Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 16 Aust

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 16 Aust
Arrangørorganisasjon: Froland IL
Dato: onsdag 24 august 2016

Damer 1

1 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje JohnsenØyestad IF allianse11.257.30
2Hedda FjærbuFroland IL13.17+1.528.44
3Kamilla StudsrudHisøy OK22.05+10.4014.31

Damer 2

2 470 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anniken ØveråsIL Imås26.5410.53
2Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering29.11+2.1711.48
3Tuva Krafft MyhrenHisøy OK35.12+8.1814.15
4Kristin Krafft MyhrenHisøy OK40.10+13.1616.15
5Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse53.09+26.1521.31
6Rikke WernersenØyestad IF allianse53.33+26.3921.40
7Karen HelsørFroland IL1.00.40+33.4624.33

Damer 3

3 110 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma29.459.33
2Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse33.54+4.0910.54
3Ada Helene OlsenIF Trauma34.01+4.1610.56
4Ingrid Bøylestad LandaFroland IL38.31+8.4612.23
5Fanny SkindloIF Trauma38.57+9.1212.31
6Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering41.02+11.1713.11
7Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering44.57+15.1214.27
8Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering47.49+18.0415.22
9Henriette OlsenIF Trauma49.07+19.2215.47
10Karin SteenIF Trauma49.12+19.2715.49
11Ingeborg BøbelIL Imås51.24+21.3916.31
12Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse1.02.44+32.5920.10
13Ann Mari StudsrudHisøy OK1.14.00+44.1523.47
14Mariann BjørkliØyestad IF allianse2.14.18+1.44.3343.10

Damer 4

4 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne HaugeHisøy OK50.2612.25
2Julie NærestadVegårshei IL51.29+1.0312.40
3Kari Timenes LaugenIL Imås1.10.04+19.3817.15

Damer 5

4 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karine VestølVegårshei IL1.00.2412.19

Damer 6

5 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering59.5210.30
2Malin HaugeHisøy OK1.02.06+2.1410.53
3Silje HaugeHisøy OK1.07.10+7.1811.47

Herrer 1

1 520 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Skajå OlimstadFroland IL8.595.54
2Olav LandaFroland IL10.23+1.246.49
3Trygve LandaFroland IL17.40+8.4111.37
4Vemund BøylestadFroland IL18.01+9.0211.51
5Lars LandaFroland IL18.03+9.0411.52
6Jenny SkjerkholtFroland IL18.17+9.1812.01
7Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma22.31+13.3214.48
8Simon TerjesenØyestad IF allianse22.37+13.3814.52

Herrer 2

2 470 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid BøylestadFroland IL19.337.54
2Ben JonesIK Grane Arendal Orientering30.08+10.3512.11
3Torjus Larsen LægreidIF Trauma33.21+13.4813.30
4Sander ØveråsIL Imås33.24+13.5113.31
5Henrik Andreas TømtIL Imås35.38+16.0514.25
6Benjamin Sætra DalandIL Express37.13+17.4015.04
7Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering38.57+19.2415.46
8Jonas Skajå OlimstadFroland IL40.02+20.2916.12
9Elias SælsbråtenIF Trauma40.06+20.3316.14
10Finn LøvgrenIL Express57.48+38.1523.24
11Vemund HelsørFroland IL1.00.41+41.0824.34

Herrer 3

3 110 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle NilsenVegårshei IL31.1210.01
2Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering34.54+3.4211.13
3Eiliv Bjarne LønningenOtra IL44.52+13.4014.25
4Tony HalsallOtra IL48.23+17.1115.33
5Bjørn BratlandIF Trauma48.52+17.4015.42
6Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse49.17+18.0515.50
7Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering50.13+19.0116.08
8Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse50.26+19.1416.12
9Tor Arvid EskiltHisøy OK55.29+24.1717.50
10Reidar GrøsleAustre Moland IL56.45+25.3318.14
11Isak KnutsenIF Trauma56.51+25.3918.16
12Øystein Bedford PedersenIL Express57.33+26.2118.30
13Halvor KnutsenIF Trauma1.00.29+29.1719.26
14Nils-Henrik PedersenHisøy OK1.12.36+41.2423.20

Herrer 4

4 060 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are SkindloIF Trauma49.3112.11
2Fredrik StudsrudHisøy OK51.09+1.3812.35
3Geir Henrik HirschIF Trauma52.48+3.1713.00
4Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering53.36+4.0513.12
5Arne Kristian SkiftenesIL Imås54.36+5.0513.26
6Jan JohnsenØyestad IF allianse55.22+5.5113.38
7Inge HaugeHisøy OK56.37+7.0613.56
8Fredrik Monrad OlsenFlosta IL57.25+7.5414.08
9Eivind FjærbuFroland IL57.44+8.1314.13
10Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering59.58+10.2714.46
11Georg SmedaasNoteam1.00.31+11.0014.54
12Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse1.01.00+11.2915.01
13Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1.05.25+15.5416.06
14Geir Olav HovdeHisøy OK1.07.18+17.4716.34
15Einar Kraft MyhrenHisøy OK1.08.36+19.0516.53
16Ove KjetsåOtra IL1.09.46+20.1517.11
17Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK1.10.40+21.0917.24
18Inge SkjæveslandIF Trauma1.10.57+21.2617.28
19Widar Taxth LølandHisøy OK1.11.46+22.1517.40
20Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering1.14.26+24.5518.20
21Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.15.00+25.2918.28
22Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering1.15.43+26.1218.38
23Erling LauvrakIL Imås1.20.44+31.1319.53

Herrer 5

4 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard NilsenVegårshei IL51.4410.33
2Anders VestølVegårshei IL52.54+1.1010.47
3Øyvind BratlandIF Trauma53.02+1.1810.49
4Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering54.37+2.5311.08
5Arild FlatenVegårshei IL54.59+3.1511.13
6Per Kristian TømtIL Imås55.07+3.2311.14
7Ole Petter VestølVegårshei IL56.09+4.2511.27
8Svein RoslandHope IL1.00.24+8.4012.19
9Øyvin SimonsenIL Imås1.02.51+11.0712.49
10Henrik Chr. HirschIF Trauma1.05.33+13.4913.22
11Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse1.06.28+14.4413.33
12Kjell SandåkerIL Imås1.07.16+15.3213.43
13Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering1.08.58+17.1414.04
14Paul JensenBirkenes IL1.10.15+18.3114.20
15Norman UglandØyestad IF allianse1.10.20+18.3614.21
16Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse1.15.04+23.2015.19
17Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering1.15.40+23.5615.26
18Tor OlsenIF Trauma1.16.49+25.0515.40

Herrer 6

5 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon NilsenVegårshei IL47.348.20
2Per Olav NærestadIF Trauma50.32+2.588.51
3Asgeir JensenBirkenes IL57.29+9.5510.05
4Erling FredriksenIF Trauma58.19+10.4510.13
5Mats Henrik SandnesHope IL59.42+12.0810.28
6Terje UrfjellIL Imås1.07.33+19.5911.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor