Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vaulens Juleløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vaulens Juleløp
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: mandag 26 desember 2016

Damer - kort løype

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie WathneSandnes IL (Rogaland)29.0112.05
2Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb34.43+5.4214.27
3Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)34.52+5.5114.31
4Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb38.37+9.3616.05
5Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb57.55+28.5424.07
6Annette GilleboNOTEAM1.14.20+45.1930.58
7Solveig MælandÅlgård Orientering1.14.30+45.2931.02
0Aase SveinsvollNOTEAMdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

3 400 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trine BolstadGanddal IL33.049.43
2Silje Thorsen BorthenJWC BIL33.25+0.219.49
3Lise IsachsenNOTEAM35.19+2.1510.23
4Guro KlausenStavanger Orienteringsklubb38.39+5.3511.22
5Nora SvendsenGanddal IL39.33+6.2911.37
6Liv-Grete ObrestadVaulen Orienteringsklubb39.42+6.3811.40
7Ragnhild AuglændGanddal IL40.18+7.1411.51
8Barbro SandalGanddal IL42.33+9.2912.30
9Anne Marie GauselGanddal IL43.26+10.2212.46
10Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb43.27+10.2312.46
11Grethe StoklandGanddal IL44.02+10.5812.57
12Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb44.40+11.3613.08
13Mariann SveinsvollGanddal IL48.05+15.0114.08
14Kristin SkadsemGanddal IL49.15+16.1114.29
15Anna TaksdalGanddal IL49.59+16.5514.42
16Keth BerggrafStatoil BIL50.37+17.3314.53
17Ingrid O. FossStavanger kommune BIL52.23+19.1915.24
18Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb54.17+21.1315.57
19Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb59.16+26.1217.25
20Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb59.22+26.1817.27
21Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.00.26+27.2217.46
22Synnøva GauselNOTEAM1.01.33+28.2918.06
23Marianne Steinkopf JohnsenAftenbladet BIL1.12.31+39.2721.19
24Gro Mariero TotlandStavanger Orienteringsklubb1.31.24+58.2026.52
0Lene FikstvedtNOTEAMdiskvalifisert

Damer - lang løype

5 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1201 U1 Ukjent løper201NOTEAM38.447.18
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb48.05+9.219.04
3Silje Skorve SkarpeidGanddal IL48.49+10.059.12
4Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb49.55+11.119.25
5Vibeke LamarkGanddal IL49.57+11.139.25
6Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb51.09+12.259.39
7Siri Cecilie LøkenGanddal IL51.54+13.109.47
8Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL55.04+16.2010.23
9Helen LomelandÅlgård Orientering55.13+16.2910.25
10Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb55.55+17.1110.33
11Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.02.27+23.4311.46

Herrer - kort løype

2 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
2Markus RichterSandnes IL (Rogaland)27.5211.36
3Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb31.10+3.1812.59
4Eirik WatthneSandnes IL (Rogaland)35.04+7.1214.36
5Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb38.28+10.3616.01
5Arild SvihusGanddal IL38.28+10.3616.01
7Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)43.01+15.0917.55
8Helge StorhaugNOTEAM55.07+27.1522.57
9Tor Arne UlfengNOTEAM59.15+31.2324.41
10Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)1.06.45+38.5327.48
11Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb1.22.27+54.3534.21
0Vetle GilleboNOTEAMdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 400 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav EkrheimNOTEAM28.078.16
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb30.31+2.248.58
3Kjell SvihusGanddal IL33.45+5.389.55
4Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb34.17+6.1010.05
4Helge RisaStavanger Orienteringsklubb34.17+6.1010.05
639833 U1 Ukjent løper39833NOTEAM34.43+6.3610.12
7Øystein DahleNOTEAM35.13+7.0610.21
8Bjarne GimreGanddal IL35.22+7.1510.24
9Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb35.47+7.4010.31
10Tor Geir EspedalGanddal IL36.01+7.5410.35
11Harald JansenStavanger Orienteringsklubb36.24+8.1710.42
12Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb37.34+9.2711.02
13Øyvind LamarkGanddal IL37.46+9.3911.06
14Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)37.48+9.4111.07
15Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb37.49+9.4211.07
16Arvid ThorsenAftenbladet BIL38.27+10.2011.18
17Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb38.29+10.2211.19
18Per Ingar HadlandGanddal IL38.30+10.2311.19
19Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb38.34+10.2711.20
20Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb38.45+10.3811.23
21Gudmund GauselNOTEAM38.50+10.4311.25
22Leif Gunnar WikeneNOTEAM39.20+11.1311.34
23Per Frode SandalGanddal IL39.43+11.3611.40
24Jonas Årvik SandalGanddal IL40.10+12.0311.48
25Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb40.16+12.0911.50
26Geu AmundsenNOTEAM40.35+12.2811.56
27Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)40.47+12.4011.59
28Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb41.13+13.0612.07
29Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb41.24+13.1712.10
30Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubb42.17+14.1012.26
31Terje HellandNOTEAM42.27+14.2012.29
32Øivind HansenGanddal IL42.31+14.2412.30
33Knut SkjævelandGanddal IL42.45+14.3812.34
34Sindre EkrheimBergens TF43.05+14.5812.40
35Anders FossanNOTEAM43.28+15.2112.47
36Raymond B PettersenÅlgård Orientering43.50+15.4312.53
37Ole AuklendNOTEAM44.10+16.0312.59
38André SirevågNOTEAM45.53+17.4613.29
39Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb45.57+17.5013.30
40Kristian Frafjord HaarrGanddal IL46.05+17.5813.33
41Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb46.46+18.3913.45
42Øivind BerggrafStatoil BIL47.14+19.0713.53
43Roger NysethNOTEAM47.24+19.1713.56
44Ole Kristian TaksdalGanddal IL47.39+19.3214.00
45Andreas Nybak UrdalGanddal IL48.26+20.1914.14
46Per Marthon MælandAftenbladet BIL53.58+25.5115.52
47Sverre DørheimNOTEAM54.06+25.5915.54
48Eigil SørliMalvik IL54.20+26.1315.58
49Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb57.17+29.1016.50
50Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb57.40+29.3316.57
51Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb1.01.25+33.1818.03
52John Gran AbrahamsenStavanger Orienteringsklubb1.09.57+41.5020.34
0Thor Kjell DørheimNOTEAMdiskvalifisert
0Arne Magne HandelandSandnes kommune BILdiskvalifisert
0Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Jan Inge LundeGanddal ILdiskvalifisert
0Sjur Gausel .Lactdal ModicacNOTEAMdiskvalifisert
099118 U1 Ukjent løper99118NOTEAMikke startet

Herrer - lang løype

5 300 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein Garsrud TvedtÅs-NMBU Orientering34.146.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Kim RichterSandnes IL (Rogaland)36.49+2.356.56
3Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb40.40+6.267.40
4Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb40.46+6.327.41
5Per Olav HaarrGanddal IL40.48+6.347.41
6Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb40.54+6.407.43
7Paul Terje HaarrGanddal IL42.34+8.208.01
8Otte OmdalGanddal IL44.06+9.528.19
9Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)44.46+10.328.26
10Trond LamarkGanddal IL45.48+11.348.38
11Inge LølandNOTEAM46.05+11.518.41
12Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb46.49+12.358.50
13Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb47.27+13.138.57
14Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)47.31+13.178.57
15Harry BreilandÅlgård Orientering48.06+13.529.04
16Erling MaulandGanddal IL49.09+14.559.16
17Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb50.23+16.099.30
18Ove OalandGanddal IL53.32+19.1810.06
19Rune HatleAvinor Sola BIL54.06+19.5210.12
20Magnus Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb55.03+20.4910.23
21Otto AlsnesSandnes IL (Rogaland)55.54+21.4010.32
22Øistein HaalandStatoil BIL57.01+22.4710.45
23Lars BergersenStatoil BIL57.12+22.5810.47
24Jakob KarlsenGanddal IL1.00.07+25.5311.20
25Terje HellandNOTEAM1.00.52+26.3811.29
26Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb1.02.33+28.1911.48
0Trond BirkelandNOTEAMdiskvalifisert
039770 U1 Ukjent løper39770NOTEAMdiskvalifisert

Nybegynnerløype

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb21.0410.32
2Katarina Harestad HaukaasStavanger Orienteringsklubb25.37+4.3312.48
3Aslak WatneSandnes IL (Rogaland)36.13+15.0918.06
0Veslemøy og Vilde FarsethSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Herrer - Ekstra lang

6 900 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas Klausen EspedalNTNUI39.435.45
2Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)41.05+1.225.57
3Sjur Obrestad GabrielsenVaulen Orienteringsklubb42.30+2.476.09
4Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)43.39+3.566.19
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb45.26+5.436.35
6Fredrik OmdalGanddal IL45.52+6.096.38
7Torbjørn BrandsæterNOTEAM46.12+6.296.41
8Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)47.25+7.426.52
9Oddvar TaksdalGanddal IL47.35+7.526.53
10Lars DrageStavanger Orienteringsklubb47.43+8.006.54
11Morten Bjerga SundliGanddal IL47.48+8.056.55
12Frode NebellNOTEAM49.15+9.327.08
13Per Ivar StoklandGanddal IL50.12+10.297.16
14Jostein LøvåsNOTEAM50.32+10.497.19
15Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)51.51+12.087.30
16Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.01.17+21.348.52
17Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb1.02.45+23.029.05
18Erik StoraasByåsen IL1.11.04+31.2110.17
19Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.12.34+32.5110.31
20John BreilandNOTEAM1.30.26+50.4313.06
21Simen AamodtNTNUI1.33.18+53.3513.31
0Fredrik SandalGanddal ILdiskvalifisert
0Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - Ekstra lang

6 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL50.527.22
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb59.35+8.438.38
3Nina KarlsenNydalens SK1.00.24+9.328.45
4Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb1.01.05+10.138.51
5Kristin ÅstebølByåsen IL1.12.42+21.5010.32
6May MelingStavanger Orienteringsklubb1.31.21+40.2913.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor