Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nord-Norsk Mesterskap langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap langdistanse
Arrangørorganisasjon: Harstad OL
Dato: lørdag 20 august 2016

Alta OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirik FrostH 11-12 (3)19.517.50
2Gard FrostH 13-14 (10)27.20+1.598.47
3Eskil FrischknechtH 13-14 (10)28.16+2.559.05
3Erle FrostD 11-12 (5)28.20+5.1711.11
5Tom Einar Flermoen PaulsenH 13-14 (10)34.36+9.1511.07
7Emil Wilfred JensenH 13-14 (10)41.37+16.1613.22
8Odd-Runar Dahl KåvenH 40- (9)2.01.31+46.1216.29
0Helle J. FrischknechtDirekte C (5)diskvalifisert
0Thomas FrostH 21- (11)diskvalifisert
Martin FrischknechtH 50- (15)brutt

Bardu IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anna Jacobsen-GaskiD 13-14 (5)37.27+9.3112.02
2Margrete GaskiD 21- (2)1.37.40+11.3913.15
10Knut Øyvind JohansenH 21- (11)2.40.45+1.21.1115.49
10Fred Arne JacobsenH 50- (15)1.21.55+28.0413.11

Bjerkvik IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne-Marie PedersenD 70- (3)1.17.3427.48
1Alice M PedersenD 17-C (2)40.1213.21

Bodø og Omegn IF Orientering

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Anna Elisabeth SkålsvikN-åpen (15)20.54+5.2614.01
0Teodor Birk SkålsvikN-åpen (15)21.32+6.0414.27
1Per RekkedalH 60- (5)46.5110.03
1Marit JohnsenD 50- (9)48.4310.27
1Nora Marie wedege IrgensD 17-20 (1)2.07.2320.30
2Morten TjønndalH 40- (9)1.30.50+15.3112.19
2Johanne TjønndalD 11-12 (5)27.23+4.2010.49
3Frode IkdahlDirekte C (5)58.02+17.2619.16
3Trygve Bø KongsbakkH 15-16 (7)57.43+7.489.17
3Lene Johnsen IkdahlD 11-12N (3)44.20+19.0717.52
3Hedda Sofie IrgensD 13-14 (5)41.10+13.1413.14
3Elisabet KongsbakkD 40- (5)1.22.35+10.3413.17
4Dag SkoganH 60- (5)1.09.16+22.2514.51
4Øyvind Johan OlsenH 13-14 (10)31.48+6.2710.13
5Espen Samuelsen SkiriH 17-20 (10)1.12.08+11.269.47
5Kaja Samuelsen SkiriD 15-16 (6)1.40.43+47.3321.36
5Marit BjørnevikD 50- (9)1.24.44+36.0118.10
6Jesper HelliksrudH 13-14 (10)39.06+13.4512.34
7Torkel IrgensH 40- (9)1.59.37+44.1816.13
7Martin FinstadH 50- (15)1.15.45+21.5412.11
7Marius Ekrem FinstadH 17-20 (10)1.28.43+28.0112.02
8Håvard SolbakkenH 17-20 (10)1.28.44+28.0212.02
8Katrine KalvigD 50- (9)2.02.52+1.14.0926.21
9Anders KureH 50- (15)1.20.40+26.4912.59
15Håkon B. BøH 50- (15)1.39.05+45.1415.57

Førde IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kurt GrønliH 60- (5)57.21+10.3012.18
0Brita Eilertsen GrønliD 70- (3)diskvalifisert

Harstad OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Kristian BergN-åpen (15)15.2810.22
0Signe BergN-åpen (15)21.38+6.1014.31
0Jostein JohnsenN-åpen (15)20.00+4.3213.25
0Vebjørn JohnsenN-åpen (15)19.46+4.1813.15
0Thea NordamN-åpen (15)16.23+0.5510.59
0Hedda Linnea Wergeland HofsøN-åpen (15)41.06+25.3827.35
0Mari Alsos HöglinD -10 (5)34.05+5.5913.44
0Lise MarcussenD -10 (5)26.0310.30
1Helene Alsos HöglinD 11-12N (3)25.1310.10
2Wenche RydningDirekte C (5)48.55+8.1916.15
2Gjermund OsdalH 11-12 (3)24.32+4.419.41
2Øyvind Eliseussen-SkalleH 15-16 (7)56.02+6.079.01
3Jørgen Eliseussen-SkalleH 11-12 (3)25.17+5.269.59
4Lars Eliseussen-SkalleH 17-20 (10)1.11.06+10.249.38
4Hanne MarcussenD 13-14 (5)50.52+22.5616.21
9Jon MarcussenH 13-14 (10)43.50+18.2914.05

IL BUL-Tromsø

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Iris Tinna MacLassenN-åpen (15)27.59+12.3118.46
0Eline Andrea Vaeng BernhardsenD -10 (5)40.50+12.4416.27
0Astrid Elida Vaeng BernhardsenD -10 (5)28.0611.19
0Ronja Götsch IversenD -10 (5)28.0111.17
1Gjermund UrsetH 21- (11)1.19.347.49
1Ida UrsetD 13-16C (1)44.5714.56
1Klara GraversenD 11-12 (5)23.039.06
1Hans UrsetH 13-14 (10)25.218.09
1Jan-Hugo HanssenH 50- (15)53.518.40
2Elin Vaeng BernhardsenD 17-C (2)55.22+15.1018.23
2Ane-Marte Borg HanssenD 15-16 (6)1.01.48+8.3813.15
2Mia UrsetD 11-12N (3)34.27+9.1413.53
2Vegard Vaeng BernhardsenH 17-20 (10)1.05.29+4.478.53
3Børge HarveyH 50- (15)58.06+4.159.21
3Idunn StrandD 15-16 (6)1.15.02+21.5216.06
4Ole-André HelgaasH 21- (11)1.38.53+19.199.43
4Jacob MeldgaardH 17-C (4)42.51+8.4914.14
4Elisa Götsch IversenD 11-12 (5)30.16+7.1311.57
4Tora IndregardD 15-16 (6)1.15.51+22.4116.16
4Anne Birgitte JensenD 17-A kort (4)1.42.33+36.4322.00
4Liv Karen JohannessenD 40- (5)1.27.14+15.1314.02
5Jonatan GraversenH 15-16 (7)1.30.08+40.1314.30
5Christian Peter MacLassenH 21- (11)1.39.04+19.309.45
5Jonny I HansenH 50- (15)59.44+5.539.37
5Anna KarlqvistD 40- (5)1.32.24+20.2314.52
6Rune GraversenH 40- (9)1.47.00+31.4114.31
8Henning StrandH 13-14 (10)43.27+18.0613.58
9Alejandro BerrioH 21- (11)2.24.52+1.05.1814.15
12Atle IversenH 50- (15)1.27.13+33.2214.02
13Harald StrandH 50- (15)1.30.29+36.3814.34
0Håvard Vaeng BernhardsenH 15-16 (7)diskvalifisert
0Ola BratlieH 40- (9)diskvalifisert
0Kari LofthusD 50- (9)diskvalifisert
0Ted BernhardsenH 17-A kort (8)diskvalifisert
Anne UrsetD 21- (2)brutt

IL Kampen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gerhard BrandseggH 80- (1)52.2718.47

IL Siso

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Erling PedersenH 70- (4)40.0112.52
2Eva Lund PedersenD 70- (3)1.40.40+23.0636.04
3Asbjørn PedersenH 70- (4)56.03+16.0218.01

Kirkenes IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Sander RasmussenH 15-16 (7)2.17.14+1.27.1922.05
7Sigrid RennaD 50- (9)1.51.22+1.02.3923.53
8Fred Inge EilertsenH 50- (15)1.16.39+22.4812.20
0Ingrid Renna EilertsenD 15-16 (6)diskvalifisert

Mellembygd OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mats Jørgen Nordmo IngdalH 17-20 (10)1.00.428.14
2Axel Juell TheisenH 50- (15)57.44+3.539.17
2Eli Charlotte NordmoD 50- (9)1.01.28+12.4513.11
11Arild IngdalH 50- (15)1.23.42+29.5113.28

Mo OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Martin KaspersenDirekte C (5)40.3613.29
1Eli KolstadD 15-16 (6)53.1011.24
1Doris Stien KaspersenD 40- (5)1.12.0111.35
3Ole Morten WieH 40- (9)1.32.34+17.1512.33
3Even-Johan KaspersenH 17-20 (10)1.06.38+5.569.02
3Mette BjerveD 17-A kort (4)1.34.03+28.1320.10
4Ingrid OxaasDirekte C (5)1.05.48+25.1221.51
5Ida SolliD 13-14 (5)53.05+25.0917.04
5Atle RokkanH 17-A kort (8)1.31.31+19.1614.44
6Lars SolliH 17-20 (10)1.12.11+11.299.47
6Kristin NilssenD 50- (9)1.33.15+44.3220.00
9Håvard RokkanH 17-20 (10)1.38.26+37.4413.21

Nordreisa IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trond-Henry SkjønsfjellH 40- (9)1.15.1910.13
1Liam Løvlund TroyH 11-12N (1)1.09.4928.09
1Torun AnkjellD 21- (2)1.26.0111.40
2Jan LøvlundH 70- (4)50.04+10.0316.05
6Daniel Carløy SkjønsfjellH 21- (11)1.48.49+29.1510.42
Kasper Ankjell HolmöyH 13-14 (10)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Tuva GrindhaugN-åpen (15)25.05+9.3716.50

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Brage GrindhaugN-åpen (15)25.00+9.3216.46

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Erling GrindhaugN-åpen (15)25.17+9.4916.58

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sander NilsenN-åpen (15)16.26+0.5811.01

Nydalens SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars Young VikH 15-16 (7)49.558.02
1Pia Young VikD 13-14 (5)27.568.58

OK Silsand

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Håvard Krey HansenH 21- (11)1.33.57+14.239.14
3Bjørn StangnesH 17-C (4)41.03+7.0113.38
4Vegard StangnesH 15-16 (7)1.18.04+28.0912.34
4Svein Harald HansenH 50- (15)58.10+4.199.21
5Håkon BrynjulfsenH 40- (9)1.42.29+27.1013.54
10Erling StangnesH 17-20 (10)1.38.30+37.4813.21

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Torgeir StrandhagenH 60- (5)57.28+10.3712.19

Sortland OL - Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sandra Busa-KleusenaD 17-A kort (4)1.05.5014.07
2Elisabeth RekkedalD 17-A kort (4)1.10.54+5.0415.12
Lars Fredrik MartinussenH 17-A kort (8)brutt

Stokmarknes OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eirik HessenN-åpen (15)51.05+35.3734.17
1Jens Olav HessenH 17-C (4)34.0211.18
2Jonas SørensenH 17-A kort (8)1.14.08+1.5311.56
3Michael UlværH 17-A kort (8)1.18.14+5.5912.35
4Torleif JohansenH 17-A kort (8)1.22.16+10.0113.14
6Geir HigraffH 17-A kort (8)1.40.11+27.5616.07
Kurth-Christian SandnessH 17-A kort (8)diskvalifisert

Storsteinnes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Gunnar KvaalH 60- (5)1.19.04+32.1316.58

Sørreisa OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Kristoffer Nian Brovoll VaengN-åpen (15)17.37+2.0911.49
1Guri LøkseD 60- (1)41.5113.27
1Andreas Gunnberg JohansenH 17-A kort (8)1.12.1511.38
2Bård FyhnH 21- (11)1.32.24+12.509.05
2Jon Helge VaengH 17-C (4)38.41+4.3912.51
2Hilde GulbrandsenD 40- (5)1.12.03+0.0211.36
3Eli Blomseth HelgesenD 50- (9)1.01.55+13.1213.17
4Roar JørgensenH 40- (9)1.34.48+19.2912.51
4Heidi GunnbergD 50- (9)1.21.31+32.4817.29
4Jan Asbjørn EriksenH 70- (4)1.06.33+26.3221.23
5Julie Helena Møller JørgensenD 11-12 (5)40.25+17.2215.58
6Hans-Martin VaengH 50- (15)1.06.21+12.3010.41
7Alvin FyhnH 21- (11)1.50.13+30.3910.50
8Yngve Blomseth HelgesenH 21- (11)2.21.55+1.02.2113.58
14Leif GulbrandsenH 50- (15)1.36.08+42.1715.28
Arvid JohansenH 60- (5)brutt

Øverbygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Liv-Iris SørgårdD 21- (2)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor