Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 5
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Otra IL
Dato: onsdag 27 april 2016

Damer 1

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK13.459.49

Damer 2

2 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde BjoraaOtra IL31.2912.35
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK34.35+3.0613.50
3Anna HauanOtra IL34.38+3.0913.51
4Marianne RøedOtra IL35.40+4.1114.16
5Lina GrindheimOtra IL37.13+5.4414.53
6Marita AanonsenØyestad39.12+7.4315.40
7Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart40.45+9.1616.18
8Kristin Dåsvatn Skov-SkovOtra IL41.34+10.0516.37
9Eira FrøysnesOtra IL41.41+10.1216.40
10Hanne HermansenKristiansand OK50.25+18.5620.10
11Tuva Krafft MyhrenHisøy OK53.33+22.0421.25
12Kristin Krafft MyhrenHisøy OK59.44+28.1523.53

Damer 3

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK49.3515.59
2Merete A. NilsenOtra IL56.03+6.2818.04
3Oddbjørg MoeKristiansand OK56.45+7.1018.18
4Lise PettersenTorridal IL1.40.44+51.0932.29

Damer 4

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Målfrid KonstKristiansand OK45.2812.37
2Silje KregenesKristiansand OK47.40+2.1213.14
3Ingvild MulenKristiansand OK50.36+5.0814.03
4Gro BørteKristiansand OK1.03.20+17.5217.35
5Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen1.04.08+18.4017.48

Damer 5

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK51.2711.26
2Rita VaslandOtra IL54.58+3.3112.12

Damer 6

6 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi HauanOtra IL1.08.2111.12
2Ida AurebekkKristiansand OK1.10.20+1.5911.31
3Andrea DrangsholtKristiansand OK1.27.30+19.0914.20

Herrer 2

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Olav RøedOtra IL26.1210.28
2Anders RøedOtra IL35.39+9.2714.15
3Torbjørn GrindheimOtra IL37.33+11.2115.01
4Haakon Smith EidetIL Vindbjart41.10+14.5816.28
5Bjarte FrøysnesOtra IL41.37+15.2516.38
6Odd JakobsenKristiansand OK50.41+24.2920.16
7Fredrik SkovlyIL Vindbjart1.04.39+38.2725.51

Herrer 3

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ove KjetsåOtra IL33.3910.51
2Eiliv Bjarne LønningenOtra IL38.33+4.5412.26
3Knut Albert HauanOtra IL40.43+7.0413.08
4John GautestadOtra IL43.53+10.1414.09
5Inge KlepslandOtra IL45.23+11.4414.38
6Freddi MulderOtra IL46.07+12.2814.52

Herrer 4

3 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thor Widar WienengaOtra IL38.3810.43
2Terje Nilsen AbuslandOtra IL40.22+1.4411.12
3Adam RenshawOtra IL45.01+6.2312.30
4Guttorm NyhusBirkenes IL47.55+9.1713.18
5Brage TakleKristiansand OK50.34+11.5614.02
6Bjørn StormoenBirkenes IL50.52+12.1414.07
7John Terje FlottorpOtra IL53.17+14.3914.48
8Asle KregnesKristiansand OK1.00.18+21.4016.45
9Trygve Børte NomelandKristiansand OK1.04.30+25.5217.55
10Einar Krafft MyhrenHisøy OK1.11.28+32.5019.51

Herrer 5

4 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BlandkjennKristiansand OK37.458.23
2Svein SundeSøgne og Songdalen OK38.37+0.528.34
3Dag MoeKristiansand OK42.05+4.209.21
4Ernst PyttenKristiansand OK42.22+4.379.24
5Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen51.06+13.2111.21
6Øyvin SimonsenIL Imås53.10+15.2511.48
7Harald EikKristiansand OK55.08+17.2312.15
8Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK55.18+17.3312.17
9Odd-Anton HermansenKristiansand OK1.01.16+23.3113.36

Herrer 6

6 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund SteinslandVindbjart IL45.347.28
2Hans Gunnar OmdalKristiansand OK48.35+3.017.57
3Kristian Reiersen JensenKristiansand OK55.44+10.109.08
4Idar TveitOtra IL59.11+13.379.42
5Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.01.46+16.1210.07
6Kristian PyttenKristiansand OK1.02.40+17.0610.16
7Kenneth SkarsteinOtra IL1.04.39+19.0510.35
8Sigurd Svaland AasKristiansand OK1.07.27+21.5311.03
9Kristian NyhusBirkenes IL1.07.40+22.0611.05
10Harald AasOtra IL1.08.15+22.4111.11
11Jo Inge RosselandOtra IL1.30.28+44.5414.49

Nybegynner 1

1 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Maren AanonsenØyestad23.1716.37
0Oda AustegardOtra IL22.1715.55
0Ina BjoraaOtra IL18.0712.56
0Tobias DrangsholtTorridal IL26.37+3.2019.00
0Amalie FlottorpOtra IL27.51+4.3419.53
0Håvard FlottorpOtra IL25.00+1.4317.51
0Joachim FlottorpOtra IL27.00+3.4319.17
0Astrid HauanOtra IL18.0712.56
0Kjell HauanOtra IL24.18+1.0117.21
0Matea PaulOtra IL22.2015.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor