Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 16 Vest

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 16 Vest
Arrangørorganisasjon: Marnardal IL
Dato: onsdag 24 august 2016

Damer 2

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene BirkelandSøgne og Songdalen OK49.5917.51
2Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart57.12+7.1320.25

Damer 3

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddbjørg MoeKristiansand OK52.5217.37
2Ingunn GåsværTorridal IL56.48+3.5618.56
0Inger Elise VingerhagenKristiansand OKdiskvalifisert

Damer 4

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente MestadTorridal IL56.2813.26
2Ingvild MulenKristiansand OK1.03.37+7.0915.08

Damer 5

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK35.358.28
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK50.31+14.5612.01

Damer 6

5 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida AurebekkKristiansand OK1.17.1013.46

Herrer 2

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik HodnemyrIL Vindbjart36.5413.10
2Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart43.58+7.0415.42
3Øyvind AndersenMarnardal IL46.53+9.5916.44
4Haakon Smith EidetIL Vindbjart49.21+12.2717.37
5Fredrik SkovlyIL Vindbjart1.13.00+36.0626.04

Herrer 3

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kåre DanielsenOddersjaa SSK42.3514.11
2Jørgen SæbøMarnardal IL45.32+2.5715.10
3Kristen BueMarnardal IL48.37+6.0216.12

Herrer 4

4 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn StormoenBirkenes IL52.5112.35
2Harald EikKristiansand OK54.02+1.1112.51
3Trygve LølandBirkenes IL59.03+6.1214.03
4Svein Knutsson NomelandKristiansand OK1.00.51+8.0014.29
5Egil AndersenMarnardal IL1.02.43+9.5214.55
6Harald VingerhagenKristiansand OK1.05.47+12.5615.39
7Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK1.06.47+13.5615.54
8Trygve Børte NomelandKristiansand OK1.07.44+14.5316.07

Herrer 5

4 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag MoeKristiansand OK42.0110.00
2Jan BlandkjennKristiansand OK42.22+0.2110.05
3Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK43.21+1.2010.19
4Svein WigemyrOddersjaa SSK45.36+3.3510.51
5Brage TakleKristiansand OK45.43+3.4210.53
6Helge HodnemyrIL Vindbjart48.42+6.4111.35
7Ernst PyttenKristiansand OK50.40+8.3912.03
8Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK52.39+10.3812.32
Morten HulløenKristiansand OKdiskvalifisert

Herrer 6

5 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK35.586.25
2Vegard DanielsenKristiansand OK38.03+2.056.47
3Sebastian DalandKristiansand OK43.52+7.547.50
4Jostein MoeTorridal IL46.53+10.558.22
5Marius PyttenKristiansand OK51.41+15.439.13
6Oluf BøckmanKristiansand OK1.00.10+24.1210.44
7Ola SløgedalMarnardal IL1.00.54+24.5610.52
8Knut AurebekkTorridal IL1.02.14+26.1611.06
9Kristian PyttenKristiansand OK1.05.21+29.2311.40
10Fred-Arne SivertsenKristiansand OK1.06.30+30.3211.52
11Esa ViitanenTurun Suunnistajat1.11.09+35.1112.42
0Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
0John ØyslebøMarnardal ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor