Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattsvermeren

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattsvermeren
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 8 april 2016

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Kyrre GranH 35- (7)1.24.04+25.4012.24

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Stein H. HagenH 45- (16)1.01.18+4.399.02
8Arild AndresenH 45- (16)1.01.51+5.129.07
13Sindre SandvenH 21- (50)57.45+2.056.42
20Elias T. MølnvikH 21- (50)59.55+4.156.58
44Øystein HoloH 21- (50)1.30.30+34.5010.31

Fredrikstad SK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Thomas LieH 35- (7)58.248.37
1Odin SætherH13-14 par (6)28.349.56
2Sivert PoppeH13-14 par (6)29.17+0.4310.11
3Mia Mathisen BekhusD 17-18 (4)40.57+1.349.31
3Bendik EliassenH 15-16 (8)35.36+1.408.16
4Henning MartinsenH 45- (16)59.57+3.188.50
4Thomas BlomkvistH13-14 par (6)35.32+6.5812.21
5Isak Juel FagermoenH13-14 par (6)39.07+10.3313.36
5Kristoffer B. HelminsenH13-14 par (6)39.07+10.3313.36
5Oliver Hagaseth MydskeH 15-16 (8)36.49+2.538.33
6Håvard LucasenH 21- (50)57.28+1.486.40
6Runar Saur ModahlH 15-16 (8)39.17+5.219.08
7Frank LøwengreenH 45- (16)1.01.34+4.559.05
7Sondre OttesenH 15-16 (8)40.35+6.399.26
8Bent Olav AamodtH 21- (50)57.33+1.536.41
8Eirik ImrikH 15-16 (8)40.46+6.509.28
12Hans Petter MathisenH 21- (50)57.43+2.036.42
12Sven SimonsenH 45- (16)1.28.44+32.0513.05
13Pål AngvollH 45- (16)1.35.08+38.2914.02
18Torben Christian WendlerH 21- (50)58.08+2.286.45
25Audun Bjerkreim NilsenH 21- (50)1.00.32+4.527.02
32Herman Ryen MartinsenH 21- (50)1.03.48+8.087.25
33Kjell Arild KarlsenH 21- (50)1.04.32+8.527.30
34Henrik OttesenH 21- (50)1.05.31+9.517.37
43Håvard BergetH 21- (50)1.29.49+34.0910.26
0David StandalH 17-18 (6)diskvalifisert
0Kjell Reidar MydskeH 45- (16)diskvalifisert

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Willy GrønstadH 65- (1)39.019.04

Halden SK

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jo ShepherdD 21- (1)57.368.30
1August Asheim BirkelandH 17-18 (6)48.427.11
1Nora TorgersenD 17-18 (4)39.239.09
1Anne Julsrud HaugenD 55- (1)1.00.5514.10
1Niels Christian HellerudH 15-16 (8)33.567.53
2Emil WingstedtH 21- (50)57.15+1.356.39
2Olav Milian Schmitt GranH 17-18 (6)50.43+2.017.29
2Hedda Raadal BjørloD 17-18 (4)40.27+1.049.24
3Markus HolterH 21- (50)57.16+1.366.39
3Jørgen VisterH 17-18 (6)1.01.53+13.119.08
4Eirik Kamstrup HovindH 21- (50)57.23+1.436.40
4Erlend BrendstuenH 17-18 (6)1.16.01+27.1911.13
5Magnus NordbrødenH 35- (7)1.11.42+13.1810.34
8Mats HaldinH 21- (50)57.33+1.536.41
9Eirik NordbrødenH 55- (12)44.15+7.0210.17
10Morten Jarvis WestergårdH 21- (50)57.35+1.556.41
10Svend Arne YtterbølH 45- (16)1.21.55+25.1612.05
11Håkon Raadal BjørloH 21- (50)57.42+2.026.42
16Fredrik EliassonH 21- (50)57.55+2.156.44
22Mats NordbrødenH 21- (50)1.00.09+4.296.59
23Erik AxelssonH 21- (50)1.00.16+4.367.00
24Peter NordbrødenH 21- (50)1.00.18+4.387.00
27Tore SandvikH 21- (50)1.02.18+6.387.14
29Alex CarcasH 21- (50)1.03.24+7.447.22
30Espen FiskumH 21- (50)1.03.27+7.477.22
30Anders Felde OlaussenH 21- (50)1.03.27+7.477.22
35Jonas NordströmH 21- (50)1.08.00+12.207.54
36Karl FremstadH 21- (50)1.08.03+12.237.54
39Jon PedersenH 21- (50)1.11.04+15.248.15
0Trygve Kristoffer LøvliH 21- (50)diskvalifisert
0Vegard Jarvis WestergårdH 21- (50)diskvalifisert
0Håkon Østraat SævareidH 21- (50)diskvalifisert
0Alexander Skaug YtterbølH 17-18 (6)diskvalifisert

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Ove MartinsenH 55- (12)39.33+2.209.11

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Johan SvedbergH 21- (50)diskvalifisert

IL Tyrving

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Vegard Brun SagaH 21- (50)57.27+1.476.40
19Torbjørn SagbergH 21- (50)58.51+3.116.50
21Anders TiltnesH 21- (50)1.00.07+4.276.59

Indre Østfold OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Eirik BlågestadH 15-16 (8)34.27+0.318.00
4Rune BlågestadH 35- (7)1.10.15+11.5110.22
4Mats Andre NygårdH 15-16 (8)36.13+2.178.25
5Sture OttesenH 55- (12)39.06+1.539.05
11Bent GalborgenH 55- (12)50.39+13.2611.46
0Sigmund VisterH 45- (16)diskvalifisert

Lillomarka OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ole Kjell LangmyrenH 55- (12)37.138.39
2Svein NygårdH 45- (16)58.43+2.048.40
0Mathias BenjaminsenH 21- (50)diskvalifisert
0Stein BlomsethH 45- (16)diskvalifisert

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Herman BakkeH 55- (12)1.10.12+32.5916.19

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Audun BjerknesH 35- (7)1.09.28+11.0410.15

Nydalens SK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Henrik EijsinkH 19-20 (4)1.02.057.13
1Anders NordbergH 21- (50)55.406.28
2Elias JonssonH 19-20 (4)1.08.13+6.087.55
2Sören JonssonH 55- (12)38.48+1.359.01
3Lukas LilandH 19-20 (4)1.09.44+7.398.06
4Terje Wiig MathisenH 55- (12)39.03+1.509.04
7Bojan BlumensteinH 21- (50)57.30+1.506.41
14Anders VisterH 21- (50)57.49+2.096.43
15Sverre Waaler KaasH 21- (50)57.52+2.126.43
17Øystein SørensenH 21- (50)57.57+2.176.44
26Jostein NørbechH 21- (50)1.01.59+6.197.12
28Øystein PettersenH 21- (50)1.02.31+6.517.16
38Håvard HagaH 21- (50)1.09.04+13.248.01
40Oskar JensenH 21- (50)1.11.09+15.298.16
42Halvor SaunesH 21- (50)1.20.56+25.169.24
0Jørgen WulfsbergH 19-20 (4)diskvalifisert

OK Moss

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Øyvind LøkenH 35- (7)1.02.08+3.449.10
3Kjetil KarlsenH 45- (16)59.55+3.168.50
3Christopher LadimH13-14 par (6)30.00+1.2610.26
4Johanne Bratland TjernshaugenD 17-18 (4)46.31+7.0810.49
6Henning Bratland CarlsenH 35- (7)1.21.38+23.1412.02
8Karl Aasmund ErøyH 55- (12)41.07+3.549.33
11Hallvard KorenH 45- (16)1.22.16+25.3712.08

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Espen WigaardH 45- (16)1.01.32+4.539.04

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Audrun UtskarpenD 35- (1)1.06.2615.26
9Guttorm L EggeH 45- (16)1.18.50+22.1111.38

Sarpsborg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Adine Blakkestad IngesenD13-14 par (2)36.1912.37
1Ingrid Kristine HansenD13-14 par (2)36.1912.37

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Rickard OhlssonH 21- (50)1.12.26+16.468.25

Trøsken IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Daniel OliversenH 21- (50)diskvalifisert

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Stein Arne NegårdH 55- (12)44.46+7.3310.24

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Øystein KildahlH 55- (12)39.12+1.599.06
37Trond KortnerH 21- (50)1.08.17+12.377.56

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jo Inge FjellstadH 45- (16)56.398.21
3Ivar MaalenH 55- (12)38.53+1.409.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor