Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattsvermeren

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattsvermeren
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 8 april 2016

H 21-

8 600 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders NordbergNydalens SK55.40
2Emil WingstedtHalden SK57.15+1.35
3Markus HolterHalden SK57.16+1.36
4Eirik Kamstrup HovindHalden SK57.23+1.43
5Vegard Brun SagaIL Tyrving57.27+1.47
6Håvard LucasenFredrikstad SK57.28+1.48
7Bojan BlumensteinNydalens SK57.30+1.50
8Bent Olav AamodtFredrikstad SK57.33+1.53
8Mats HaldinHalden SK57.33+1.53
10Morten Jarvis WestergårdHalden SK57.35+1.55
11Håkon Raadal BjørloHalden SK57.42+2.02
12Hans Petter MathisenFredrikstad SK57.43+2.03
13Sindre SandvenFossum IF57.45+2.05
14Anders VisterNydalens SK57.49+2.09
15Sverre Waaler KaasNydalens SK57.52+2.12
16Fredrik EliassonHalden SK57.55+2.15
17Øystein SørensenNydalens SK57.57+2.17
18Torben Christian WendlerFredrikstad SK58.08+2.28
19Torbjørn SagbergIL Tyrving58.51+3.11
20Elias T. MølnvikFossum IF59.55+4.15
21Anders TiltnesIL Tyrving1.00.07+4.27
22Mats NordbrødenHalden SK1.00.09+4.29
23Erik AxelssonHalden SK1.00.16+4.36
24Peter NordbrødenHalden SK1.00.18+4.38
25Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK1.00.32+4.52
26Jostein NørbechNydalens SK1.01.59+6.19
27Tore SandvikHalden SK1.02.18+6.38
28Øystein PettersenNydalens SK1.02.31+6.51
29Alex CarcasHalden SK1.03.24+7.44
30Espen FiskumHalden SK1.03.27+7.47
30Anders Felde OlaussenHalden SK1.03.27+7.47
32Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.03.48+8.08
33Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK1.04.32+8.52
34Henrik OttesenFredrikstad SK1.05.31+9.51
35Jonas NordströmHalden SK1.08.00+12.20
36Karl FremstadHalden SK1.08.03+12.23
37Trond KortnerØstmarka OK1.08.17+12.37
38Håvard HagaNydalens SK1.09.04+13.24
39Jon PedersenHalden SK1.11.04+15.24
40Oskar JensenNydalens SK1.11.09+15.29
41Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering1.12.26+16.46
42Halvor SaunesNydalens SK1.20.56+25.16
43Håvard BergetFredrikstad SK1.29.49+34.09
44Øystein HoloFossum IF1.30.30+34.50
0Mathias BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
0Trygve Kristoffer LøvliHalden SKdiskvalifisert
0Daniel OliversenTrøsken ILdiskvalifisert
0Johan SvedbergHeming Orienteringdiskvalifisert
0Vegard Jarvis WestergårdHalden SKdiskvalifisert
0Håkon Østraat SævareidHalden SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor