Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 3
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Birkenes IL
Dato: onsdag 13 april 2016

Damer 1

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lene HaugeHisøy OK7.476.29
0Kamilla StudsrudHisøy OK20.09+12.2216.47
0Ingeborg ÅneslandBirkenes IL16.17+8.3013.34

Damer 2

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Krafft MyhrenHisøy OK27.2112.25
2Tuva Krafft MyhrenHisøy OK28.11+0.5012.48
3Aileen RundeKristiansand OK31.13+3.5214.11
4Ingrid MosfjellBirkenes IL39.57+12.3618.09
5Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart44.23+17.0220.10

Damer 3

2 500 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mia HirschIF Trauma16.506.44
2Ada Helene OlsenIF Trauma19.31+2.417.48
3Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK21.54+5.048.45
4Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse21.56+5.068.46
5Johanne TerjesenØyestad IF allianse22.53+6.039.09
6Fanny SkindloIF Trauma22.57+6.079.10
7Aina VehusheiaBirkenes IL25.22+8.3210.08
8Karin SteenIF Trauma25.25+8.3510.10
9Anne Karin RibeKristiansand OK25.30+8.4010.12
10Anne Karin StigemoIL Imås28.24+11.3411.21
11Signe HeivollSøgne og Songdalen OK29.05+12.1511.38
12Oddbjørg MoeKristiansand OK29.37+12.4711.50
13Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL29.57+13.0711.58
14Ingeborg BøbelIL Imås31.25+14.3512.34
15Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK33.38+16.4813.27
16Kristine NygårdBirkenes IL35.15+18.2514.06
17Gudveig JørundlandOK Sør35.55+19.0514.22
18Hanne HermansenKristiansand OK36.52+20.0214.44
19Ann Mari StudsrudHisøy OK38.25+21.3515.22

Damer 4

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne HaugeHisøy OK29.078.49
2Ingvild MulenKristiansand OK30.23+1.169.12
3Eva Johanne RotevatnHisøy OK32.28+3.219.50
4Silje KregnesKristiansand OK32.44+3.379.55
5Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen37.11+8.0411.16
0Gro BørteKristiansand OKdiskvalifisert
0Tone HirschIF Traumadiskvalifisert
0Kari Timenes LaugenIL Imåsdiskvalifisert

Damer 6

3 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje HaugeHisøy OK28.237.16
2Ida AurebekkTorridal IL31.10+2.477.59
3Andrea DrangsholtKristiansand OK36.12+7.499.16
4Linn Carina DalandKristiansand OK41.08+12.4510.32
5Åshild SimonsenIL Imås41.34+13.1110.39

Herrer 1

1 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Hans Vehusheia AndersenBirkenes IL19.2516.10
0Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma13.3711.20
0Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma13.3711.20
0Viljar Rognmo GaltelandOtra IL12.3710.30
0Emiil Nikolai SigmondBirkenes IL22.59+3.3419.09
0Markus R SkåreBirkenes IL23.01+3.3619.10

Herrer 2

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil NygårdBirkenes IL22.3710.16
2Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering25.02+2.2511.22
3Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering25.24+2.4711.32
4Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart32.35+9.5814.48
5Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL37.43+15.0617.08
6Haakon Smith EidetIL Vindbjart42.35+19.5819.21
7Fredrik SkovlyIL Vindbjart43.10+20.3319.37
0Eirik HodnemyrIL Vindbjartdiskvalifisert

Herrer 3

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eiliv Bjarne LønningenOtra IL24.429.52
2Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse27.35+2.5311.02
3Iver Einersen KjerlandØyestad IF allianse28.29+3.4711.23
4Rolf Øystein AndersenHisøy OK29.16+4.3411.42
5Thomas Bjørnson LarsenNOTEAM31.02+6.2012.24 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Einar JørundlandOK Sør32.10+7.2812.52
7Reidar GrøsleAustre Moland IL32.52+8.1013.08
8Peter RosendahlIL Vindbjart34.21+9.3913.44
9Odd JakobsenKristiansand OK36.50+12.0814.44
Arild JørgensenOddersjaa SSKdiskvalifisert

Herrer 4

3 300 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage TakleKristiansand OK25.557.51
2Frank Glad BalchenOddersjaa SSK26.00+0.057.52
2Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering26.00+0.057.52
4Inge HaugeHisøy OK26.57+1.028.10
5Odd-Anton HermansenKristiansand OK28.04+2.098.30
6Guttorm NyhusBirkenes IL29.51+3.569.02
7Trygve Børte NomelandKristiansand OK29.53+3.589.03
8Einar Krafft MyhrenHisøy OK31.42+5.479.36
9Atle SolheimKristiansand OK33.12+7.1710.03
10Steinar SundeSøgne og Songdalen OK33.24+7.2910.07
11Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering34.58+9.0310.35
12Magne Reier JørgensenKristiansand OK35.14+9.1910.40
13Jon A BjørgumIL Vindbjart35.22+9.2710.43
14Svein ØderudKristiansand OK36.27+10.3211.02
15Mardon RødliBirkenes IL36.58+11.0311.12
16Floke BredlandSøgne og Songdalen OK38.06+12.1111.32
17Asle KregnesKristiansand OK38.12+12.1711.34
18Anund NyhusBirkenes IL41.15+15.2012.30
19Hans Martin SkovlyIL Vindbjart42.37+16.4212.54
20Åge AashamarFlosta IL46.43+20.4814.09
21Rolf MikkelsenIL Imås48.46+22.5114.46
0Tore BerntsenSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Herrer 5

3 300 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan BlandkjennKristiansand OK22.116.43
2John HansenKristiansand OK23.01+0.506.58
3Kristen RibeKristiansand OK24.26+2.157.24
4Helge HodnemyrIL Vindbjart24.27+2.167.24
5Jonas MyhreKristiansand OK24.43+2.327.29
6Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse25.15+3.047.39
7Are SkindloIF Trauma25.20+3.097.40
8Tommy MosfjellBirkenes IL25.27+3.167.42
9Øyvind BratlandIF Trauma25.30+3.197.43
10Henrik Chr. HirschIF Trauma25.45+3.347.48
11Per Kristian TømtIL Imås25.46+3.357.48
12Øyvind AndersenBirkenes IL26.12+4.017.56
13Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering27.19+5.088.16
14Magnus MosfjellBirkenes IL27.44+5.338.24
15Roar MyhreKristiansand OK28.53+6.428.45
16Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering29.06+6.558.49
17Rune SkogerbøIL Vindbjart29.25+7.148.54
18Øyvin SimonsenIL Imås30.08+7.579.07
19Kjell SandåkerIL Imås33.20+11.0910.06
0Knut AurebekkTorridal ILdiskvalifisert

Herrer 6

3 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten JørgensenKristiansand OK20.295.15
2Johannes Bakke AashamarKristiansand OK22.04+1.355.39
3Kristian R JensenKristiansand OK24.12+3.436.12
4Asgeir R JensenBirkenes IL24.21+3.526.14
5Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK24.30+4.016.16
6Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK24.46+4.176.21
7David RundeKristiansand OK25.13+4.446.27
8Kristian NyhusBirkenes IL26.54+6.256.53
9Vegard MyhreKristiansand OK27.18+6.497.00
10Espen BirkenesBirkenes IL27.59+7.307.10
11Kjell Arne HålandOK Sør28.39+8.107.20
12Ernst PyttenKristiansand OK29.04+8.357.27
13John RundeKristiansand OK29.12+8.437.29
14Kristian PyttenKristiansand OK33.52+13.238.41
0Per Olav NærestadIF Traumadiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor