Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 19

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 19
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / IL Vindbjart / Vest-Agder
Dato: onsdag 14 september 2016

Damer 2

2 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sunniva FrigstadIL Vindbjart24.058.55
1Jehudit SvalandIL Vindbjart24.058.55
3Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK25.28+1.239.25
4Emilie LarsenIL Vindbjart27.05+3.0010.01
5Thea NygårdIL Vindbjart27.08+3.0310.02
6Hege IsaksenIL Vindbjart28.33+4.2810.34
7Torunn Omdal StølenIL Vindbjart28.39+4.3410.36
8Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart31.59+7.5411.50
9Aileen RundeKristiansand OK41.07+17.0215.13
10Ann Mari StudsrudHisøy OK1.00.51+36.4622.32
11Kamilla StudsrudHisøy OK1.01.28+37.2322.45
Ida RolandIL Vindbjartbrutt
Hanne SløgedalIL Vindbjartbrutt

Damer 3

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma29.008.47
2Tone HirschIF Trauma31.58+2.589.41
3Siri BjorvandBirkenes IL33.54+4.5410.16
4Karin SteenIF Trauma42.13+13.1312.47
5Signe HeivollSøgne og Songdalen OK44.37+15.3713.31
6Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering46.05+17.0513.57
Mari JensenBirkenes ILdiskvalifisert

Damer 4

4 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri Thortveit MyhreKristiansand OK54.1512.55
2Ingvild MulenKristiansand OK55.21+1.0613.10
3Gro BørteKristiansand OK1.01.22+7.0714.36
4Siri ØkstadOddersjaa SSK1.06.25+12.1015.48

Damer 5

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK42.5210.12
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK45.10+2.1810.45

Damer 6

5 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.00.4410.28
2Silje HaugeHisøy OK1.04.35+3.5111.08
3Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK1.04.52+4.0811.11
4Malin HaugeHisøy OK1.05.32+4.4811.17

Herrer 2

2 700 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Olav LieIL Vindbjart19.387.16
2Mathias HolbækIL Vindbjart20.44+1.067.40
3Sondre ØstervoldIL Vindbjart20.54+1.167.44
4Ørjan ØstervoldIL Vindbjart21.20+1.427.54
5Sander TveitIL Vindbjart22.13+2.358.13
6Eirik HodnemyrIL Vindbjart22.37+2.598.22
7Jonny BeråsIL Vindbjart26.14+6.369.42
8Sondre HeiseldalIL Vindbjart26.36+6.589.51
9Niklas TveitIL Vindbjart26.49+7.119.55
10Haakon Smith EidetIL Vindbjart27.24+7.4610.08
11Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart28.18+8.4010.28
12Ole Kristian Omdal TharaldsenIL Vindbjart29.33+9.5510.56
13Arild TelstøIL Vindbjart32.35+12.5712.04
14Svein EidetIL Vindbjart32.38+13.0012.05
15Gunnar EikelandIL Vindbjart38.17+18.3914.10
16Peter RosendahlIL Vindbjart41.24+21.4615.20
17Georg BeråsIL Vindbjart53.22+33.4419.45
Sander IsaksenIL Vindbjartbrutt

Herrer 3

3 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild IsaksenIL Vindbjart25.407.46
2Geir Henrik HirschIF Trauma30.05+4.259.06
3Jonas RuudIL Vindbjart30.21+4.419.11
4Torkild EivindsonIL Vindbjart30.25+4.459.13
5Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering33.09+7.2910.02
6Tony HalsallOtra IL34.36+8.5610.29
7Knut Inge LarsenIL Vindbjart36.33+10.5311.04
8Eiliv Bjarne LønningenOtra IL37.22+11.4211.19
9Magne Reier JørgensenKristiansand OK39.14+13.3411.53
10Johnny TveitIL Vindbjart47.59+22.1914.32
11Rolf MikkelsenIL Imås49.57+24.1715.08

Herrer 4

4 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK51.1412.11
2Egil FossumIK Grane Arendal Orientering55.06+3.5213.07
3Per W. TorgersenOddersjaa SSK57.55+6.4113.47
4Fredrik StudsrudHisøy OK1.02.51+11.3714.57
5Bjørn StormoenBirkenes IL1.04.13+12.5915.17
6Jon A BjørgumIL Vindbjart1.05.43+14.2915.38
7Fredrik Monrad OlsenFlosta IL1.06.42+15.2815.52
8Sveinung UlsteinHisøy OK1.09.46+18.3216.36
9Inge KlepslandOtra IL1.09.49+18.3516.37
10Widar Taxth LølandHisøy OK1.17.22+26.0818.25
11Ove KjetsåOtra IL1.25.19+34.0520.18
0Trygve Børte NomelandKristiansand OKdiskvalifisert
0Hans Martin SkovlyIL Vindbjartdiskvalifisert
Rune SkogerbøIL Vindbjartbrutt

Herrer 5

4 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK41.449.56
2Håvard StormoenKristiansand OK42.44+1.0010.10
3Jan BlandkjennKristiansand OK43.09+1.2510.16
4Dag MoeKristiansand OK45.05+3.2110.44
5Vegard MyhreKristiansand OK45.39+3.5510.52
6Svein WigemyrOddersjaa SSK46.05+4.2110.58
7Kjell SandåkerIL Imås49.03+7.1911.40
8Henrik Chr. HirschIF Trauma49.13+7.2911.43
9Even FossumIK Grane Arendal Orientering50.15+8.3111.57
10Harald EikKristiansand OK53.42+11.5812.47
11Rune KittelsenKristiansand OK54.13+12.2912.54
12Øyvin SimonsenIL Imås54.18+12.3412.55
13Pål RundeKristiansand OK55.49+14.0513.17
14John RundeKristiansand OK59.44+18.0014.13

Herrer 6

5 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius PyttenKristiansand OK44.177.38
2Jostein MoeTorridal IL48.10+3.538.18
3Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK52.41+8.249.05
4Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK54.07+9.509.19
5Asgeir JensenBirkenes IL56.11+11.549.41
6Kjell Arne HålandOK Sør57.37+13.209.56
7Kristian PyttenKristiansand OK1.01.37+17.2010.37
8David RundeKristiansand OK1.03.06+18.4910.52
9Halvor VassbøIL Vindbjart1.05.59+21.4211.22
10Esa ViitanenTurun Suunnistajat1.11.21+27.0412.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor