Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK Karusell løp 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK Karusell løp 10
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / Vest-Agder
Dato: onsdag 1 juni 2016

Damer 1

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering24.44
2Kamilla StudsrudHisøy OK32.00+7.16
3Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma32.16+7.32
4Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma32.17+7.33
5Sandra Sofie TømtIL Imås37.52+13.08
6Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK50.13+25.29
7Julia Broers DamsgaardHisøy OK50.21+25.37
8Hannah Broers DamsgaardHisøy OK51.13+26.29
0Agnes Simonsen BjørkenesHisøy OKdiskvalifisert

Damer 2

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene HaugeHisøy OK23.34
2Silje JohnsenØyestad IF allianse24.04+0.30
3Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering25.04+1.30
4Tuva Krafft MyhrenHisøy OK27.18+3.44
5Tonje JohnsenØyestad IF allianse28.05+4.31
6Kristin Krafft MyhrenHisøy OK28.43+5.09
7Andrea MoenIF Trauma29.20+5.46
8Marita AanonsenØyestad IF allianse30.31+6.57
9Monica BakkeIF Trauma33.28+9.54
10Gerd YttervikHisøy OK36.47+13.13
11Rikke WernersenØyestad IF allianse41.50+18.16
12Inger-Anne VedåIL Express44.32+20.58
13Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse45.16+21.42
14Karen HelsørFroland IL48.16+24.42
14Lara Olalia KeijzerFroland IL48.16+24.42
16Nina AmundsenIL Express48.57+25.23
0Maja Hestness TrommestadIF Traumadiskvalifisert

Damer 3

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ada Helene OlsenIF Trauma22.54
2Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse28.26+5.32
3Mia HirschIF Trauma29.51+6.57
4Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse30.27+7.33
5Johanne TerjesenØyestad IF allianse31.15+8.21
6Fanny SkindloIF Trauma31.29+8.35
7Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering32.06+9.12
8Elin Okkenhaug BratlandIF Trauma33.11+10.17
9Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering37.19+14.25
10Ingeborg BøbelIL Imås40.11+17.17
11Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK47.22+24.28
12Anne Karin StigemoIL Imås49.00+26.06
13Ann Mari StudsrudHisøy OK51.06+28.12
0Karin SteenIF Traumadiskvalifisert

Damer 4

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne HaugeHisøy OK25.12
2Arnhild U. BråtenVegårshei IL25.53+0.41
3Ragnhild HaldKristiansand OK27.48+2.36
4Kari Timenes LaugenIL Imås29.21+4.09
5Målfrid KonstKristiansand OK30.50+5.38
6Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering32.11+6.59
7Tone Skindlo TaraldsenHisøy OK34.45+9.33
8Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen35.42+10.30
9Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering36.15+11.03

Damer 5

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK22.54

Damer 6

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering21.06
2Silje HaugeHisøy OK21.42+0.36
3Marianne AndersenKristiansand OK22.16+1.10
4Malin HaugeHisøy OK22.56+1.50
5Guro HarstadWest Anglian Orienteering Club23.09+2.03
6Ida AurebekkKristiansand OK26.47+5.41
7Julie NærestadVegårshei IL28.37+7.31
8Anne Hestness TrommestadIF Trauma36.31+15.25

Herrer 1

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma26.25
Simon Okkenhaug BratlandIF Traumabrutt

Herrer 2

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma28.59
2Henrik Andreas TømtIL Imås30.58+1.59
3Johannes RuhavenHisøy OK31.28+2.29
4Erling BakkeIF Trauma32.54+3.55
5Amund FossnesHisøy OK33.12+4.13
6Tobias Skindlo TaraldsenHisøy OK46.47+17.48
7Lars RøilidIF Trauma48.56+19.57
8Thomas Bjørnson LarsenØyestad IF allianse54.45+25.46
0Sindre AarøyØyestad IF alliansediskvalifisert
0Theo TrommestadIF Traumadiskvalifisert

Herrer 3

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ola Peder HovdeHisøy OK25.47
2Eiliv Bjarne LønningenOtra IL31.25+5.38
3Markus H FossnesHisøy OK33.09+7.22
4Halvor KnutsenIF Trauma33.40+7.53
5Nils-Henrik PedersenHisøy OK35.16+9.29
6Reidar GrøsleAustre Moland IL38.11+12.24
7Bjørn BratlandIF Trauma39.05+13.18
8Isak KnutsenIF Trauma43.04+17.17

Herrer 4

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Steinar SundeSøgne og Songdalen OK27.47
2Egil FossumIK Grane Arendal Orientering28.12+0.25
3Torstein Thorsen EkernHisøy OK28.14+0.27
4Jan JohnsenØyestad IF allianse28.23+0.36
5Widar Taxth LølandHisøy OK28.38+0.51
6Håvard VedåIL Express29.14+1.27
7Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK29.24+1.37
8Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering29.37+1.50
9Cato MoenIF Trauma31.47+4.00
10Kristen DalandIL Imås32.35+4.48
11Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering33.27+5.40
12Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering34.33+6.46
13Dag Magne VedåIL Express34.42+6.55
14Per Magne HoffHisøy OK35.30+7.43
15Terje WoldOK Sør35.41+7.54
16Erik Broers DamsgaardHisøy OK36.39+8.52
17Åge AashamarFlosta IL37.46+9.59
18Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering39.08+11.21
19Tor OlsenIF Trauma40.53+13.06
20Erling LauvrakIL Imås42.30+14.43
21Rolf MikkelsenIL Imås45.23+17.36
22Tor Svein LangåsOddersjaa SSK1.04.09+36.22

Herrer 5

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole-Herman CappelenHisøy OK24.14
2Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse24.36+0.22
3Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering25.07+0.53
4Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering25.45+1.31
5Harald EikKristiansand OK25.51+1.37
6Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse25.53+1.39
7Henrik Chr. HirschIF Trauma26.11+1.57
8Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen26.31+2.17
9Are SkindloIF Trauma26.38+2.24
10Øyvind HelsørFroland IL27.11+2.57
11Einar EskiltHisøy OK27.24+3.10
12Øyvind BratlandIF Trauma28.09+3.55
13Øyvin SimonsenIL Imås28.21+4.07
14Andreas SælsbråtenIF Trauma28.36+4.22
15Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse29.03+4.49
16Svein RoslandHope IL29.05+4.51
17Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering29.15+5.01
18Per Kristian TømtIL Imås29.48+5.34
19Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering29.58+5.44
20Knut AurebekkTorridal IL32.09+7.55
21Kjell SandåkerIL Imås33.04+8.50
22Geir Olav HovdeHisøy OK40.50+16.36
0Rune PedersenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Herrer 6

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johannes Bakke AashamarKristiansand OK18.27
2Per Olav NærestadIF Trauma19.44+1.17
3Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL19.49+1.22
4David RundeKristiansand OK19.57+1.30
5Martin BjørkenesHisøy OK22.15+3.48
6Svein SundeSøgne og Songdalen OK23.19+4.52
7Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering25.02+6.35
8Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering25.36+7.09
9Sveinung UlsteinHisøy OK25.55+7.28
10Arne Johannes LøkkenNTNUI26.37+8.10
11Brage TakleKristiansand OK31.20+12.53

Nybegynner 1

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jenny Simonsen BjørkenesHisøy OKfullført
Ellinor Thorsen EkernHisøy OKfullført
Åsne Thorsen EkernHisøy OKfullført
Johan Francis EskiltHisøy OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor