Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nord-Norsk Mesterskap sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap sprint
Arrangørorganisasjon: Harstad OL
Dato: fredag 19 august 2016

N-åpen

1 050 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristian BergHarstad OL8.087.44
Signe| BergHarstad OL11.3210.59
Eirik HessenStokmarknes OL8.217.57
Tobias JenssenHarstad OL13.0412.26
Ella JohnsenHarstad OL9.589.29
Jostein JohnsenHarstad OL9.289.00
Vebjørn JohnsenHarstad OL7.146.53
Sander NilsenNOTEAM8.067.42
Thea NordanHarstad OL12.5112.14
Nora Hennie SkogBjerkvik IF11.2410.51
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering9.519.22
Teodor Birk SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering14.3513.53
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL13.5413.14
Fredrik WeinesHarstad OL15.2214.38
Kristoffer WeinesHarstad OL21.0320.02
Hedda Linnea Wergeland HofsøHarstad OL11.1310.40

D -10

1 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø7.367.14
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø8.338.08
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø6.566.36
Mari Alsos HöglinHarstad OL8.378.12
Lise MarcussenHarstad OL8.057.41
Martine Sofie SkogBjerkvik IF9.118.44

D 11-12

1 130 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erle FrostAlta OL7.196.28
2Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø7.54+0.356.59
3Klara GraversenIL BUL-Tromsø8.06+0.477.10
4Helene Alsos HöglinHarstad OL8.08+0.497.11
5Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering9.15+1.568.11
6Lene Johnsen IkdahlBodø og Omegn IF Orientering10.01+2.428.51
7Mia UrsetIL BUL-Tromsø13.50+6.3112.14

D 13-14

1 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK10.477.05
2Anna Jacobsen-GaskiBardu IL11.28+0.417.32
3Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.45+1.588.23
4Hanne MarcussenHarstad OL14.31+3.449.33
5Ida SolliMo OK14.44+3.579.41

D 15-16

2 350 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø19.058.07
2Eli KolstadMo OK20.40+1.358.47
3Ingrid Renna EilertsenKirkenes IF21.11+2.069.00
4Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering21.26+2.219.07
4Tora IndregardIL BUL-Tromsø21.26+2.219.07
6Ida UrsetIL BUL-Tromsø27.24+8.1911.39

D 17-20

2 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering20.057.54

D 21-

2 850 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne UrsetIL BUL-Tromsø23.558.23
2Torun AnkjellNordreisa IL24.02+0.078.25
3Liv-Iris SørgårdØverbygd IL25.38+1.438.59
4Margrete GaskiBardu IL26.35+2.409.19
5Sandra Busa-KleusenaSortland OL - Orientering27.51+3.569.46

D 40-

2 540 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Doris Stien KaspersenMo OK21.028.16
2Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering23.07+2.059.06
3Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø24.24+3.229.36
4Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø24.48+3.469.45
5Hilde GulbrandsenSørreisa OL25.39+4.3710.05
6Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø32.18+11.1612.42

D 50-

2 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari LofthusIL BUL-Tromsø22.039.22
2Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL24.19+2.1610.20
3Sigrid RennaKirkenes IF25.58+3.5511.02
4Eli Charlotte NordmoMellembygd OL27.45+5.4211.48
5Heidi GunnbergSørreisa OL29.54+7.5112.43
6Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering30.13+8.1012.51
7Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering31.11+9.0813.16

D 60-

1 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri LøkseSørreisa OL23.5012.57

D 70-

1 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Marie PedersenBjerkvik IF26.5021.38
2Brita Eilertsen GrønliFørde IL27.09+0.1921.53
3Eva Lund PedersenIL Siso29.13+2.2323.33

H -10

1 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Steinar OsdalHarstad OL14.5314.10

H 11-12

1 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL7.156.24
2Gjermund OsdalHarstad OL7.44+0.296.50
3Eirik FrostAlta OL8.26+1.117.27
4Liam Løvlund TroyNordreisa IL16.41+9.2614.45

H 13-14

1 520 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø10.196.47
2Eskil FrischknechtAlta OL10.27+0.086.52
3Gard FrostAlta OL11.23+1.047.29
4Jon MarcussenHarstad OL11.57+1.387.51
5Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL12.04+1.457.56
6Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL12.21+2.028.07
7Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering12.46+2.278.23
8Henning StrandIL BUL-Tromsø13.23+3.048.48
9Emil Wilfred JensenAlta OL15.07+4.489.56
10Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering15.28+5.0910.10
11Oskar JohannessenBjerkvik IF24.17+13.5815.58

H 15-16

2 540 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Young VikNydalens SK14.435.47
2Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL16.29+1.466.29
3Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering16.52+2.096.38
4Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø17.20+2.376.49
5Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø17.33+2.506.54
6Vegard StangnesOK Silsand17.59+3.167.04
7Henrik JohannessenBjerkvik IF22.05+7.228.41
8Sander RasmussenKirkenes IF24.04+9.219.28
9Jacob MeldgaardIL BUL-Tromsø25.15+10.329.56

H 17-C

1 520 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kurth-Christian SandnessStokmarknes OL11.407.40
2Jonas SørensenStokmarknes OL12.19+0.398.06
3Torleif JohansenStokmarknes OL12.25+0.458.10
4Lars Fredrik MartinussenSortland OL - Orientering12.38+0.588.18
5Geir HigraffStokmarknes OL13.17+1.378.44
6Jens Olav HessenStokmarknes OL14.00+2.209.12
7Michael UlværStokmarknes OL14.42+3.029.40

H 17-20

2 850 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even-Johan KaspersenMo OK17.376.10
2Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø19.23+1.466.48
3Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering19.41+2.046.54
4Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL19.57+2.207.00
5Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering20.14+2.377.05
6Lars SolliMo OK20.24+2.477.09
7Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering21.08+3.317.24
8Erling StangnesOK Silsand21.32+3.557.33
9Håvard RokkanMo OK22.36+4.597.55
10Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL22.55+5.188.02

H 21-

2 850 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø18.096.22
2Håvard Krey HansenOK Silsand18.11+0.026.22
3Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL19.23+1.146.48
4Thomas FrostAlta OL20.03+1.547.02
5Bård FyhnSørreisa OL21.06+2.577.24
6Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OL21.32+3.237.33
7Knut Øyvind JohansenBardu IL22.47+4.387.59
8Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø25.25+7.168.55
9Andreas Gunnberg JohansenSørreisa OL26.53+8.449.25

H 40-

2 850 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering23.198.10
2Ola BratlieIL BUL-Tromsø23.26+0.078.13
3Håkon BrynjulfsenOK Silsand25.10+1.518.49
4Rune GraversenIL BUL-Tromsø25.44+2.259.01
5Atle RokkanMo OK26.31+3.129.18
6Odd-Runar Dahl KåvenAlta OL27.39+4.209.42
7Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering27.43+4.249.43
8Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø28.20+5.019.56
9Martin KaspersenMo OK35.02+11.4312.17

H 50-

2 540 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø16.346.31
2Axel Juell TheisenMellembygd OL18.15+1.417.11
3Svein Harald HansenOK Silsand18.29+1.557.16
4Atle IversenIL BUL-Tromsø18.46+2.127.23
5Anders KureBodø og Omegn IF Orientering19.40+3.067.44
6Fred Inge EilertsenKirkenes IF21.37+5.038.30
7Hans-Martin VaengSørreisa OL22.20+5.468.47
8Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering22.24+5.508.49
9Arild IngdalMellembygd OL22.51+6.178.59
10Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering23.14+6.409.08
11Martin FrischknechtAlta OL24.26+7.529.37

H 60-

2 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering20.058.32
2Kurt GrønliFørde IL28.53+8.4812.17
3Gunnar KvaalStorsteinnes IL29.47+9.4212.40
4Arvid JohansenSørreisa OL31.01+10.5613.11
5Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering31.56+11.5113.35

H 70-

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan LøvlundNordreisa IL22.2112.08
2Asbjørn PedersenIL Siso41.02+18.4122.18
0Erling PedersenIL Sisodiskvalifisert
0Jan Asbjørn EriksenSørreisa OLdiskvalifisert

H 80-

1 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerhard BrandseggIL Kampen23.4619.10

Direkte A

2 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche RydningHarstad OL26.0811.07

Direkte C

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helle J. FrischknechtAlta OL20.3113.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor