Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 16 Vest

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 16 Vest
Arrangørorganisasjon: Marnardal IL
Dato: onsdag 24 august 2016

Birkenes IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn StormoenHerrer 4 (8)52.5112.35
3Trygve LølandHerrer 4 (8)59.03+6.1214.03

IL Vindbjart

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirik HodnemyrHerrer 2 (5)36.5413.10
2Kristin Smith ErkleivDamer 2 (2)57.12+7.1320.25
2Markus Omdal TharaldsenHerrer 2 (5)43.58+7.0415.42
4Haakon Smith EidetHerrer 2 (5)49.21+12.2717.37
5Fredrik SkovlyHerrer 2 (5)1.13.00+36.0626.04
6Helge HodnemyrHerrer 5 (9)48.42+6.4111.35

Kristiansand OK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Oddbjørg MoeDamer 3 (3)52.5217.37
1Marianne AndersenDamer 5 (2)35.358.28
1Ida AurebekkDamer 6 (1)1.17.1013.46
1Dag MoeHerrer 5 (9)42.0110.00
1Hans Gunnar OmdalHerrer 6 (13)35.586.25
2Ingvild MulenDamer 4 (2)1.03.37+7.0915.08
2Harald EikHerrer 4 (8)54.02+1.1112.51
2Jan BlandkjennHerrer 5 (9)42.22+0.2110.05
2Vegard DanielsenHerrer 6 (13)38.03+2.056.47
3Sebastian DalandHerrer 6 (13)43.52+7.547.50
4Svein Knutsson NomelandHerrer 4 (8)1.00.51+8.0014.29
5Brage TakleHerrer 5 (9)45.43+3.4210.53
5Marius PyttenHerrer 6 (13)51.41+15.439.13
6Harald VingerhagenHerrer 4 (8)1.05.47+12.5615.39
6Oluf BøckmanHerrer 6 (13)1.00.10+24.1210.44
7Ernst PyttenHerrer 5 (9)50.40+8.3912.03
8Trygve Børte NomelandHerrer 4 (8)1.07.44+14.5316.07
9Kristian PyttenHerrer 6 (13)1.05.21+29.2311.40
10Fred-Arne SivertsenHerrer 6 (13)1.06.30+30.3211.52
0Inger Elise VingerhagenDamer 3 (3)diskvalifisert
0Marius AurebekkHerrer 6 (13)diskvalifisert
Morten HulløenHerrer 5 (9)diskvalifisert

Marnardal IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jørgen SæbøHerrer 3 (3)45.32+2.5715.10
3Øyvind AndersenHerrer 2 (5)46.53+9.5916.44
3Kristen BueHerrer 3 (3)48.37+6.0216.12
5Egil AndersenHerrer 4 (8)1.02.43+9.5214.55
7Ola SløgedalHerrer 6 (13)1.00.54+24.5610.52
0John ØyslebøHerrer 6 (13)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kåre DanielsenHerrer 3 (3)42.3514.11
4Svein WigemyrHerrer 5 (9)45.36+3.3510.51

Søgne og Songdalen OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lene BirkelandDamer 2 (2)49.5917.51
2Christina WhiteDamer 5 (2)50.31+14.5612.01
3Reidar HeivollHerrer 5 (9)43.21+1.2010.19
7Tore BerntsenHerrer 4 (8)1.06.47+13.5615.54
8Roy BirkelandHerrer 5 (9)52.39+10.3812.32

Torridal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bente MestadDamer 4 (2)56.2813.26
2Ingunn GåsværDamer 3 (3)56.48+3.5618.56
4Jostein MoeHerrer 6 (13)46.53+10.558.22
8Knut AurebekkHerrer 6 (13)1.02.14+26.1611.06

Turun Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Esa ViitanenHerrer 6 (13)1.11.09+35.1112.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor