Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Torsdagsløp Februar

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Torsdagsløp Februar
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 25 februar 2016

Lang

5 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb29.375.41
2Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti30.09+0.325.47
3Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb30.23+0.465.50
4Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering31.16+1.396.00
5Mathieu McGuireGanddal IL31.29+1.526.03
6Per Olav HaarrGanddal IL31.58+2.216.08
7Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb33.31+3.546.26
8Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb36.42+7.057.03
9Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb38.08+8.317.20
10Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)38.29+8.527.24
11Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb39.39+10.027.37
12Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)40.14+10.377.44
13Helge RisaStavanger Orienteringsklubb41.28+11.517.58
14Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb42.19+12.428.08
15Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb44.04+14.278.28

Mellom

3 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders NorabergNOTEAM26.207.18
2Arne NygaardNOTEAM27.22+1.027.36
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb28.16+1.567.51
4Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb28.52+2.328.01
5Ingrid O. FossStavanger kommune BIL31.40+5.208.47
6Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb31.47+5.278.49
7Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb33.47+7.279.23
8Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb33.59+7.399.26
9Morten FærevågStavanger Orienteringsklubb34.22+8.029.32
10Sara Westrum FærevågStavanger Orienteringsklubb34.23+8.039.33
11Raymond B PettersenÅlgård Orientering35.56+9.369.58
12Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb42.42+16.2211.51
13Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb46.11+19.5112.49
14Birk Gjerdrum VatlandStavanger Orienteringsklubb52.08+25.4814.28
15Bjørn GjerdrumStavanger Orienteringsklubb53.11+26.5114.46

Kort

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17.066.50
2Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb21.21+4.158.32
3Katarina Harestad HaukaasStavanger Orienteringsklubb21.57+4.518.46
4Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb23.27+6.219.22
5Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb23.32+6.269.24
6Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb39.47+22.4115.54
7Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb39.54+22.4815.57
Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASAdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor