Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåveissprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåveissprinten
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 9 april 2016

N-åpen

2 000 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK40.0520.02
0Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn40.43+0.3820.21
0Iver AarsethNydalens SK31.2815.44
0Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering31.0215.31
0Birk BreimoOK Moss28.0514.02
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK27.0313.31
0Håvard FærdenKolbotn og Skimt OL40.21+0.1620.10
0Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK24.0012.00
0Sondre HafskjoldNydalens SK23.4011.50
0Elise HaugeSarpsborg OL28.5614.28
0Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL30.4815.24
0Sofie Holm NedrebøOK Moss32.3616.18
0Emma Aune JakobsenOK Moss23.0211.31
0Edvard KeransFredrikstad SK17.078.33
0Mathilde KlausenFredrikstad SK24.1112.05
0Signe KvalheimHalden SK27.3513.47
0Thea KvalheimHalden SK25.2012.40
0Eero MartomaaÅs-NMBU Orientering29.1514.37
0Max Alexander NybråtenIL Tyrving25.4512.52
0Guro OttesenFredrikstad SK21.3310.46
0Aurora Lucasen PoppeFredrikstad SK31.4515.52
0Isak SolbergFredrikstad SK26.5913.29
0Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL14.507.25
0Aksel TorgersenHalden SK27.4813.54
0Erle Elise WoldOK Moss23.0511.32
0Odin FismenFossum IFdiskvalifisert
Milla SkålandTrøsken ILbrutt
Adele Øen SkålandTrøsken ILbrutt

D -10

2 450 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Schmitt GranHalden SK20.068.12
2Minna Sofie WingstedtHalden SK21.36+1.308.48
3Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK23.58+3.529.46
4Inger Anne BraarudHalden SK30.47+10.4112.33
5Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK31.24+11.1812.48
6Mathea BrønnFredrikstad SK39.49+19.4316.15

D 11-12

2 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Helene OlsenHalden SK25.319.27
2Kathinka Zahl HagenFossum IF28.18+2.4710.28
3Maren HenriksenHalden SK30.09+4.3811.10
4Mari AarsethNydalens SK30.20+4.4911.14
5Josefin EylertsenHalden SK35.02+9.3112.58
6Julie Sophie WoldOK Moss35.40+10.0913.12
7Elma Sagli GudimIndre Østfold OK36.48+11.1713.37
8Live ArntzenRaumar Orientering36.59+11.2813.41
9Frida Hovgaard EisvangOK Moss38.22+12.5114.12
10Sigrid HaugeSarpsborg OL38.51+13.2014.23
11Julie BrenåsVarteig OL38.57+13.2614.25
0Amalie LøkkebergFredrikstad SKdiskvalifisert

D 11-12N

2 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Helle KvalheimHalden SK23.029.24
0Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL30.1612.21
0Silje Lund HovdenIL Tyrving25.4310.29
0Tiril Lødeng NilsenOK Moss25.5610.35

D 13-14

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marieluise Schmitt GranHalden SK36.3111.46
2Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL43.06+6.3513.54
3Alexandra AngvollFredrikstad SK45.24+8.5314.38
4Nina PedersenSarpsborg OL47.07+10.3615.11
5Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL47.40+11.0915.22
6Sofie BergstrømHalden SK52.32+16.0116.56
7Elida Sagli GudimIndre Østfold OK1.00.32+24.0119.31

D13-16C

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Slang-SundsetvikHalden SK22.558.29
2Synne Marie JenssenHalden SK26.12+3.179.42
3Ingrid Grønlund MoenGimle IF27.37+4.4210.13
4Selma FærdenKolbotn og Skimt OL28.04+5.0910.23
5Anna Austad SveenRaumar Orientering33.14+10.1912.18
6Ingrid Lund HovdenIL Tyrving34.08+11.1312.38
7Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK35.25+12.3013.07

D 15-16

3 350 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK29.128.42
2Marie HansenSarpsborg OL33.34+4.2210.01
3Linn Mei WaalerMåren OK39.32+10.2011.48
4Aurora GjølsjøOK Moss41.34+12.2212.24
5Lisa JenssenHalden SK43.03+13.5112.51
6Ingeborg RognstadHadeland OL43.08+13.5612.52
7Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL46.22+17.1013.50
8Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK53.04+23.5215.50
9Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK1.12.22+43.1021.36

D 17-C

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise NyengenIndre Østfold OK31.1511.34
2Ina BlågestadIndre Østfold OK31.32+0.1711.40
3Tove TesdalIndre Østfold OK32.40+1.2512.05
4Else StordalOL Tønsberg og omegn36.07+4.5213.22

D 17-N

2 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv SimonsenOK Øst36.4214.58

D 17-20

3 775 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne StrandAsker Skiklubb28.377.34
2Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK31.04+2.278.13
3Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF31.06+2.298.14
4Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK33.05+4.288.45
5Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL33.56+5.198.59
6Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb34.30+5.539.08
7Karoline AuneHalden SK34.40+6.039.10
8Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering36.04+7.279.33
9Kristin OttesenFredrikstad SK36.41+8.049.43
10Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss37.54+9.1710.02
11Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK38.44+10.0710.15
12Marie OlaussenFredrikstad SK38.45+10.0810.15
13Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving39.31+10.5410.28
14Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK40.02+11.2510.36
15Ida Feiring HaltiaIL Tyrving40.57+12.2010.50
16Nora TorgersenHalden SK41.18+12.4110.56
17Margrete KrageSarpsborg OL43.55+15.1811.38
18Marte BergslandTrøsken IL46.10+17.3312.13
19Helena ÅsbergSarpsborg OL47.59+19.2212.42
20Maiken SandbergNydalens SK53.38+25.0114.12

D 21-

4 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Saila KinniTampereen Pyrintö30.566.52
2Vendula HaldinHalden SK34.15+3.197.36
3Anni-Maija FinckeHalden SK34.29+3.337.39
4Linn HokholtNTNUI34.39+3.437.42
5Tone E LyeNydalens SK34.49+3.537.44
6Kine Hallan SteiwerHalden SK35.07+4.117.48
7Eva JurenikovaHalden SK36.43+5.478.09
8Jo ShepherdHalden SK36.54+5.588.12
9Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering37.21+6.258.18
10Siri UlvestadNydalens SK38.19+7.238.30
11Louise OramBækkelagets SK38.37+7.418.34
12Gitte BromanderFredrikstad SK40.00+9.048.53
13Åsa FranzenIL Tyrving40.26+9.308.59
14Heidi StoksethHalden SK43.24+12.289.38
15Cristina LuisNydalens SK49.08+18.1210.55
16Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL52.15+21.1911.36
17Monica Meum JohansenOK Moss56.32+25.3612.33
18Ida SvanbergRøyken OL57.01+26.0512.40
19Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving1.01.51+30.5513.44
20Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering1.04.47+33.5114.23
0Camilla StridsklevIL Tyrvingdiskvalifisert

D 40-

3 775 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK32.318.36
2Hege FeiringIL Tyrving34.43+2.129.11
3Hanne Lerche RaadalHalden SK36.49+4.189.45
4Anne Sofie KlavestadFredrikstad SK37.06+4.359.49
5Audrun UtskarpenOslostudentenes IK42.18+9.4711.12
6Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK42.24+9.5311.13
7Kjersti Holt HanssenMåren OK43.17+10.4611.27
8Frauke Schmitt GranHalden SK44.04+11.3311.40
9Ingrid Eide RappRaumar Orientering44.30+11.5911.47
10Nina LødengOK Moss44.37+12.0611.49
11Trine OldernesLillomarka OL49.22+16.5113.04
12Tonje HolmOK Moss53.42+21.1114.13
13Line NybakkenÅs-NMBU Orientering54.03+21.3214.19
14Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering58.44+26.1315.33
15Anne-Grete AustadRaumar Orientering58.56+26.2515.36
16Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering1.11.09+38.3818.50
17Linda FredhMåren OK1.11.16+38.4518.52
0Torill VisterIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Tone Karina IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 50-

3 350 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild HennumLierbygda OL34.2710.17
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering34.45+0.1810.22
3Bente LineIndre Østfold OK36.35+2.0810.55
4Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering38.58+4.3111.37
5Anne Julsrud HaugenHalden SK41.11+6.4412.17
6Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK46.12+11.4513.47
7Marianne ArnesenAsker Skiklubb46.35+12.0813.54
8Heidi BørstadSarpsborg OL51.14+16.4715.17
9Mette KristensenSarpsborg OL52.29+18.0215.40
10Åshild FlatebakkenIL Tyrving59.43+25.1617.49
11Grete BerntsenMåren OK1.01.06+26.3918.14
12Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.01.55+27.2818.28
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OLfullført

D 60-

2 550 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche HultgreenIL Tyrving26.0410.13
2Anne SørumRingsaker OK33.11+7.0713.00
3Bjørg SvanbergRøyken OL33.20+7.1613.04
4Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL44.08+18.0417.18
5Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL1.07.24+41.2026.25

D 70-

2 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgitte BekkelundRøyken OL39.0215.18
2Heidrun MattickGimle IF1.01.31+22.2924.07

H -10

2 450 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK18.517.41
2Audun NordbyFredrikstad SK23.49+4.589.43
3Anders Hovgaard EisvangOK Moss24.38+5.4710.03
4Jørgen DahlFredrikstad SK24.52+6.0110.08
5Eskil HafskjoldNydalens SK26.39+7.4810.52
6Ville Emil WingstedtHalden SK28.39+9.4811.41
7Selmer LøkenOK Moss29.45+10.5412.08
8Abdirahman HassanOK Moss32.48+13.5713.23

H 11-12

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre LadimOK Moss17.366.31
2Liam Viggo WingstedtHalden SK20.52+3.167.43
3Jonas KroghOppsal Orientering24.11+6.358.57
4Ludvik SætherFredrikstad SK24.36+7.009.06
5Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL27.00+9.2410.00
6Jonas OlaussenHalden SK27.17+9.4110.06
7Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL34.28+16.5212.45
8Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK40.49+23.1315.07
9Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK45.31+27.5516.51

H 11-12N

2 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Erlend Grønlund MoenGimle IF21.198.42

H 13-14

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christopher LadimOK Moss25.318.13
2Odin SætherFredrikstad SK27.21+1.508.49
3Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK30.13+4.429.44
4Grunde IsaksætreGrue IL32.10+6.3910.22
5Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK34.39+9.0811.10
6Jakob TorgersenHalden SK38.33+13.0212.26
7Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering44.24+18.5314.19
8Tore Herman KirkebøenHalden SK52.00+26.2916.46
9Sivert PoppeFredrikstad SK55.32+30.0117.54
10Thomas BlomkvistFredrikstad SK1.00.52+35.2119.38
11Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb1.01.55+36.2419.58
0Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Jonathan EylertsenHalden SKdiskvalifisert

H 13-16N

2 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss21.278.45

H13-16C

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak Juel FagermoenFredrikstad SK20.007.24

H 15-16

3 775 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niels Christian HellerudHalden SK25.176.41
2Bendik EliassenFredrikstad SK27.13+1.567.12
3Eirik BlågestadIndre Østfold OK30.13+4.568.00
4Mats Andre NygårdIndre Østfold OK33.33+8.168.53
5Sondre OttesenFredrikstad SK35.24+10.079.22
6Runar Saur ModahlFredrikstad SK35.56+10.399.31
7Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK36.06+10.499.33
8Andreas BergslandTrøsken IL37.24+12.079.54
9Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK37.43+12.269.59
10Vegar SkinneIndre Østfold OK40.32+15.1510.44
11Ole Øyvind NorstedHalden SK52.44+27.2713.58
12Jonatan AuneHalden SK1.07.12+41.5517.48

H 17-N

2 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL21.428.51
2Tor SimonsenOK Øst37.03+15.2115.07

H 17-20

4 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut AasheimOppsal Orientering29.336.34
2Dag BlandkjennKristiansand OK29.47+0.146.37
3Elias T. MølnvikFossum IF29.49+0.166.37
4Henrik EijsinkNydalens SK31.58+2.257.06
5Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK32.31+2.587.13
6Jostein TandbergNydalens SK33.16+3.437.23
7Trygve Kristoffer LøvliHalden SK33.30+3.577.26
8Joar OldernesLillomarka OL34.18+4.457.37
9Jørgen VisterHalden SK36.17+6.448.03
10Håkon Østraat SævareidHalden SK36.26+6.538.05
11Magnus WølnebergIL Tyrving36.54+7.218.12
12Olav Milian Schmitt GranHalden SK37.50+8.178.24
13Linus OlhansÅs-NMBU Orientering38.39+9.068.35
14August Asheim BirkelandHalden SK39.25+9.528.45
15Erlend BrendstuenHalden SK41.28+11.559.12
16Benjamin AasenSarpsborg OL44.32+14.599.53
17Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF44.45+15.129.56
18Tarjei HoloFossum IF57.32+27.5912.47
19Haakon JohannesenIndre Østfold OK1.08.57+39.2415.19
0Emil LøwengreenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Alexander Skaug YtterbølHalden SKdiskvalifisert

H 21-

5 800 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarkko HuovilaHalden SK35.046.02
2Jo Forseth IndgaardFrol IL35.38+0.346.08
3Jussi SunaTurun Metsänkävijät36.50+1.466.21
4Martin VisterFrol IL37.07+2.036.23
5Håvard LucasenFredrikstad SK37.31+2.276.28
6Audun WeltzienIL Tyrving38.21+3.176.36
7Simo MartomaaKalevan rasti38.31+3.276.38
8Martin Grotle SoukupBækkelagets SK39.25+4.216.47
9Borger MelsomFossum IF40.52+5.487.02
10Anders TiltnesIL Tyrving42.24+7.207.18
11Christian F SchiveHalden SK43.11+8.077.26
12Halvor SaunesNydalens SK43.19+8.157.28
13Ola Marius PedersenOppsal Orientering43.29+8.257.29
14Espen FiskumHalden SK43.43+8.397.32
15Sverre Waaler KaasNydalens SK43.47+8.437.32
16Sindre SandvenFossum IF44.59+9.557.45
17Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät45.18+10.147.48
18Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK45.27+10.237.50
19Eirik WatterdalBækkelagets SK45.36+10.327.51
20Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK45.38+10.347.52
21Thor MellaOppsal Orientering46.00+10.567.55
21Ragnar TonjerNydalens SK46.00+10.567.55
23Erik PerssonOppsal Orientering46.02+10.587.56
24Øyvind StoksethHalden SK46.14+11.107.58
25Thomas NipenNydalens SK47.23+12.198.10
25Ivar SeierstadIL GeoForm47.23+12.198.10
27Simen A BjøringsøyNydalens SK48.04+13.008.17
28Stian BergersenIL Tyrving49.20+14.168.30
29Morten Nilstad PettersenIL Tyrving50.08+15.048.38
30Are KristiansenIL Tyrving54.06+19.029.19
31Thomas RoskifteOK Moss56.45+21.419.47
32Stein H. HagenFossum IF57.29+22.259.54
33Hallvard KorenOK Moss57.56+22.529.59
34Øyvind LøkenOK Moss58.33+23.2910.05
35Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.00.37+25.3310.27
36Morten TangenMåren OK1.06.08+31.0411.24
37Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.18.46+43.4213.34
0Daniel OliversenTrøsken ILdiskvalifisert

H 40-

4 500 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir HoffIL Tyrving36.168.03
2Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering36.21+0.058.04
3Audun BjerknesMåren OK36.45+0.298.10
4Torgeir SnilsbergOK Moss36.56+0.408.12
5Johan MichelsenFossum IF38.00+1.448.26
6Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering38.08+1.528.28
7Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering38.24+2.088.32
8Steinar LågAsker Skiklubb38.48+2.328.37
9Torstein HoleNydalens SK39.04+2.488.40
10Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK41.42+5.269.16
11Rune BlågestadIndre Østfold OK41.56+5.409.19
12Runar HafskjoldNydalens SK42.27+6.119.26
13Dag Arne LierIndre Østfold OK42.41+6.259.29
14Espen SvaeSarpsborg OL43.13+6.579.36
15Halvor HobølOppsal Orientering44.25+8.099.52
16Henning Bratland CarlsenOK Moss45.06+8.5010.01
17Trond LundIL Tyrving46.11+9.5510.15
18Per Olav AndersenHalden SK48.51+12.3510.51
19Anders FærdenKolbotn og Skimt OL49.37+13.2111.01
20Asle Sagli GudimIndre Østfold OK55.39+19.2312.22
21Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.21.30+45.1418.06
Espen BergstrømHalden SKdiskvalifisert

H 50-

3 775 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils HæstadFossum IF28.127.28
2Jan Tore HenriksenNydalens SK28.29+0.177.32
3Kim Farnes HansenLierbygda OL29.40+1.287.51
4Terje Wiig MathisenNydalens SK30.23+2.118.02
5Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering31.41+3.298.23
6Dag BrenåsVarteig OL32.05+3.538.29
7Jim OlaussenHalden SK32.58+4.468.43
8Øystein JensenSarpsborg OL33.19+5.078.49
9Ole IngesenSarpsborg OL33.21+5.098.50
10Kjetil KarlsenOK Moss34.10+5.589.03
11Sture OttesenIndre Østfold OK35.26+7.149.23
12Morten DueMåren OK35.33+7.219.25
13Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering36.06+7.549.33
14Øystein KildahlØstmarka OK36.25+8.139.38
15Rune S. NielsenIndre Østfold OK37.14+9.029.51
16Guttorm L EggeOslostudentenes IK37.19+9.079.53
17Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL37.49+9.3710.01
17Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL37.49+9.3710.01
19Trygve LeivestadSarpsborg OL38.14+10.0210.07
20Morten KarlsenMåren OK38.29+10.1710.11
21Bjørn WilladssenHeming Orientering38.55+10.4310.18
22Morten Roger AndersenHalden SK39.37+11.2510.29
23Per SandbergNydalens SK40.21+12.0910.41
24Kjell Einar AndersenVarteig OL40.36+12.2410.45
25Stein MellaOppsal Orientering40.46+12.3410.47
26Stein Arne NegårdVang OL40.48+12.3610.48
27Egil Wickstrand IversenHeming Orientering41.16+13.0410.55
28Per Arne KarlsenØstmarka OK42.05+13.5311.08
29Morten JohansenOK Moss42.50+14.3811.20
30Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK43.41+15.2911.34
31Roar PedersenOppsal Orientering43.50+15.3811.36
32Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK44.50+16.3811.52
33Morten KongsbergIL Tyrving44.59+16.4711.54
34Per KaarbyFossum IF45.28+17.1612.02
35Ingvar BraatenModum OL47.12+19.0012.30
36Roy GjerdingOK Moss51.24+23.1213.36
37Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL52.32+24.2013.54
38Dag SyversenSarpsborg OL53.36+25.2414.11
39Herman BakkeLøten o-lag55.05+26.5314.35
40Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.06.30+38.1817.36
0Arild KirkerødSarpsborg OLdiskvalifisert

H 60-

3 350 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein S JacobsenIL Tyrving29.258.46
2Øyvind SørlieHadeland OL29.44+0.198.52
3Eldar BørsumBækkelagets SK32.10+2.459.36
4Tor Ragnar AndersenHalden SK33.33+4.0810.00
5Kjell HobølØstmarka OK33.49+4.2410.05
6Øistein HagenOK Øst34.00+4.3510.08
7Willy GrønstadGimle IF35.13+5.4810.30
8Bent GalborgenIndre Østfold OK37.00+7.3511.02
9Kjell SvanbergRøyken OL37.34+8.0911.12
10Per Reidulf HolmOK Moss38.00+8.3511.20
11Leif LødengOK Moss46.12+16.4713.47
12Per Oskar LarsenIndre Østfold OK49.57+20.3214.54
13Jan SveenRaumar Orientering1.00.06+30.4117.56
0Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Bjørn Steinar SyversenSarpsborg OLdiskvalifisert
Bjørn ÅstorpSarpsborg OLbrutt

H 70-

2 550 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald LundhaugOK Moss25.4410.05
2Anders TaraldrudIndre Østfold OK26.51+1.0710.31
3Tom WahlgrenSarpsborg OL27.40+1.5610.50
4Jon FærdenKolbotn og Skimt OL27.50+2.0610.54
5Hasse BergstrømIL Tyrving28.06+2.2211.01
6Roar BjordalOppsal Orientering28.54+3.1011.20
7Thor PalmgrenHalden SK28.56+3.1211.20
8Per Anders FlesjøOK Moss32.59+7.1512.56
9Thore LøkenOK Moss34.21+8.3713.28
10Trygve FosseGimle IF37.13+11.2914.35
11Geir TrøanKolbotn og Skimt OL41.24+15.4016.14
12Kjell TeiglandØstmarka OK44.29+18.4517.26
0Harald WibyeOK Mossdiskvalifisert
0Hans StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Odd KletteliBækkelagets SKbrutt

Direkte A

4 600 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jim Øystein NybråtenIL Tyrving29.106.20
2Emil WingstedtHalden SK30.45+1.356.41
3Jarl Magnus BergeSøgne og Sogndalen OK34.59+5.497.36
4Morten FismenFossum IF37.09+7.598.04
5Cassie TrewinIL Tyrving44.56+15.469.46
6Guro VassendFossum IF45.38+16.289.55
7Erik Rytter JakobsenOK Moss46.36+17.2610.07
8Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL48.41+19.3110.35
9Sofie ÅrnesNydalens SK49.59+20.4910.51
10David StandalFredrikstad SK1.00.34+31.2413.10
11Roger MystueOppsal Orientering1.00.54+31.4413.14
12Elise Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn1.06.56+37.4614.33
13Marten UlvestadHeming Orientering1.08.21+39.1114.51
14Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering1.11.32+42.2215.33
15Jens Henrik SimonsenOK Øst1.12.15+43.0515.42
16Øivind BergetSarpsborg OL1.12.24+43.1415.44
17Pål HellerudHalden SK1.28.01+58.5119.08
0Roar KullerudSarpsborg OLdiskvalifisert
Ragnhild Haugli BråtenHeming Orienteringdiskvalifisert

Direkte B

3 050 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja WingstedtHalden SK29.599.49
2Trygve RognstadHadeland OL30.33+0.3410.00
3Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL30.35+0.3610.01
4Per Olaf KlemsdalVarteig OL40.56+10.5713.25
5Tina HærenTrøsken IL43.20+13.2114.12
5Linn Mari KaspersenTrøsken IL43.20+13.2114.12
7Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL44.38+14.3914.38
8Elsie BrenneVarteig OL48.18+18.1915.50
9Tore Grønlund MoenGimle IF48.25+18.2615.52
10Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL49.19+19.2016.10
11Rune NygårdIndre Østfold OK49.20+19.2116.10
12Stine AustadRaumar Orientering50.21+20.2216.30
13Hanne WoldOK Moss56.37+26.3818.33
14Vibeke LarsenSarpsborg OL56.56+26.5718.40
15Bjørn ÅrbuVarteig OL57.21+27.2218.48
16Martin Hovgaard EisvangOK Moss1.33.49+1.03.5030.45
0Liv Edle GrønstadGimle IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor