Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellom AAOK/VAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom AAOK/VAOK
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 1 mai 2016

N-åpen

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jenny Simonsen BjørkenesHisøy OK36.4722.59
Jørgen FlatenVegårshei IL23.5214.55
Anniken FossnesHisøy OK35.3922.16
Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma37.2723.24
Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma37.1223.15

D -10

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Agnes Simonsen BjørkenesHisøy OK31.1318.21
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK21.5112.51
Elena Rosseland SkadbergBirkenes IL25.0314.44
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

D 11-12

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK31.1213.00
2Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering33.44+2.3214.03
3Maria KostølKristiansand OK36.23+5.1115.09
4Maria StødleKristiansand OK38.34+7.2216.04
5Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL46.57+15.4519.33
6Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1.16.11+44.5931.44
7Kaia LøschbrandtIK Grane Arendal Orientering1.16.12+45.0031.45
0Løype 7 Løype 7NOTEAMutenfor konkurranse

D 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tomine FlatenVegårshei IL26.5915.52
0Løype 8 Løype 8NOTEAMutenfor konkurranse

D 13-14

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma26.3011.02
2Ada Helene OlsenIF Trauma40.59+14.2917.04
3Karin SteenIF Trauma43.26+16.5618.05
0Fanny SkindloIF Traumadiskvalifisert
0Løype 6 Løype 6NOTEAMutenfor konkurranse

D 13-16C

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva Krafft MyhrenHisøy OK32.5113.41
2Sara StrayKristiansand OK34.41+1.5014.27
3Kristin Krafft MyhrenHisøy OK44.31+11.4018.32
4Ingrid MosfjellBirkenes IL46.32+13.4119.23

D 15-16

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK40.4812.45
2Silje KregnesKristiansand OK45.28+4.4014.12
3Sigrid EkelandOddersjaa SSK51.42+10.5416.09
4Inga StødleKristiansand OK52.36+11.4816.26
5Henriette OlsenIF Trauma1.03.00+22.1219.41
0Løype 4 Løype 4NOTEAMutenfor konkurranse

D 17-B

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aileen RundeKristiansand OK56.1023.24
2Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL58.10+2.0024.14

D 17-C

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig SchouOK Sør43.2918.07
2Cathrine FossnesHisøy OK51.50+8.2121.35
3Helle RuhavenHisøy OK59.40+16.1124.51

D 17-20

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK36.5410.32
2Andrea DrangsholtKristiansand OK49.13+12.1914.03
0Løype 3 Løype 3NOTEAMutenfor konkurranse

D 21-

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK37.119.17
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering39.16+2.059.49
3Una Glende JansonKristiansand OK49.47+12.3612.26

D 40-

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnhild U. BråtenVegårshei IL42.5212.14
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK43.50+0.5812.31
3Marianne HaugeHisøy OK47.03+4.1113.26
4Målfrid KonstKristiansand OK50.56+8.0414.33
5Tone HirschIF Trauma55.17+12.2515.47
6Gro BørteKristiansand OK59.14+16.2216.55

D 50-

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove FossnesHisøy OK1.00.2618.53
2Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen1.04.08+3.4220.02

D 60-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK44.5816.03
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK57.23+12.2520.29
3Aud Bull TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering1.01.38+16.4022.00

D 70-

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg BøbelIL Imås1.07.5924.16

H -10

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lars KostølKristiansand OK15.549.21

H 11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Andreas TømtIL Imås44.0918.23

H 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma20.3412.05
2Fredrik PyttenKristiansand OK29.45+9.1117.30

H 13-14

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK28.3911.56
2Brage TakleKristiansand OK37.14+8.3515.30
3Trygve Børte NomelandKristiansand OK37.19+8.4015.32
4Erlend Odd BergeOddersjaa SSK44.59+16.2018.44

H 13-16C

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle NilsenVegårshei IL26.4511.08
2Eirik HodnemyrIL Vindbjart34.16+7.3114.16
3Johannes RuhavenHisøy OK42.02+15.1717.30

H 13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Jørgen ÅmdalKristiansand OK14.128.21

H 15-16

3 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK25.107.11
2Kristian PyttenKristiansand OK35.19+10.0910.05
3Magnus MosfjellBirkenes IL36.36+11.2610.27
4David RundeKristiansand OK37.46+12.3610.47
5Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL40.42+15.3211.37
6Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK43.55+18.4512.32
7Jonas MyhreKristiansand OK58.02+32.5216.34
8Mardon RødliBirkenes IL1.15.18+50.0821.30
9Anund NyhusBirkenes IL1.16.24+51.1421.49

H 15-16B

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Peder HovdeHisøy OK52.2821.51
2Thomas H FossnesHisøy OK1.14.56+22.2831.13

H 17-A kort

3 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Svaland AasKristiansand OK37.0210.34
2Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering44.08+7.0612.36
3Bruno NazárioKristiansand OK49.53+12.5114.15
4Erik Broers DamsgaardHisøy OK1.00.53+23.5117.23
0Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 17-B

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild JørgensenOddersjaa SSK39.2116.23
2Markus H FossnesHisøy OK1.02.29+23.0826.02
3Tore HenriksenHisøy OK1.13.03+33.4230.26

H 17-20

4 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matias Hodne HanischKristiansand OK31.327.53
2Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK32.16+0.448.04
3Marius PyttenKristiansand OK32.29+0.578.07
4Ole KostølKristiansand OK33.23+1.518.20
5Johannes Bakke AashamarKristiansand OK33.37+2.058.24
6Are Smeland NygårdseterVegårshei IL36.57+5.259.14
7Torkel ReinhartsenKristiansand OK37.50+6.189.27
8Vegard MyhreKristiansand OK38.42+7.109.40
9Kristian Reiersen JensenKristiansand OK41.24+9.5210.21
10Henrik Chr. HirschIF Trauma49.51+18.1912.27
0John RundeKristiansand OKdiskvalifisert
0Sigurd Svaland AasKristiansand OKdiskvalifisert
0Kristian NyhusBirkenes ILdiskvalifisert

H 21-

4 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK31.356.26
2Christian BøenKristiansand OK35.02+3.277.08
3Ståle GjelstenKristiansand OK35.32+3.577.15
4Jon NilsenVegårshei IL37.27+5.527.38
5Sebastian DalandKristiansand OK37.44+6.097.42
6Morten JørgensenKristiansand OK38.20+6.457.49
7Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK40.22+8.478.14
8Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett44.20+12.459.02
9Terje UrfjellIL Imås45.51+14.169.21
10Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK45.56+14.219.22
11Tor ÅmdalKristiansand OK47.01+15.269.35
12Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering48.44+17.099.56
13Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering51.58+20.2310.36
14Håvard NilsenVegårshei IL59.53+28.1812.13
0Stein-Erik ScheieOK Sørdiskvalifisert
0Per Kristian TømtIL Imåsdiskvalifisert
0Stig DalsørenKristiansand OKdiskvalifisert
0Løype 1 Løype 1NOTEAMutenfor konkurranse

H 40-

4 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell Arne HålandOK Sør37.399.24
2Idar TveitOtra IL40.08+2.2910.02
3Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK42.56+5.1710.44
4Martin BjørkenesHisøy OK44.54+7.1511.13
5Fred-Arne SivertsenKristiansand OK45.47+8.0811.26
6Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering51.06+13.2712.46
7Asle ÅsmulBirkenes IL52.54+15.1513.13
8Ernst PyttenKristiansand OK54.12+16.3313.33
9Øyvind MikkelsenKristiansand OK59.15+21.3614.48
10Arild FlatenVegårshei IL1.00.58+23.1915.14
11Inge HaugeHisøy OK1.03.07+25.2815.46
12Trond FossnesHisøy OK1.07.47+30.0816.56
13Ove KjetsåOtra IL1.11.34+33.5517.53
14Roar MyhreKristiansand OK1.15.30+37.5118.52
15Geir Olav HovdeHisøy OK1.25.37+47.5821.24
0Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Løype 2 Løype 2NOTEAMutenfor konkurranse

H 50-

3 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jack BjørnsenKristiansand OK33.199.31
2Jan BlandkjennKristiansand OK34.34+1.159.52
3Steinar AasBirkenes IL38.27+5.0810.59
4John HansenKristiansand OK38.51+5.3211.06
5Svein VigemyrOddersjaa SSK40.02+6.4311.26
6Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK40.35+7.1611.35
7Helge HodnemyrIL Vindbjart41.57+8.3811.59
8Morten HulløenKristiansand OK43.00+9.4112.17
9Jens Arild KrokenVegårshei IL43.05+9.4612.18
10Guttorm NyhusBirkenes IL47.21+14.0213.31
11Asle KregnesKristiansand OK53.17+19.5815.13
12Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.05.04+31.4518.35
13Einar Krafft MyhrenHisøy OK1.09.18+35.5919.48

H 60-

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK35.3611.07
2Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering35.57+0.2111.14
3Øyvin SimonsenIL Imås37.45+2.0911.47
4Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering40.09+4.3312.32
5Kjell SandåkerIL Imås53.23+17.4716.40
6Karl Jørgen SongedalIL Imås59.45+24.0918.40
7Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering1.18.51+43.1524.38
0Åge AashamarFlosta ILdiskvalifisert

H 70-

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering37.0013.12
2Bjørn A. SchouOK Sør41.47+4.4714.55
3Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering43.25+6.2515.30
4Ronald BjervaDrangedal OL45.46+8.4616.20
5Bjørn BratlandIF Trauma49.26+12.2617.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor