Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Lang - Veraland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang - Veraland
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 11 juni 2016

N-åpen

1 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering36.5124.34
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering30.5120.34
0Stine KleppaÅlgård Orientering36.0024.00
0Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)34.5923.19
0Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)35.1623.30
0Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)36.2324.15
0Aksel Johannes MyklebostSandnes IL (Rogaland)38.25+1.3425.36
0Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)36.1624.10
0Livar OftedalÅlgård Orientering22.0814.45
0Maren OftedalÅlgård Orientering34.2122.54
0Vebjørn OftedalÅlgård Orientering25.0216.41
0Lea StokkelandÅlgård Orientering58.24+21.3338.56
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb25.2916.59

D -10

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kristina KleppaÅlgård Orientering27.0715.57

D 11-12

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)14.308.31
2Alida OftedalÅlgård Orientering16.00+1.309.24
3Anna TaksdalGanddal IL17.22+2.5210.12
4Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)37.17+22.4721.55

D 13-14

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb26.0811.21
2Ingrid LamarkGanddal IL30.28+4.2013.14
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb37.55+11.4716.29

D 15-16

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)39.1713.05
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL41.59+2.4213.59
3Ida MonsenEgersund OK51.24+12.0717.08
4Julie PuntervoldEgersund OK1.30.35+51.1830.11

D 17-A kort

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Otilie OftedalÅlgård Orientering52.2517.28

D 17-20

4 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)44.3810.37
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering48.58+4.2011.39
3Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)51.53+7.1512.21
4Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)54.53+10.1513.04
5Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)56.15+11.3713.23
6Kristina VollHaugesund IL Orientering58.13+13.3513.51
7Helene OmdalNTNUI1.00.33+15.5514.25
8Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.01.26+16.4814.37

D 21-

5 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti1.01.5712.23
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.04.16+2.1912.51
3Trine BolstadGanddal IL1.24.45+22.4816.57
4Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1.29.27+27.3017.53
5Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL2.22.17+1.20.2028.27

D 40-

4 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.01.1014.33
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.06.15+5.0515.46
3Vibeke LamarkGanddal IL1.12.05+10.5517.09
4Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.21.18+20.0819.21
5Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.29.01+27.5121.11

D 50-

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK37.1012.23
2Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)37.24+0.1412.28
3Ann Karin TjørhomGanddal IL49.04+11.5416.21
4Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb50.05+12.5516.41
5Ragnhild AuglændGanddal IL1.01.10+24.0020.23
6May MelingStavanger Orienteringsklubb1.06.18+29.0822.06

D 70-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.16.0428.10
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.18.28+2.2429.03

H -10

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)33.1719.34

H 11-12

1 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb15.509.18
2Edvin AakreEgersund OK17.29+1.3910.17
3Øyvind LamarkGanddal IL17.56+2.0610.32
4Jonas Årvik SandalGanddal IL22.44+6.5413.22
5Samuel A StokkelandÅlgård Orientering28.21+12.3116.40
6Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)40.56+25.0624.04
0Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 13-14

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel KleppaÅlgård Orientering28.3312.24
2Tobias RøddeGanddal IL32.19+3.4614.03
3Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering35.01+6.2815.13
4Andreas Nybak UrdalGanddal IL37.06+8.3316.07
5Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK37.59+9.2616.30
6Ole Kristian TaksdalGanddal IL40.17+11.4417.30
7Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering40.25+11.5217.34
8Sindre Skeie PettersonEgersund OK52.52+24.1922.59

H 15-16

4 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering44.3410.36
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb47.31+2.5711.18
3Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)1.03.37+19.0315.08
0Henrik Haga NesseHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 17-20

5 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering1.00.0612.01
2Per Ivar StoklandGanddal IL1.00.53+0.4712.10
3Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.22.35+22.2916.31
4Jostein BaustadHaugesund IL Orientering1.34.08+34.0218.49

H 21-

8 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig AlvestadGanddal IL1.11.428.44
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1.17.31+5.499.27
3Arild AasheimGanddal IL1.20.56+9.149.52
4Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering1.22.16+10.3410.01
5Fredrik OmdalGanddal IL1.22.22+10.4010.02
6Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1.29.07+17.2510.52
7Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1.35.37+23.5511.39
8Morten Bjerga SundliGanddal IL1.36.45+25.0311.47
9Fredrik SandalGanddal IL1.38.35+26.5312.01
10Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.41.34+29.5212.23
11Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb2.22.27+1.10.4517.22
0Kenneth MydlandEgersund OKdiskvalifisert

H 40-

5 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar TaksdalGanddal IL57.3811.31
2Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.15.17+17.3915.03
3Trond LamarkGanddal IL1.18.50+21.1215.46
4Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.20.13+22.3516.02
5Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.27.29+29.5117.29
6Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering1.45.42+48.0421.08
7Kurt KleppaÅlgård Orientering1.46.21+48.4321.16
8Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.47.57+50.1921.35

H 50-

4 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)44.2210.33
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb44.25+0.0310.34
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb45.06+0.4410.44
4Svein-Erik KvameGanddal IL50.10+5.4811.56
5Otte OmdalGanddal IL50.13+5.5111.57
6Tor BrekkenGanddal IL1.00.31+16.0914.24
7Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.08.54+24.3216.24
0Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert

H 60-

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb31.4910.36
2Arvid MydlandEgersund OK32.12+0.2310.44
3Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb36.05+4.1612.01
4Kjell SvihusGanddal IL44.19+12.3014.46
5Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb44.42+12.5314.54
6Terje MalmHamar OK53.30+21.4117.50
7Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb56.22+24.3318.47

H 70-

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb40.2214.57
2Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)42.12+1.5015.37
3Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb1.04.57+24.3524.03
4Magnar NerheimSuldal Orienteringslag1.12.24+32.0226.48

N-Åpen Lang

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)53.1221.16
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering55.16+2.0422.06
0Hanna VølstadÅlgård Orientering55.27+2.1522.10
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)1.06.05+12.5326.26

B-Åpen

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)45.2919.46
2Helge JørgensenHaugesund IL Orientering45.31+0.0219.47
3Arild SvihusGanddal IL1.02.26+16.5727.08

C-Åpen

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)20.3912.08
2Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering23.38+2.5913.54

D15-16B

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Celina Iversen ÅseEgersund OKdiskvalifisert

H15-16B

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK44.5819.33
2Aksel BjellandHaugesund IL Orientering46.35+1.3720.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor