Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK Karusell løp 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK Karusell løp 10
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / Vest-Agder
Dato: onsdag 1 juni 2016

Austre Moland IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Reidar GrøsleHerrer 3 (8)38.11+12.24

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Asgeir Reiersen JensenHerrer 6 (11)19.49+1.22

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Åge AashamarHerrer 4 (22)37.46+9.59

Froland IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Øyvind HelsørHerrer 5 (23)27.11+2.57
14Karen HelsørDamer 2 (17)48.16+24.42
14Lara Olalia KeijzerDamer 2 (17)48.16+24.42

Hisøy OK

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lene HaugeDamer 2 (17)23.34
1Marianne HaugeDamer 4 (9)25.12
1Inger Marie Broers DamsgaardDamer 5 (1)22.54
1Ola Peder HovdeHerrer 3 (8)25.47
1Ole-Herman CappelenHerrer 5 (23)24.14
2Kamilla StudsrudDamer 1 (9)32.00+7.16
2Silje HaugeDamer 6 (8)21.42+0.36
3Johannes RuhavenHerrer 2 (10)31.28+2.29
3Markus H FossnesHerrer 3 (8)33.09+7.22
3Torstein Thorsen EkernHerrer 4 (22)28.14+0.27
4Tuva Krafft MyhrenDamer 2 (17)27.18+3.44
4Malin HaugeDamer 6 (8)22.56+1.50
5Amund FossnesHerrer 2 (10)33.12+4.13
5Nils-Henrik PedersenHerrer 3 (8)35.16+9.29
5Widar Taxth LølandHerrer 4 (22)28.38+0.51
5Martin BjørkenesHerrer 6 (11)22.15+3.48
6Ingrid Broers DamsgaardDamer 1 (9)50.13+25.29
6Kristin Krafft MyhrenDamer 2 (17)28.43+5.09
6Tobias Skindlo TaraldsenHerrer 2 (10)46.47+17.48
7Julia Broers DamsgaardDamer 1 (9)50.21+25.37
7Tone Skindlo TaraldsenDamer 4 (9)34.45+9.33
8Hannah Broers DamsgaardDamer 1 (9)51.13+26.29
9Sveinung UlsteinHerrer 6 (11)25.55+7.28
10Gerd YttervikDamer 2 (17)36.47+13.13
11Einar EskiltHerrer 5 (23)27.24+3.10
13Ann Mari StudsrudDamer 3 (14)51.06+28.12
14Per Magne HoffHerrer 4 (22)35.30+7.43
16Erik Broers DamsgaardHerrer 4 (22)36.39+8.52
22Geir Olav HovdeHerrer 5 (23)40.50+16.36
Jenny Simonsen BjørkenesNybegynner 1 (4)fullført
Ellinor Thorsen EkernNybegynner 1 (4)fullført
Åsne Thorsen EkernNybegynner 1 (4)fullført
Johan Francis EskiltNybegynner 1 (4)fullført
0Agnes Simonsen BjørkenesDamer 1 (9)diskvalifisert

Hope IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Svein RoslandHerrer 5 (23)29.05+4.51

IF Trauma

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ada Helene OlsenDamer 3 (14)22.54
1Jonas Okkenhaug BratlandHerrer 1 (1)26.25
1Elias Vågsnes SælsbråtenHerrer 2 (10)28.59
2Per Olav NærestadHerrer 6 (11)19.44+1.17
3Liv Cathrine SælsbråtenDamer 1 (9)32.16+7.32
3Mia HirschDamer 3 (14)29.51+6.57
4Thea Vågsnes SælsbråtenDamer 1 (9)32.17+7.33
4Erling BakkeHerrer 2 (10)32.54+3.55
4Halvor KnutsenHerrer 3 (8)33.40+7.53
6Fanny SkindloDamer 3 (14)31.29+8.35
7Andrea MoenDamer 2 (17)29.20+5.46
7Lars RøilidHerrer 2 (10)48.56+19.57
7Bjørn BratlandHerrer 3 (8)39.05+13.18
7Henrik Chr. HirschHerrer 5 (23)26.11+1.57
8Elin Okkenhaug BratlandDamer 3 (14)33.11+10.17
8Anne Hestness TrommestadDamer 6 (8)36.31+15.25
8Isak KnutsenHerrer 3 (8)43.04+17.17
9Monica BakkeDamer 2 (17)33.28+9.54
9Cato MoenHerrer 4 (22)31.47+4.00
9Are SkindloHerrer 5 (23)26.38+2.24
12Øyvind BratlandHerrer 5 (23)28.09+3.55
14Andreas SælsbråtenHerrer 5 (23)28.36+4.22
19Tor OlsenHerrer 4 (22)40.53+13.06
0Maja Hestness TrommestadDamer 2 (17)diskvalifisert
0Karin SteenDamer 3 (14)diskvalifisert
0Theo TrommestadHerrer 2 (10)diskvalifisert
Simon Okkenhaug BratlandHerrer 1 (1)brutt

IK Grane Arendal Orientering

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingrid RingvollDamer 1 (9)24.44
1Christine MikkelsenDamer 6 (8)21.06
2Egil FossumHerrer 4 (22)28.12+0.25
3Amalie RingvollDamer 2 (17)25.04+1.30
3Glenn Ager-WickHerrer 5 (23)25.07+0.53
4Finn Ole JørgensenHerrer 5 (23)25.45+1.31
6Ellen SundsdalDamer 4 (9)32.11+6.59
7Ine MikkelsenDamer 3 (14)32.06+9.12
7Kristian VågsnesHerrer 6 (11)25.02+6.35
8Jan Egil HagliHerrer 4 (22)29.37+1.50
8Vegard Fiane PedersenHerrer 6 (11)25.36+7.09
9Lise MikkelsenDamer 3 (14)37.19+14.25
9Oddny JørgensenDamer 4 (9)36.15+11.03
11Sverre ValvikHerrer 4 (22)33.27+5.40
12Magne BlågestadHerrer 4 (22)34.33+6.46
17Gunnar Dag TøråHerrer 5 (23)29.15+5.01
18Odd UtstumoHerrer 4 (22)39.08+11.21
19Geir Jonny RingvollHerrer 5 (23)29.58+5.44
0Rune PedersenHerrer 5 (23)diskvalifisert

IL Express

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Håvard VedåHerrer 4 (22)29.14+1.27
12Inger-Anne VedåDamer 2 (17)44.32+20.58
13Dag Magne VedåHerrer 4 (22)34.42+6.55
16Nina AmundsenDamer 2 (17)48.57+25.23

IL Høvdingen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Anita Wiberg GjelstenDamer 4 (9)35.42+10.30
8Nils Gunnar GjelstenHerrer 5 (23)26.31+2.17

IL Imås

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Henrik Andreas TømtHerrer 2 (10)30.58+1.59
4Kari Timenes LaugenDamer 4 (9)29.21+4.09
5Sandra Sofie TømtDamer 1 (9)37.52+13.08
10Ingeborg BøbelDamer 3 (14)40.11+17.17
10Kristen DalandHerrer 4 (22)32.35+4.48
12Anne Karin StigemoDamer 3 (14)49.00+26.06
13Øyvin SimonsenHerrer 5 (23)28.21+4.07
18Per Kristian TømtHerrer 5 (23)29.48+5.34
20Erling LauvrakHerrer 4 (22)42.30+14.43
21Rolf MikkelsenHerrer 4 (22)45.23+17.36
21Kjell SandåkerHerrer 5 (23)33.04+8.50

Kristiansand OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Johannes Bakke AashamarHerrer 6 (11)18.27
3Ragnhild HaldDamer 4 (9)27.48+2.36
3Marianne AndersenDamer 6 (8)22.16+1.10
4David RundeHerrer 6 (11)19.57+1.30
5Målfrid KonstDamer 4 (9)30.50+5.38
5Harald EikHerrer 5 (23)25.51+1.37
6Ida AurebekkDamer 6 (8)26.47+5.41
11Brage TakleHerrer 6 (11)31.20+12.53

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Arne Johannes LøkkenHerrer 6 (11)26.37+8.10

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Tor Svein LangåsHerrer 4 (22)1.04.09+36.22

OK Sør

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Terje WoldHerrer 4 (22)35.41+7.54

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Eiliv Bjarne LønningenHerrer 3 (8)31.25+5.38

Søgne og Songdalen OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Steinar SundeHerrer 4 (22)27.47
6Svein SundeHerrer 6 (11)23.19+4.52
7Tore BerntsenHerrer 4 (22)29.24+1.37
11Else-Margrethe BredlandDamer 3 (14)47.22+24.28

Torridal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
20Knut AurebekkHerrer 5 (23)32.09+7.55

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Arnhild U. BråtenDamer 4 (9)25.53+0.41
7Julie NærestadDamer 6 (8)28.37+7.31

West Anglian Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Guro HarstadDamer 6 (8)23.09+2.03

Øyestad IF allianse

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Silje JohnsenDamer 2 (17)24.04+0.30
2Thea Kristine TerjesenDamer 3 (14)28.26+5.32
2Jan Vidar WernersenHerrer 5 (23)24.36+0.22
4Turid Dalen JohnsenDamer 3 (14)30.27+7.33
4Jan JohnsenHerrer 4 (22)28.23+0.36
5Tonje JohnsenDamer 2 (17)28.05+4.31
5Johanne TerjesenDamer 3 (14)31.15+8.21
6Per Torstein TerjesenHerrer 5 (23)25.53+1.39
8Marita AanonsenDamer 2 (17)30.31+6.57
8Thomas Bjørnson LarsenHerrer 2 (10)54.45+25.46
11Rikke WernersenDamer 2 (17)41.50+18.16
13Mette-Mari Odberg HeumDamer 2 (17)45.16+21.42
15Kenneth ÅnonsenHerrer 5 (23)29.03+4.49
0Sindre AarøyHerrer 2 (10)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor