Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp/PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp/PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: søndag 18 september 2016

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | Direkte A | Direkte B | Direkte C

N-åpen

2 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingar Aarvik-HansenSturla, IF37.2316.15
Abelone Josefine AxelsonEiker OL24.3010.39
Marte EgerKongsberg OL29.4012.53
Eira Harbo-HaaseRøyken OL50.1821.52
Isak Kprnelius Harbo-HaaseRøyken OL39.1917.05
Amanda HåkonsenRøyken OL50.2221.53
Birk HåkonsenRøyken OL37.4416.24
Oskar KnutheimSturla, IF37.3016.18
Sivert KnutheimSturla, IF37.2716.16
Mathis RenardKongsberg OL41.1817.57
Mone Småge-HilsenKonnerud IL42.0118.16
Håkon ØverbyKongsberg OL33.5214.43

D -10

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anita LangeggenKongsberg OL33.2613.22
Elise RenardKongsberg OL44.4017.52

D 11-12

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild GustafssonKongsberg OL23.449.29
2Marie KvarmeRøyken OL32.46+9.0213.06

D 11-12N

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amanda AxelsonEiker OL27.3810.14
2Marthe Graff-WiikRøyken OL31.18+3.4011.35

D 13-14

3 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenKongsberg OL29.158.36
2Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL30.29+1.148.57
3Mari ØverbyKongsberg OL35.08+5.5310.20
4Malene InstanesSturla, IF37.05+7.5010.54
5Johanna Sofie LongfjeldModum OL37.18+8.0310.58
6Nora Småge HilsenKonnerud IL39.32+10.1711.37
7Mille JægtvikKonnerud IL43.13+13.5812.42
8Konstanse MoholthKongsberg OL43.26+14.1112.46
9Hedda SpangbergKonnerud IL48.40+19.2514.18
10Oda Isnes TyseEiker OL48.59+19.4414.24
11Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL49.24+20.0914.31
12Ine InstanesSturla, IF57.01+27.4616.46

D 13-16C

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine JægtvikKonnerud IL41.3112.58

D 15-16

4 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene EgerKongsberg OL41.299.38
2Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL44.28+2.5910.20
3Lotte MyklemyrEiker OL46.54+5.2510.54
4Solveig LetmolieEiker OL47.53+6.2411.08
5Ingvild LangeggenKongsberg OL48.54+7.2511.22
6Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL56.55+15.2613.14
7Christine HoenEiker OL57.38+16.0913.24
8Andrea VaneboKongsberg OL1.01.41+20.1214.20
9Marte Karine LarsenKongsberg OL1.05.22+23.5315.12
10Ingeborg KvarmeRøyken OL1.10.59+29.3016.30
11Anni SaarelaKonnerud IL1.39.20+57.5123.06
0Anniken RanvikKonnerud ILdiskvalifisert

H -10

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jarand GustafssonKongsberg OLbrutt

H 11-12

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Nøkleby MellingRingerike OL21.158.30
2Rasmus BerglundRingerike OL24.08+2.539.39

H 13-14

3 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle DrageKongsberg OL26.387.50
2Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL30.39+4.019.00
3Mikkel BerglundRingerike OL36.01+9.2310.35
4Vegard Holm JohannesenKongsberg OL37.43+11.0511.05
5Atle Nikolai WølloKongsberg OL37.47+11.0911.06
6Johan EgerKongsberg OL39.09+12.3111.30
7Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF43.33+16.5512.48
8Lars Øderud VatneBækkelagets SK45.02+18.2413.14
9Erlend LangeggenKongsberg OL45.46+19.0813.27
10Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL50.58+24.2014.59

H 13-16C

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Even Amundsen BjørkliRingerike OLdiskvalifisert

H 15-16

5 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sølve DrageKongsberg OL46.499.10
2Johan Kristian UndelandSturla, IF55.32+8.4310.53
3Sverre GrafferRingerike OL1.42.09+55.2020.01

Direkte A

4 200 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Damien RenardKongsberg OL28.196.44
2Lars BerglundRingerike OL36.30+8.118.41
3Geir Thomas KnutheimSturla, IF37.42+9.238.58
4Celine RenardKongsberg OL38.55+10.369.15
5Ida HopeOslostudentenes IK39.18+10.599.21
6Jørn-Are LongfjeldModum OL39.42+11.239.27
7Siri MoholdtKongsberg OL41.14+12.559.49
8Hans Otto ØverbyKongsberg OL41.48+13.299.57
9Trond BaklidKonnerud IL42.15+13.5610.03
10Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF44.18+15.5910.32
11Monica BerglundRingerike OL44.53+16.3410.41
12Jon Erik KvarmeRøyken OL47.37+19.1811.20
13Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK49.09+20.5011.42
14Atle WølloKongsberg OL51.48+23.2912.20
15Ellen GustafssonKongsberg OL54.36+26.1713.00
16Åshild BergstølKongsberg OL56.13+27.5413.23
17Ingeborg ØderudBækkelagets SK56.47+28.2813.31
18Helge GrafferRingerike OL58.59+30.4014.02
19Thea Sildnes BaklidKonnerud IL1.01.42+33.2314.41
20Kjell Petter SmågeKonnerud IL1.02.29+34.1014.52
21Torgeir BrandalKongsberg OL1.13.55+45.3617.35
22Jane RødderKongsberg OL1.31.49+1.03.3021.51
Karl Anton UndelandSturla, IFdiskvalifisert

Direkte B

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toini SkyttersæterKonnerud IL38.3812.04
2Per GustafssonKongsberg OL40.45+2.0712.44
3Elisabeth HetlevikKongsberg OL42.41+4.0313.20
4Mette SpangbergKonnerud IL46.08+7.3014.25
5Nina Marie UndelandSturla, IF58.07+19.2918.09
6Lene FlessebergKongsberg OL1.15.32+36.5423.36

Direkte C

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege MortensenKonnerud IL48.5616.52
2Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL57.36+8.4019.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor