Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 13

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 13
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / Vest-Agder
Dato: onsdag 22 juni 2016

Damer 1

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Agnes Simonsen BjørkenesHisøy OK29.4018.32
2Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma29.45+0.0518.35

Damer 2

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Hilde EskelandFroland IL36.3017.22
2Lene HaugeHisøy OK36.33+0.0317.24
3Tuva Krafft MyhrenHisøy OK48.47+12.1723.13
4Kristin Krafft MyhrenHisøy OK55.51+19.2126.35

Damer 3

2 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse36.5015.20
2Karin SteenIF Trauma39.23+2.3316.24
3Mia HirschIF Trauma40.00+3.1016.40
4Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse49.42+12.5220.42
5Johanne TerjesenØyestad IF allianse53.50+17.0022.25
6Ingeborg BøbelIL Imås56.27+19.3723.31
7Fanny SkindloIF Trauma1.02.15+25.2525.56
8Edith FahreHisøy OK1.06.44+29.5427.48
9Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.09.03+32.1328.46
10Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.11.02+34.1229.35
11Anne Karin StigemoIL Imås1.20.23+43.3333.29
12Aileen RundeKristiansand OK1.22.03+45.1334.11
13Liv HorntvedtIL Imås1.34.20+57.3039.18

Damer 4

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK47.5915.28
2Marianne HaugeHisøy OK50.27+2.2816.16
3Tone HirschIF Trauma50.28+2.2916.16
4Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering51.54+3.5516.44
5Ingvild MulenKristiansand OK54.50+6.5117.41
6Tove FossnesHisøy OK58.25+10.2618.50
7Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering1.14.49+26.5024.08

Damer 5

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK34.3911.10
2Julie NærestadVegårshei IL57.11+22.3218.26

Damer 6

4 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK48.2411.15
2Aurora FossøyNTNUI52.21+3.5712.10
3Åshild SimonsenIL Imås1.12.40+24.1616.53

Herrer 1

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simon TerjesenØyestad IF allianse47.5829.58

Herrer 2

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun Fahre UlsteinHisøy OK51.3324.32
2Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma57.51+6.1827.32
3Bo Einersen KjerlandØyestad IF allianse1.01.32+9.5929.18
4Henrik Andreas TømtIL Imås1.01.33+10.0029.18

Herrer 3

2 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SælsbråtenIF Trauma31.0912.58
2Eiliv Bjarne LønningenOtra IL39.53+8.4416.37
3Geir Henrik HirschIF Trauma41.20+10.1117.13
4Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse42.53+11.4417.52
5Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse43.17+12.0818.02
6Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse45.20+14.1118.53
7Bjørn Anthony HalsallOtra IL50.27+19.1821.01
8Isak KnutsenIF Trauma56.32+25.2323.33
9Markus H FossnesHisøy OK58.16+27.0724.16
10Rolf Øystein AndersenHisøy OK1.07.51+36.4228.16
11Reidar GrøsleAustre Moland IL1.12.16+41.0730.06
12Halvor KnutsenIF Trauma1.13.01+41.5230.25
13Thomas Bjørnson LarsenØyestad IF allianse1.18.55+47.4632.52

Herrer 4

3 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond FossnesHisøy OK45.5314.48
2Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse46.17+0.2414.55
3Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering47.49+1.5615.25
4Inge SkjæveslandIF Trauma48.09+2.1615.31
5Per W. TorgersenOddersjaa SSK49.31+3.3815.58
6Per Magne HoffHisøy OK52.40+6.4716.59
7Ove KjetsåOtra IL52.53+7.0017.03
8Widar Taxth LølandHisøy OK54.11+8.1817.28
9Rolf MikkelsenIL Imås1.02.03+16.1020.00
10Helge KristensenOK Sør1.02.08+16.1520.02
11Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1.06.42+20.4921.30
12Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.09.35+23.4222.26
13Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering1.17.53+32.0025.07
0Jan JohnsenØyestad IF alliansediskvalifisert
0Erling LauvrakIL Imåsdiskvalifisert
0Sverre ValvikIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Herrer 5

4 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BlandkjennKristiansand OK51.0311.52
2Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering53.11+2.0812.22
3Svein WigemyrOddersjaa SSK56.12+5.0913.04
4Øyvind HelsørFroland IL56.17+5.1413.05
5Øyvin SimonsenIL Imås59.01+7.5813.43
6Erling FredriksenIF Trauma1.00.32+9.2914.04
7Finn PettersenGjerstad IL1.04.35+13.3215.01
8Henrik Chr. HirschIF Trauma1.05.00+13.5715.06
9Per Kristian TømtIL Imås1.05.49+14.4615.18
10Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering1.07.11+16.0815.37
11Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse1.07.35+16.3215.43
12Svein RoslandHope IL1.08.42+17.3915.58
13Kåre UlevågHope IL1.11.15+20.1216.34
14Sveinung UlsteinHisøy OK1.17.38+26.3518.03
0Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Herrer 6

4 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK33.337.48
2Gaute FriestadKristiansand OK34.29+0.568.01
3Jon NilsenVegårshei IL36.37+3.048.30
4Kjell Arne HålandOK Sør40.31+6.589.25
5David RundeKristiansand OK40.46+7.139.28
6Terje UrfjellIL Imås45.49+12.1610.39
7Kristian PyttenKristiansand OK46.16+12.4310.45
8Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering46.46+13.1310.52
9Morten JørgensenKristiansand OK47.09+13.3610.57
10John RundeKristiansand OK50.25+16.5211.43
0Per Olav NærestadIF Traumadiskvalifisert

Nybegynner 1

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Johan Francis EskiltHisøy OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor