Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 26 januar 2016

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Richard Zeiner-GundersenH 17-A kort (14)55.43+11.51
Stein H. HagenH 17- (4)ikke startet
Sondre Zahl HagenH/D 13-16B (7)ikke startet

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Christian F SchiveÅpen B (6)1.01.57+31.22

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Thomas BedinH 17- (4)1.00.14+4.37
Bjørn Erik GlomsrudH 17- (4)brutt

Kamp/Vestheim IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Egil HusethÅpen B (6)41.43+11.08

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Svein NygårdH 17- (4)55.37

Måren OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Linn Mei WaalerH/D 13-16B (7)37.07+12.19
9Audun BjerknesH 17-A kort (14)55.55+12.03
12Morten TangenH 17-A kort (14)1.04.14+20.22

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Jan Tore HenriksenH 17-A kort (14)1.00.31+16.39

OK Moss

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Christopher LadimH/D 13-16B (7)24.48
1Astrid BjørnerødÅpen B (6)30.35
2Tore BjørnerødH 17-A kort (14)45.39+1.47
2Aurora GjølsjøH/D 13-16B (7)27.02+2.14
3Karoline BjørnerødH/D 13-16B (7)30.44+5.56
4Sondre LadimH/D 13-16B (7)32.33+7.45
4Karl Aasmund ErøyH 17-A kort (14)50.10+6.18
5Alfred BjørnerødH/D 13-16B (7)35.25+10.37
6Henning Bratland CarlsenH 17-A kort (14)52.43+8.51
6Tor Erling GjølsjøH/D 13-16B (7)35.57+11.09
Kjetil KarlsenH 17-A kort (14)ikke startet

Open iT

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Terje Wiig MathisenH 17-A kort (14)49.27+5.35

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Andreas StenstadH 17-A kort (14)1.03.42+19.50
13Stig Hultgreen KarlsenH 17-A kort (14)1.07.32+23.40

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Are EriksenH 17-A kort (14)54.04+10.12

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Dag HauglandÅpen B (6)41.40+11.05

Ås-NMBU Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kaja Winsnes NordhagenD 17- (1)56.46
1Håkon DanevadH 17-A kort (14)43.52
2Sille WinsnesÅpen B (6)36.13+5.38
2Linus OlhansH 17- (4)59.51+4.14
3Goro Tillerås UrsetÅpen B (6)38.25+7.50
4Jo Inge FjellstadH 17- (4)1.04.23+8.46
5Gunnar TengeH 17-A kort (14)51.07+7.15
14Robert BanfiH 17-A kort (14)1.11.39+27.47
Per Anders U. EngebakkenH 17- (4)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor