Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 9 - Balchens minneløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 9 - Balchens minneløp
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Oddersjaa SSK
Dato: onsdag 25 mai 2016

Damer 1

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adriana EikKristiansand OK1.00.0940.06

Damer 2

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine AmundsenOddersjaa SSK42.2817.41
2Kaja AuslandOddersjaa SSK42.29+0.0117.42
3Ingunn GåsværTorridal IL47.21+4.5319.43
4Tonje JohnsenØyestad IF allianse47.53+5.2519.57
5Kristin ErkleivVindbjart1.13.37+31.0930.40
0Kaia LøscherbrandtIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Hannah ReedIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Damer 3

2 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK45.4316.19
2Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK51.56+6.1318.32
3Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering53.50+8.0719.13
4Linn Carina DalandKristiansand OK57.00+11.1720.21
5Oddbjørg MoeKristiansand OK1.07.48+22.0524.12
6Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.14.56+29.1326.45
7Lise PettersenTorridal IL1.16.18+30.3527.15
8Gudveig JørundlandOK Sør1.35.08+49.2533.58
9Hanne HermansenKristiansand OK1.42.49+57.0636.43
10Aileen RundeKristiansand OK1.49.24+1.03.4139.04
0Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
0Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OKdiskvalifisert

Damer 4

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild MulenKristiansand OK53.1215.38
2Bente MestadTorridal IL54.51+1.3916.07
3Siri Thortveit MyhreKristiansand OK56.06+2.5416.30
4Benedicte BeckmannOddersjaa SSK58.25+5.1317.10
5Marianne HaugeHisøy OK1.01.08+7.5617.58
6Andrea DrangsholtKristiansand OK1.02.27+9.1518.22
7Målfrid KonstKristiansand OK1.22.47+29.3524.20
8Irene Werner SteinslandVindbjart2.02.51+1.09.3936.07

Damer 5

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidun KregenesKristiansand OK51.4415.12
2Silje KregensKristiansand OK56.02+4.1816.28
3Kristin AuslandOddersjaa SSK1.01.16+9.3218.01

Damer 6

4 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering54.1512.03
2Silje HaugeHisøy OK56.26+2.1112.32
3Julie NærestadVegårshei IL59.30+5.1513.13
4Malin HaugeHisøy OK59.31+5.1613.13
5Irene AmesieKristiansand OK1.01.11+6.5613.35

Herrer 1

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus KristiansenOK Sør40.0726.44

Herrer 2

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kai StokkelandOddersjaa SSK38.0715.52
2Chris R ErfjordOK Sør40.15+2.0816.46
3Svein MyklandØvrebø IL56.24+18.1723.30
4Isa UllerNOTEAM1.03.58+25.5126.39
5Markus Omdal TharaldsenVindbjart1.11.12+33.0529.40
0Haakon S EidetVindbjartdiskvalifisert

Herrer 3

2 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Oddvar SkislandOddersjaa SSK45.0616.06
2Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK46.32+1.2616.37
3Dagfinn HaarrOddersjaa SSK49.00+3.5417.30
4Eiliv Bjarne LønningenOtra IL51.48+6.4218.30
5Arild JørgensenOddersjaa SSK55.10+10.0419.42
6Erlend Odd BergeOddersjaa SSK56.22+11.1620.07
7Ole Kristian LauvnesKristiansand OK58.20+13.1420.50
8Bjørn A FriestadKristiansand OK1.02.08+17.0222.11
9Isak Aasemoen AardalOddersjaa SSK1.02.47+17.4122.25
10Erik HodneOddersjaa SSK1.04.56+19.5023.11
11Olav StrislandIL Vindbjart1.06.10+21.0423.37
12Einar JørundlandOK Sør1.16.57+31.5127.28
13Arild TelstøIL Vindbjart1.18.19+33.1327.58
14Odd JakobsenKristiansand OK1.42.57+57.5136.46

Herrer 4

3 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge HodnemyrVindbjart43.3212.48
2Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL46.34+3.0213.41
3Brage TakleKristiansand OK49.33+6.0114.34
4Bjarne FærestrandKristiansand OK49.40+6.0814.36
5Pål RundeKristiansand OK1.01.10+17.3817.59
6Svein ØderudKristiansand OK1.01.13+17.4118.00
7Harald VingerhagenKristiansand OK1.06.50+23.1819.39
8Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering1.16.17+32.4522.26
9Jon A BjørgumIL Vindbjart1.22.11+38.3924.10
10Jan EideOK Sør1.23.49+40.1724.39
11Terje WoldOK Sør1.29.28+45.5626.18
12Sigmund SalthaugKristiansand OK1.32.57+49.2527.20

Herrer 5

3 400 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Martens SvendsenKristiansand OK31.569.23
2Dag MoeKristiansand OK40.49+8.5312.00
3Jan BlandkjennKristiansand OK41.35+9.3912.13
4Are KristiansenOK Sør42.05+10.0912.22
5Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK42.23+10.2712.27
6Harald EikKristiansand OK49.22+17.2614.31
7Rune KittelsenKristiansand OK51.35+19.3915.10
8Knut AurebekkTorridal IL52.12+20.1615.21
9Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering52.57+21.0115.34
10Øyvin SimonsenIL Imås54.23+22.2715.59
11Roar MyhreKristiansand OK54.31+22.3516.02
12Kjell SandåkerIL Imås56.29+24.3316.36
13Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK57.08+25.1216.48
14Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK57.50+25.5417.00
15Trygve LølandBirkenes IL58.10+26.1417.06
16Rune SkogerbøIL Vindbjart58.55+26.5917.19
17Steinar SundeSøgne og Songdalen OK59.35+27.3917.31
18Morten HulløenKristiansand OK59.56+28.0017.37
19Fredrik OrdingHøvdingen1.00.29+28.3317.47
0Bjørn StormoenBirkenes ILdiskvalifisert

Herrer 6

4 500 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag BlandkjennKristiansand OK38.428.36
2Hans Gunnar OmdalKristiansand OK43.15+4.339.36
3Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK43.24+4.429.38
4David RundeKristiansand OK44.10+5.289.48
5Per Olav NærestadIF Trauma45.08+6.2610.01
6Kjell Arne HålandOK Sør46.00+7.1810.13
7Torkel ReinhartsenKristiansand OK47.02+8.2010.27
8Kristian Reisersen JensenKristiansand OK48.40+9.5810.48
9Ståle GjelstenKristiansand OK50.26+11.4411.12
10Halvor VassbøIL Vindbjart51.47+13.0511.30
11Henrik Svaland AasKristiansand OK52.45+14.0311.43
12Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK53.36+14.5411.54
13Stein-Erik ScheieOK Sør53.47+15.0511.57
14Terje UrfjellIL Imås54.22+15.4012.04
15Svein SundeSøgne og Songdalen OK55.57+17.1512.26
16John RundeKristiansand OK56.08+17.2612.28
17Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK1.00.07+21.2513.21
18Oluf BøckmanKristiansand OK1.02.28+23.4613.52
19Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1.02.49+24.0713.57
20Esa ViitanenTurun Suunnistajat1.07.46+29.0415.03
21Bruno NazárioKristiansand OK1.09.08+30.2615.21
22Jonas MyhreKristiansand OK1.09.45+31.0315.30
0Odd-Anton HermansenKristiansand OKdiskvalifisert
0Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor