Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 12 juni 2016

Egersund OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Synne Skeie PettersonN-åpen24.43+2.5517.39
1Inger Tone NygårdD 50-17.299.12
3Ida MonsenD 15-1622.12+4.4511.41
4Celina Iversen ÅseD 15-1625.17+7.5013.18
4Edvin AakreH 11-1216.49+2.0210.30
4Alexander HorpestadH 15-1637.09+19.2015.28
5Julie PuntervoldD 15-1625.39+8.1213.30
6Tor Eirik Eckhoff GjermestadH 13-1423.36+7.3912.25
16Gunnar PettersonH 17-26.22+9.259.45
0Nils Tore PuntervoldH 17-diskvalifisert

Ganddal IL

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalD 17-18.087.33
1Janne Tjørhom AasheimD 15-1617.279.11
1Tobias RøddeH 13-1415.578.23
2Ann Karin TjørhomD 50-24.11+6.4212.43
2Fredrik OmdalH 17-18.20+1.236.47
2Anna TaksdalD 11-1216.19+1.0310.11
3Ingrid LamarkD 13-1421.49+5.3611.28
3Ole Kristian TaksdalH 13-1418.30+2.339.44
4Ove OalandH 60-24.49+4.1810.20
5Otte OmdalH 50-21.27+2.498.56
5Øyvind LamarkH 11-1216.55+2.0810.34
5Kjell SvihusH 60-27.15+6.4411.21
6Per Ivar StoklandH 17-20.23+3.267.32
7Alf Johan Walgermo LimaH 17-20.40+3.437.39
7Thomas Barvik MælandH 13-1424.26+8.2912.51
7Tor BrekkenH 50-23.59+5.219.59
8Trine BolstadD 17-24.06+5.5810.02
8Per Ingar HadlandH 50-24.25+5.4710.10
9Elias EidsvågH 13-1430.55+14.5816.16
9Oddvar TaksdalH 17-22.03+5.068.10
10Joar EilevstjønnH 17-22.21+5.248.16
10Jakob Hovland WadelH 13-1433.52+17.5517.49
12Grethe StoklandD 17-26.36+8.2811.05
13Trond LamarkH 17-26.10+9.139.41
15Vibeke LamarkD 17-27.50+9.4211.35
18Ane Klepsvik VinsjansenD 17-31.12+13.0413.00
21Arild SvihusH 17-42.59+26.0215.55
23Anne Marie GauselD 17-42.39+24.3117.46
0Fredrik SandalH 17-diskvalifisert
0Morten Bjerga SundliH 17-diskvalifisert
0Andreas Nybak UrdalH 13-14diskvalifisert
0Jonas Årvik SandalH 11-12diskvalifisert

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Terje MalmH 60-diskvalifisert

Haugesund IL Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Hanna Eline EngløkkN-åpen28.16+6.2820.11
2Sigurd Paulsen VieH 15-1618.51+1.027.51
3Hanna LindtnerD 11-1222.19+7.0313.56
3Henrik Haga NesseH 15-1621.26+3.378.55
4Ingvild Paulsen VieD 17-20.55+2.478.42
4Aleksander JørgensenH 13-1419.28+3.3110.14
5Eivind EngløkkH 13-1421.27+5.3011.17
7Kristina VollD 17-24.01+5.5310.00
8Selma SteinsvågD 11-1246.12+30.5628.52
8Magnus EngløkkH 13-1425.04+9.0713.11
11Randi EngløkkD 17-25.55+7.4710.47
11Johannes DjupeslandH 17-23.00+6.038.31
12Vegard Wiig NystadH 13-1459.14+43.1731.10
16Ingrid EggenD 17-29.16+11.0812.11
17Grethe Paulsen VieD 17-31.07+12.5912.57
18Erik EngløkkH 17-29.08+12.1110.47
19Per Bjarne MyhreH 17-34.12+17.1512.39
20Alf Inge LindtnerH 17-39.53+22.5614.46
22Anita SælevikD 17-33.05+14.5713.47
0Jostein BaustadH 17-diskvalifisert
Aksel BjellandH 15-16brutt

Sandnes IL (Rogaland)

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Finlay DuncanN-åpen35.35+13.4725.25
0Oliver DuncanN-åpen21.4215.30
0Thomas DuncanN-åpen25.12+3.2418.00
0Magnus EikeskogN-åpen15.5011.18
0Magnus HaugN-åpen18.0112.52
0Alva ChristiansenD -1036.4823.00
0Eirik WathneH -1023.5814.58
0Emilie Anett BjørnsenN-åpen21.4815.34
0Lillian PeikliN-åpen12.008.34
2Ingrid OmdalD 15-1618.02+0.359.29
2Marie Line FurlandD 17-19.15+1.078.01
2Njål F. VadlaH 50-19.34+0.568.09
3Hannah MalmeiD 17-20.24+2.168.30
3Morten AamodtH 50-20.42+2.048.37
3Bjørnar PeikliH 11-1215.20+0.339.35
3Otto AlsnesH 60-23.49+3.189.55
4Hermann SkogsholmH 70-24.13+3.5812.44
4Marie WathneD 13-1425.04+8.5113.11
5Marthe SvihusD 17-21.53+3.459.07
5Kaja PeikliD 11-1223.45+8.2914.50
6Sunniva OmdalD 17-22.50+4.429.30
6Marte Roth AarskogD 11-1232.50+17.3420.31
6Sturle OmdalH 50-23.58+5.209.59
6Johannes KjosavikH 11-1219.01+4.1411.53
7Selma Lothine Fridheim TorpD 11-1237.03+21.4723.09
8Kim RichterH 17-21.30+4.337.57
10Marit HaavardsholmD 17-24.49+6.4110.20
11Vegard HaugH 13-1434.04+18.0717.55
15Ove HaugvaldstadH 17-26.18+9.219.44
19Ingunn Anda HaugD 17-31.22+13.1413.04
20Ingeborg WathneD 17-32.17+14.0913.27
24Randi RothD 17-43.48+25.4018.15
25Synnøve WestermoenD 17-49.28+31.2020.36
0Vilde MalmeiD 17-diskvalifisert
0Ragnhild RichterD 17-diskvalifisert
0Markus RichterH 11-12diskvalifisert
0Jonas AkslandH 15-16diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Peter SæbbøN-åpen14.1810.12
1Gry Vikhamar ThengsD 70-26.4114.02
1Øyvind EgeskogH 70-20.1510.39
1Sara Nystrøm OlsenD 13-1416.138.32
1Kjetil WirakH 50-18.387.45
1Johan Christie ØrkeH 15-1617.497.25
1Bjørn AlsakerH 60-20.318.32
2Haldis GlendrangeD 70-27.01+0.2014.13
2Vilde Margrethe SæbbøD 13-1416.56+0.438.54
2Arne Jacob Nystrøm OlsenH 11-1215.19+0.329.34
2Arne Kristian EspedalH 60-21.16+0.458.51
3May MelingD 50-31.27+13.5816.33
3Turid NystrømD 70-36.40+9.5919.17
3Svein GlendrangeH 70-23.17+3.0212.15
4Stein Arne OlsenH 50-21.05+2.278.47
6Finn-Morten ÅrstadH 60-28.01+7.3011.40
7Knut Jonas EspedalH 60-29.30+8.5912.17
9Nina KarlsenD 17-24.22+6.1410.09
9Rune KarstensenH 50-25.21+6.4310.33
10Ivar Johan LarsenH 50-34.32+15.5414.23
13Wenche Margrethe SæbbøD 17-26.58+8.5011.14
14Brit NilsenD 17-27.12+9.0411.20
14Pål BårdsenH 17-26.11+9.149.41
17Espen KarlsenH 17-27.07+10.1010.02
21Tone Cecilie NystrømD 17-32.27+14.1913.31

Suldal Orienteringslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Magnar NerheimH 70-22.21+2.0611.45

Ålgård Orientering

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Stine KleppaN-åpen29.12+7.2420.51
0Ane Byrkjedal LevangN-åpen19.0013.34
0Synne Byrkjedal LevangN-åpen19.2113.49
0Livar OftedalN-åpen18.0512.55
0Maren OftedalN-åpen22.35+0.4716.07
0Karoline StaurlandN-åpen22.33+0.4516.06
0Ada C StokkelandN-åpen12.569.14
0Lea StokkelandN-åpen19.0113.35
0Sjur UndheimN-åpen28.44+6.5620.31
0Trym UndheimN-åpen29.36+7.4821.08
0Oftedal VebjørnN-åpen21.2815.20
1Oscar EftelandH 11-12N14.0210.01
1Julie BergeD 11-12N19.4414.05
1Ørjan RavndalH 17-16.576.16
1Alida OftedalD 11-1215.169.32
1Magnus BjerkreimH 11-1214.479.14
2Samuel KleppaH 13-1417.18+1.219.06
3Sigurd R. OftedalH 17-18.55+1.587.00
4Lars Sigve OftedalH 17-19.37+2.407.15
4Nora Byrkjedal LevangD 11-1222.54+7.3814.18
5Ola Magnus LaugalandH 17-19.41+2.447.17
7Adrian UelandH 11-1220.38+5.5112.53
8Samuel A StokkelandH 11-1220.49+6.0213.00
9Marius UelandH 11-1223.04+8.1714.25
12Sturla StokkelandH 17-23.15+6.188.36
0Kristina KleppaD -10diskvalifisert
0Lars OftedalN-åpendiskvalifisert
0Terje StokkelandH 60-diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor