Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 12 juni 2016

N-åpen

1 400 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)35.35+13.4725.25
0Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)21.4215.30
0Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)25.12+3.2418.00
0Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)15.5011.18
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering28.16+6.2820.11
0Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)18.0112.52
0Stine KleppaÅlgård Orientering29.12+7.2420.51
0Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering19.0013.34
0Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering19.2113.49
0Livar OftedalÅlgård Orientering18.0512.55
0Maren OftedalÅlgård Orientering22.35+0.4716.07
0Synne Skeie PettersonEgersund OK24.43+2.5517.39
0Karoline StaurlandÅlgård Orientering22.33+0.4516.06
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering12.569.14
0Lea StokkelandÅlgård Orientering19.0113.35
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.1810.12
0Emilie Anett BjørnsenSandnes IL (Rogaland)21.4815.34
0Lillian PeikliSandnes IL (Rogaland)12.008.34
0Sjur UndheimÅlgård Orientering28.44+6.5620.31
0Trym UndheimÅlgård Orientering29.36+7.4821.08
0Oftedal VebjørnÅlgård Orientering21.2815.20
0Lars OftedalÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D -10

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)36.4823.00
0Kristina KleppaÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D 11-12

1 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alida OftedalÅlgård Orientering15.169.32
2Anna TaksdalGanddal IL16.19+1.0310.11
3Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering22.19+7.0313.56
4Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering22.54+7.3814.18
5Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)23.45+8.2914.50
6Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)32.50+17.3420.31
7Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)37.03+21.4723.09
8Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering46.12+30.5628.52

D 11-12N

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie BergeÅlgård Orientering19.4414.05

D 13-14

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb16.138.32
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb16.56+0.438.54
3Ingrid LamarkGanddal IL21.49+5.3611.28
4Marie WathneSandnes IL (Rogaland)25.04+8.5113.11

D 15-16

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL17.279.11
2Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)18.02+0.359.29
3Ida MonsenEgersund OK22.12+4.4511.41
4Celina Iversen ÅseEgersund OK25.17+7.5013.18
5Julie PuntervoldEgersund OK25.39+8.1213.30

D 17-

2 400 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18.087.33
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)19.15+1.078.01
3Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)20.24+2.168.30
4Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering20.55+2.478.42
5Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)21.53+3.459.07
6Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)22.50+4.429.30
7Kristina VollHaugesund IL Orientering24.01+5.5310.00
8Trine BolstadGanddal IL24.06+5.5810.02
9Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb24.22+6.1410.09
10Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)24.49+6.4110.20
11Randi EngløkkHaugesund IL Orientering25.55+7.4710.47
12Grethe StoklandGanddal IL26.36+8.2811.05
13Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb26.58+8.5011.14
14Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb27.12+9.0411.20
15Vibeke LamarkGanddal IL27.50+9.4211.35
16Ingrid EggenHaugesund IL Orientering29.16+11.0812.11
17Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering31.07+12.5912.57
18Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL31.12+13.0413.00
19Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)31.22+13.1413.04
20Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)32.17+14.0913.27
21Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb32.27+14.1913.31
22Anita SælevikHaugesund IL Orientering33.05+14.5713.47
23Anne Marie GauselGanddal IL42.39+24.3117.46
24Randi RothSandnes IL (Rogaland)43.48+25.4018.15
25Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)49.28+31.2020.36
0Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 50-

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK17.299.12
2Ann Karin TjørhomGanddal IL24.11+6.4212.43
3May MelingStavanger Orienteringsklubb31.27+13.5816.33

D 70-

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb26.4114.02
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb27.01+0.2014.13
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb36.40+9.5919.17

H -10

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)23.5814.58

H 11-12

1 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus BjerkreimÅlgård Orientering14.479.14
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb15.19+0.329.34
3Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)15.20+0.339.35
4Edvin AakreEgersund OK16.49+2.0210.30
5Øyvind LamarkGanddal IL16.55+2.0810.34
6Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)19.01+4.1411.53
7Adrian UelandÅlgård Orientering20.38+5.5112.53
8Samuel A StokkelandÅlgård Orientering20.49+6.0213.00
9Marius UelandÅlgård Orientering23.04+8.1714.25
0Jonas Årvik SandalGanddal ILdiskvalifisert
0Markus RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 11-12N

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oscar EftelandÅlgård Orientering14.0210.01

H 13-14

1 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias RøddeGanddal IL15.578.23
2Samuel KleppaÅlgård Orientering17.18+1.219.06
3Ole Kristian TaksdalGanddal IL18.30+2.339.44
4Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering19.28+3.3110.14
5Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering21.27+5.3011.17
6Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK23.36+7.3912.25
7Thomas Barvik MælandGanddal IL24.26+8.2912.51
8Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering25.04+9.0713.11
9Elias EidsvågGanddal IL30.55+14.5816.16
10Jakob Hovland WadelGanddal IL33.52+17.5517.49
11Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)34.04+18.0717.55
12Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering59.14+43.1731.10
0Andreas Nybak UrdalGanddal ILdiskvalifisert

H 15-16

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb17.497.25
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.51+1.027.51
3Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering21.26+3.378.55
4Alexander HorpestadEgersund OK37.09+19.2015.28
0Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Aksel BjellandHaugesund IL Orienteringbrutt

H 17-

2 700 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering16.576.16
2Fredrik OmdalGanddal IL18.20+1.236.47
3Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering18.55+1.587.00
4Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering19.37+2.407.15
5Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering19.41+2.447.17
6Per Ivar StoklandGanddal IL20.23+3.267.32
7Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL20.40+3.437.39
8Kim RichterSandnes IL (Rogaland)21.30+4.337.57
9Oddvar TaksdalGanddal IL22.03+5.068.10
10Joar EilevstjønnGanddal IL22.21+5.248.16
11Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering23.00+6.038.31
12Sturla StokkelandÅlgård Orientering23.15+6.188.36
13Trond LamarkGanddal IL26.10+9.139.41
14Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb26.11+9.149.41
15Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)26.18+9.219.44
16Gunnar PettersonEgersund OK26.22+9.259.45
17Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb27.07+10.1010.02
18Erik EngløkkHaugesund IL Orientering29.08+12.1110.47
19Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering34.12+17.1512.39
20Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39.53+22.5614.46
21Arild SvihusGanddal IL42.59+26.0215.55
0Jostein BaustadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Nils Tore PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
0Fredrik SandalGanddal ILdiskvalifisert
0Morten Bjerga SundliGanddal ILdiskvalifisert

H 50-

2 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb18.387.45
2Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)19.34+0.568.09
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)20.42+2.048.37
4Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb21.05+2.278.47
5Otte OmdalGanddal IL21.27+2.498.56
6Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)23.58+5.209.59
7Tor BrekkenGanddal IL23.59+5.219.59
8Per Ingar HadlandGanddal IL24.25+5.4710.10
9Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb25.21+6.4310.33
10Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb34.32+15.5414.23

H 60-

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb20.318.32
2Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb21.16+0.458.51
3Otto AlsnesSandnes IL (Rogaland)23.49+3.189.55
4Ove OalandGanddal IL24.49+4.1810.20
5Kjell SvihusGanddal IL27.15+6.4411.21
6Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb28.01+7.3011.40
7Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb29.30+8.5912.17
0Terje MalmHamar OKdiskvalifisert
0Terje StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 70-

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb20.1510.39
2Magnar NerheimSuldal Orienteringslag22.21+2.0611.45
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb23.17+3.0212.15
4Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)24.13+3.5812.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor