Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 14

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 14
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Søgne og Songdalen OK
Dato: onsdag 29 juni 2016

Damer 3

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK48.5016.16
2Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK1.13.11+24.2124.23
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.19.26+30.3626.28
4Gudveig JørundlandOK Sør1.35.58+47.0831.59
5Aileen RundeKristiansand OK1.41.56+53.0633.58

Damer 4

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje KregnesKristiansand OK49.0514.26
2Ingvild MulenKristiansand OK50.55+1.5014.58

Damer 5

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie NærestadVegårshei IL43.1012.41

Damer 6

4 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK1.03.3713.32

Herrer 2

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Anthony HalsallOtra IL46.1719.17

Herrer 3

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Egil JohannessenIL Høvdingen51.3717.12
2Eiliv Bjarne LønningenOtra IL52.18+0.4117.26
3Sander  Vaksvik SkaareKristiansand OK58.32+6.5519.30
4Einar JørundlandOK Sør1.12.02+20.2524.00

Herrer 4

3 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar KregnesKristiansand OK49.5814.41
2Helge Knudsen HaarrOddersjaa SSK51.11+1.1315.03
3Per W. TorgersenOddersjaa SSK54.44+4.4616.05
4Harald VingerhagenKristiansand OK56.26+6.2816.35
5Børje SvenssonMarnardal IL1.00.45+10.4717.52
6Terje WoldOK Sør1.01.11+11.1317.59
7Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK1.02.01+12.0318.14
8Knut SkjævelandGanddal IL1.04.59+15.0119.06
9Dagfinn HaarrOddersjaa SSK1.07.17+17.1919.47
10Jørgen SæbøMarnardal IL1.23.25+33.2724.32

Herrer 5

3 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Moe JosteinTorridal30.118.52
2Jan BlandkjennKristiansand OK40.00+9.4911.45
3Knut AurebekkTorridal40.14+10.0311.50
4Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK45.35+15.2413.24
5Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK46.48+16.3713.45
6Øyvin SimonsenIL Imås47.12+17.0113.52
7Espen JohannessenIL Høvdingen50.52+20.4114.57
8Pål  RundeKristiansand OK51.50+21.3915.14
9Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK52.07+21.5615.19
10Atle SolheimKristiansand OK1.22.19+52.0824.12

Herrer 6

4 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK41.048.44
2Per Olav NærestadIF Trauma44.59+3.559.34
3Dag BlandkjennKristiansand OK46.49+5.459.57
4David RundeKristiansand OK50.07+9.0310.39
5Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.03.12+22.0813.26
6Esa ViitanenTurun Suunnistajat1.10.54+29.5015.05
0John RundeKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor