Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK Karusell løp 7 Aust

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK Karusell løp 7 Aust
Arrangørorganisasjon: Gjerstad IL
Dato: onsdag 11 mai 2016

Damer 1

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solfrid Emblem HolteGjerstad IL19.198.46
2Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering23.09+3.5010.31
3Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering24.01+4.4210.54
3Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering24.01+4.4210.54
5Kamilla StudsrudHisøy OK27.44+8.2512.36
6Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma30.30+11.1113.51
7Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma30.41+11.2213.56

Damer 2

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene HaugeHisøy OK34.3215.00
2Rikke WernersenØyestad IF allianse38.20+3.4816.40
3Tuva Krafft MyhrenHisøy OK43.13+8.4118.47
4Marita AanonsenØyestad IF allianse50.40+16.0822.01
5Inger Anne VedåIL Express56.35+22.0324.36
6Nina AmundsenIL Express56.36+22.0424.36
7Kristin Krafft MyhrenHisøy OK1.02.00+27.2826.57

Damer 3

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse56.0517.31
2Johanne TerjesenØyestad IF allianse56.13+0.0817.34
3Fanny SkindloIF Trauma56.17+0.1217.35
4Ada Helene OlsenIF Trauma1.00.06+4.0118.46
5Anne Karin StigemoIL Imås1.06.45+10.4020.51
6Gerd Torunn RikeHisøy OK1.07.21+11.1621.02
7Henriette OlsenIF Trauma1.08.57+12.5221.32
8Ingeborg BøbelIL Imås1.09.35+13.3021.44
9Karin SteenIF Trauma1.15.43+19.3823.39
10Ann Mari StudsrudHisøy OK2.04.25+1.08.2038.52

Damer 4

3 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synnøve Emblem HolteGjerstad IL45.1411.54
2Arnhild U. BråtenVegårshei IL50.11+4.5713.12
3Marianne HaugeHisøy OK58.50+13.3615.28
4Tone HirschIF Trauma59.44+14.3015.43

Damer 5

3 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karine VestølVegårshei IL41.0110.47

Damer 6

4 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje HaugeHisøy OK49.5511.20
2Malin HaugeHisøy OK54.45+4.5012.26
Julie NærestadVegårshei ILbrutt

Herrer 2

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bas HoonhoutVegårshei IL25.5211.14
2Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma52.54+27.0223.00

Herrer 3

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle NilsenVegårshei IL45.0514.05
2Halvor KnutsenIF Trauma1.09.41+24.3621.46
3Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering1.11.16+26.1122.16
4Bo KjerlandØyestad IF allianse1.12.56+27.5122.47
5Dag PettersenIL Express1.13.25+28.2022.56
6Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse1.13.55+28.5023.05
7Reidar GrøsleAustre Moland IL1.27.58+42.5327.29
8Isak KnutsenIF Trauma1.28.05+43.0027.31
9Thomas Bjørnson LarsenØyestad IF allianse1.55.45+1.10.4036.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Nils-Henrik PedersenHisøy OK2.05.12+1.20.0739.07

Herrer 4

3 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut SundeVegårshei IL52.1213.44
2Andreas SælsbråtenIF Trauma54.16+2.0414.16
3Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering54.43+2.3114.23
4Audun PettersenGjerstad IL55.48+3.3614.41
5Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1.04.50+12.3817.03
6Per Magne HoffHisøy OK1.08.17+16.0517.58
7Inge HaugeHisøy OK1.14.02+21.5019.28
8Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering1.14.15+22.0319.32
9Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.19.28+27.1620.54
10Åge AashamarFlosta IL1.39.06+46.5426.04

Herrer 5

4 400 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mads Henrik SandnesHope IL43.409.55
2Anders VestølVegårshei IL46.28+2.4810.33
3Bjørn Idar SætranIF Trauma49.13+5.3311.11
4Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering50.16+6.3611.25
5Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering53.49+10.0912.13
6Rune PedersenIK Grane Arendal Orientering54.14+10.3412.19
7Ole Petter VestølVegårshei IL54.22+10.4212.21
8Svein RoslandHope IL56.22+12.4212.48
8Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse56.22+12.4212.48
10Øyvind HelsørFroland IL58.43+15.0313.20
11Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering58.51+15.1113.22
12Kjell SandåkerIL Imås1.00.07+16.2713.39
13Henrik HirschIF Trauma1.04.04+20.2414.33
14Are SkindloIF Trauma1.04.28+20.4814.39
15Andreas SommerfeltVegårshei IL1.05.33+21.5314.53
16Øyvin SimonsenIL Imås1.08.00+24.2015.27
17Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse1.08.51+25.1115.38
18Tore FidjeGjerstad IL1.13.21+29.4116.40

Herrer 6

4 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johannes Bakke AashamarKristiansand OK35.298.03
2Jon NilsenVegårshei IL35.43+0.148.07
3Per Olav NærestadIF Trauma40.42+5.139.15
4Terje UrfjellIL Imås42.40+7.119.41
5Sten Åge NygårdseterVegårshei IL46.07+10.3810.28
6Håvard NilsenVegårshei IL46.35+11.0610.35
7Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering51.32+16.0311.42
8Jakob HageliaVegårshei IL51.46+16.1711.45
9Arild FlatenVegårshei IL56.21+20.5212.48

Nybegynner 1

2 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maren AanonsenØyestad IF alliansefullført
Mathias Songe AasbøGjerstad ILfullført
Lars BakkenVegårshei ILfullført
Gudrun Fidje GrytingGjerstad ILfullført
Kristina Fidje GrytingGjerstad ILfullført
Erling Gryting HafredalGjerstad ILfullført
Oskar HageliaVegårshei ILfullført
Signe HageliaVegårshei ILfullført
Tobias Flåta NærdalGjerstad ILfullført
Eskild Flåta SiringGjerstad ILfullført
Sondre Flåta SiringGjerstad ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor