Kristian TaksdalGutter under 17 - over 59 (25)28.10+7.048.32
6Arild AasheimGutter 17-59 (48)20.05+1.356.05
6Norah BreivoldJenter NY (22)26.17+14.0917.31
6Maria NilssonJenter B (15)35.47+15.2914.54
7Pernille BreivoldJenter NY (22)26.39+14.3117.46
7Håkon Stokke SeljeskogGutter NY (42)16.12+1.3810.48
8Markus Andreas BreivoldGutter under 17 - over 59 (25)28.51+7.458.44
8Morten Bjerga SundliGutter 17-59 (48)20.28+1.586.12
9Kjell SvihusGutter under 17 - over 59 (25)29.13+8.078.51
9Per Ivar StoklandGutter 17-59 (48)20.38+2.086.15
9Brit SvihusJenter B (15)39.58+19.4016.39
10Grethe StoklandJenter 17-59 (27)27.43+6.008.23
10Oddvar TaksdalGutter 17-59 (48)21.25+2.556.29
10Anne-Lise LundeJenter B (15)40.07+19.4916.42
11Siri Cecilie LøkenJenter 17-59 (27)28.00+6.178.29
11Andreas Nybak UrdalGutter under 17 - over 59 (25)30.16+9.109.10
11Kristian Frafjord HaarrGutter 17-59 (48)21.30+3.006.30
11Thomas Barvik MælandGutter B (32)28.32+7.4511.53
12Elias EidsvågGutter B (32)28.37+7.5011.55
12Pernille HovstadJenter B (15)41.54+21.3617.27
13Vibeke LamarkJenter 17-59 (27)28.33+6.508.39
13David Jess LinjordGutter B (32)29.30+8.4312.17
14Knut SkjævelandGutter under 17 - over 59 (25)31.54+10.489.40
15Ann-Cathrin Nybak UrdalJenter 17-59 (27)29.16+7.338.52
16Unni SundliJenter under 17 - over 59 (19)45.31+21.0713.47
16Daniel de Jong NjaaGutter B (32)34.11+13.2414.14
17Johanne Bjøberg StoklandJenter NY (22)32.23+20.1521.35
17Jakob Hovland WadelGutter B (32)34.48+14.0114.30
18Bjørn BjellandGutter under 17 - over 59 (25)34.34+13.2810.28
18Magnar EidsvågGutter B (32)35.09+14.2214.38
19Jan Inge LundeGutter under 17 - over 59 (25)37.41+16.3511.25
19Kristian Steinsbø SeljebotnGutter B (32)35.32+14.4514.48
20Per Olav HaarrGutter 17-59 (48)22.56+4.266.56
20Inger RothJenter NY (22)34.56+22.4823.17
20Øivind FagerlundGutter NY (42)22.51+8.1715.14
22Joar EilevstjønnGutter 17-59 (48)23.21+4.517.04
22Aksel DommersnesGutter B (32)39.08+18.2116.18
23Jonas Årvik SandalGutter under 17 - over 59 (25)44.42+23.3613.32
23Trym Løken NødlandGutter B (32)41.56+21.0917.28
24Per Martin StoklandGutter 17-59 (48)23.46+5.167.12
24Marius RøddeGutter NY (42)24.00+9.2616.00
24Anders Jess LinjordGutter B (32)42.33+21.4617.43
25Åsmund Lauritz VaalandGutter under 17 - over 59 (25)51.55+30.4915.43
25Paul Terje HaarrGutter 17-59 (48)24.28+5.587.24
26Svein-Erik KvameGutter 17-59 (48)24.35+6.057.26
26Eivind RothGutter B (32)45.41+24.5419.02
27Trond LamarkGutter 17-59 (48)25.01+6.317.34
28Sturla Bjøberg StoklandGutter NY (42)25.56+11.2217.17
28Fredrik HovstadGutter B (32)46.49+26.0219.30
30Henrik EilevstjønnGutter NY (42)27.40+13.0618.26
31Daniel EilevstjønnGutter NY (42)27.47+13.1318.31
31Leif SundliGutter B (32)1.11.23+50.3629.44
32Tor BrekkenGutter 17-59 (48)26.40+8.108.04
35Erling MaulandGutter 17-59 (48)27.47+9.178.25
37Olav RothGutter NY (42)34.57+20.2323.18
41Jakob KarlsenGutter 17-59 (48)31.14+12.449.27
43Per Ingar HadlandGutter 17-59 (48)31.55+13.259.40
44Agnar LienGutter 17-59 (48)33.46+15.1610.13
48Arild SvihusGutter 17-59 (48)48.29+29.5914.41
0Erlend BremnesGutter B (32)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23186085 U1 Ukjent løper186085Gutter 17-59 (48)23.23+4.537.05

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46213086 U1 Ukjent løper213086Gutter 17-59 (48)34.54+16.2410.34

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0184387 U1 Ukjent løper184387Gutter NY (42)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9212681 U1 Ukjent løper212681Gutter NY (42)18.08+3.3412.05

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10223975 U1 Ukjent løper223975Gutter NY (42)18.41+4.0712.27

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14207692 U1 Ukjent løper207692Gutter NY (42)19.45+5.1113.10

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Jomar Halvorsen SætreGutter NY (42)21.05+6.3114.03

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27204850 U1 Ukjent løper204850Gutter NY (42)25.27+10.5316.58

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29212633 U1 Ukjent løper212633Gutter NY (42)26.25+11.5117.36

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36222643 U1 Ukjent løper222643Gutter NY (42)34.16+19.4222.50

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39202 U1 Ukjent løper202Gutter NY (42)36.23+21.4924.15

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40206194 U1 Ukjent løper206194Gutter NY (42)44.49+30.1529.52

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20201 U1 Ukjent løper201Gutter B (32)36.23+15.3615.09

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21184394 U1 Ukjent løper184394Gutter B (32)37.24+16.3715.35

Sandnes IL (Rogaland)

56 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliGutter 17-59 (48)18.305.36
1Joel SkogeGutter B (32)20.478.39
1Ragnhild RichterJenter B (15)20.188.27
2Henrik Haver WiigGutter NY (42)14.55+0.219.56
2Kalle JongenburgerGutter B (32)21.30+0.438.57
3Marie Line FurlandJenter 17-59 (27)23.23+1.407.05
3Mari RichterJenter NY (22)19.46+7.3813.10
3Markus RichterGutter B (32)22.25+1.389.20
3Ane Hagalid SæbøJenter B (15)29.52+9.3412.26
4Vilde MalmeiJenter 17-59 (27)24.18+2.357.21
4Åsne Myklebost TorgersenJenter NY (22)21.26+9.1814.17
4Thomas ValdalGutter B (32)24.44+3.5710.18
5Kaja PeikliJenter under 17 - over 59 (19)30.14+5.509.09
5Hannah MalmeiJenter 17-59 (27)25.19+3.367.40
5Lars MyklebostGutter 17-59 (48)19.45+1.155.59
6Simon Fjermestad HelgesenGutter B (32)25.36+4.4910.40
7Frøydis Line FurlandJenter under 17 - over 59 (19)32.14+7.509.46
8Sunniva OmdalJenter 17-59 (27)27.08+5.258.13
8Cecilie HiorthJenter B (15)39.30+19.1216.27
9Marit HaavardsholmJenter 17-59 (27)27.18+5.358.16
10Vegard HaugGutter B (32)28.22+7.3511.49
11Oda Fjermestad HelgesenJenter NY (22)29.15+17.0719.30
11Melvin JongenburgerGutter NY (42)18.54+4.2012.36
11Marte Roth AarskogJenter B (15)40.34+20.1616.54
12Jorunn JohannesenJenter 17-59 (27)28.15+6.328.33
12Eivind Lars RakeGutter under 17 - over 59 (25)31.03+9.579.24
12Kim RichterGutter 17-59 (48)21.32+3.026.31
12Idar JongenburgerGutter NY (42)19.02+4.2812.41
13Tuva Halvorsen SætreJenter NY (22)29.41+17.3319.47
13Synnøve WestermoenJenter B (15)42.39+22.2117.46
14Morten AamodtGutter 17-59 (48)21.47+3.176.36
14Marta MyklebostJenter NY (22)29.47+17.3919.51
15Oda Haver WiigJenter NY (22)30.22+18.1420.14
15Johannes KjosavikGutter B (32)33.17+12.3013.52
16Ella VassvikJenter NY (22)31.38+19.3021.05
17Anne Sæbø VikJenter 17-59 (27)31.01+9.189.23
17Magnus HaugGutter NY (42)21.31+6.5714.20
19Bjørg Line FurlandJenter 17-59 (27)34.52+13.0910.33
19Oliver DuncanGutter NY (42)21.37+7.0314.24
20Ingunn Anda HaugJenter 17-59 (27)34.53+13.1010.34
21Magnus EikeskogGutter NY (42)23.04+8.3015.22
22Bjørnar PeikliGutter under 17 - over 59 (25)39.35+18.2911.59
22Tord ØglændGutter NY (42)23.16+8.4215.30
23Gezien JongenburgerJenter 17-59 (27)37.25+15.4211.20
25Finlay DuncanGutter NY (42)24.22+9.4816.14
25Arnfinn SolheimGutter B (32)44.27+23.4018.31
26Randi RothJenter 17-59 (27)47.56+26.1314.31
26Odne van ZantenGutter NY (42)25.13+10.3916.48
29Sturle OmdalGutter 17-59 (48)25.41+7.117.46
29Arild Pfluger HundeideGutter B (32)49.49+29.0220.45
33Ove HaugvaldstadGutter 17-59 (48)26.41+8.118.05
33Thomas DuncanGutter NY (42)30.53+16.1920.35
34Magnus Landa DahleGutter NY (42)33.01+18.2722.00
35Thord SolheimGutter NY (42)34.12+19.3822.48
41Adrian Mork-JanssonGutter NY (42)56.35+42.0137.43
0Frida RichterJenter NY (22)diskvalifisert

Statoil BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Per Ivar HovstadGutter 17-59 (48)27.56+9.268.27

Stavanger Orienteringsklubb

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenJenter under 17 - over 59 (19)24.247.23
1Arne Kristian EspedalGutter under 17 - over 59 (25)21.066.23
2Bjørn AlsakerGutter under 17 - over 59 (25)23.23+2.177.05
3Gunnar SakseidGutter under 17 - over 59 (25)27.17+6.118.16
4Anne GarsrudJenter under 17 - over 59 (19)27.37+3.138.22
4Møyfrid LarsenJenter B (15)34.03+13.4514.11
5Arne Jacob Nystrøm OlsenGutter under 17 - over 59 (25)27.56+6.508.27
7Finn-Morten ÅrstadGutter under 17 - over 59 (25)28.46+7.408.43
7Stein Arne OlsenGutter 17-59 (48)20.23+1.536.10
9Turid NystrømJenter under 17 - over 59 (19)34.08+9.4410.20
10Svein GlendrangeGutter under 17 - over 59 (25)29.40+8.348.59
12Elise Sydnes RisaJenter under 17 - over 59 (19)38.54+14.3011.47
13Gry Vikhamar ThengsJenter under 17 - over 59 (19)40.33+16.0912.17
13Tore TvedtGutter under 17 - over 59 (25)31.35+10.299.34
14Nina Glendrange WoldJenter 17-59 (27)28.55+7.128.45
14Kristin Sydnes RisaJenter B (15)46.14+25.5619.15
15Haldis GlendrangeJenter under 17 - over 59 (19)45.04+20.4013.39
15Arne ØstensenGutter under 17 - over 59 (25)33.16+12.1010.04
15Øyvind RummelhoffGutter 17-59 (48)22.07+3.376.42
15Emma Sydnes RisaJenter B (15)58.41+38.2324.27
16Nina KarlsenJenter 17-59 (27)29.44+8.019.00
17Berit Ebbell OlsenJenter under 17 - over 59 (19)47.03+22.3914.15
18Brit NilsenJenter 17-59 (27)31.15+9.329.28
19Torill Harestad EspedalJenter under 17 - over 59 (19)1.15.38+51.1422.55
20Knut Jonas EspedalGutter under 17 - over 59 (25)37.57+16.5111.30
24May MelingJenter 17-59 (27)41.12+19.2912.29
24Svein EliassenGutter under 17 - over 59 (25)45.23+24.1713.45
25Brit Vivian MelingJenter 17-59 (27)46.22+24.3914.03
27Tone Cecilie NystrømJenter 17-59 (27)50.40+28.5715.21
27Bjørnar Sydnes RisaGutter B (32)46.35+25.4819.24
28Pål BårdsenGutter 17-59 (48)25.17+6.477.39
31Espen Fyhn NilsenGutter 17-59 (48)26.34+8.048.03
34Pål H. GjerdenGutter 17-59 (48)27.16+8.468.15
37Helge RisaGutter 17-59 (48)28.48+10.188.43
40Jørgen NilsenGutter 17-59 (48)30.55+12.259.22
42Ivar Johan LarsenGutter 17-59 (48)31.41+13.119.36

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Geir HusdalGutter under 17 - over 59 (25)38.31+17.2511.40

Ålgård Orientering

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandJenter NY (22)12.088.05
1Brage LaugalandGutter NY (42)14.349.42
2Ola Magnus LaugalandGutter 17-59 (48)18.43+0.135.40
2Mille Sofie EidsaaJenter NY (22)16.30+4.2211.00
3Ørjan RavndalGutter 17-59 (48)19.12+0.425.49
3Marius UelandGutter NY (42)15.04+0.3010.02
4Adrian UelandGutter NY (42)15.08+0.3410.05
5Marthe Heigre MælandJenter NY (22)24.25+12.1716.16
5Solveig MælandJenter B (15)34.16+13.5814.16
6Oscar EftelandGutter NY (42)15.27+0.5310.18
7Sten Inge FurulyGutter B (32)26.50+6.0311.10
7Aina SolheimJenter B (15)36.56+16.3815.23
8Maren OftedalJenter NY (22)27.44+15.3618.29
8Tobias SletvoldGutter NY (42)17.46+3.1211.50
8Andreas FurulyGutter B (32)27.17+6.3011.22
9Lea StokkelandJenter NY (22)28.03+15.5518.42
10Tea StokkelandJenter NY (22)28.51+16.4319.14
12Mari Solheim VoldenJenter NY (22)29.32+17.2419.41
13Jan-Einar ØvremoGutter 17-59 (48)21.43+3.136.34
13Isak SöderholmGutter NY (42)19.42+5.0813.08
14Samuel A StokkelandGutter B (32)31.19+10.3213.02
15Oskar SletvoldGutter NY (42)20.15+5.4113.30
16Andreas BreilandGutter 17-59 (48)22.13+3.436.43
17Terje StokkelandGutter under 17 - over 59 (25)34.08+13.0210.20
17Knut Halvor AmdalGutter NY (42)21.31+6.5714.20
18Maiken RodeJenter NY (22)33.25+21.1722.16
21Sturla StokkelandGutter 17-59 (48)23.09+4.397.00
21Beate JohansenJenter NY (22)35.28+23.2023.38
22Henriette NessetJenter 17-59 (27)36.44+15.0111.07
30Magne MælandGutter B (32)58.11+37.2424.14
32Jone BreilandGutter NY (42)30.11+15.3720.07
38Rune LodeGutter 17-59 (48)28.49+10.198.43
38Tilo SöderholmGutter NY (42)35.17+20.4323.31
45Raymond B PettersenGutter 17-59 (48)33.53+15.2310.16

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Øystein Garsrud TvedtGutter 17-59 (48)19.18+0.485.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor