Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 12
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Torridal IL
Dato: onsdag 15 juni 2016

Damer 2

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK34.3316.27
2Solveig SchouOK Sør37.03+2.3017.38
3Liv SkrettingTorridal IL1.07.33+33.0032.10

Damer 3

2 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK44.3218.33
2Unni MyhreOddersjaa SSK46.10+1.3819.14
3Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering52.46+8.1421.59
4Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering56.58+12.2623.44
5Lise PettersenTorridal IL57.53+13.2124.07
6Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.06.31+21.5927.42
7Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.07.55+23.2328.17
8Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK1.08.30+23.5828.32
9Oddbjørg MoeKristiansand OK1.13.27+28.5530.36
10Hanne HermansenKristiansand OK1.47.52+1.03.2044.56
11Aileen RundeKristiansand OK1.53.14+1.08.4247.10
0Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
0Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OKdiskvalifisert

Damer 5

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje KregnesKristiansand OK49.4214.37
2Siri Thortveit MyhreKristiansand OK54.10+4.2815.55
3Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK54.59+5.1716.10
4Sigrid EkelandOddersjaa SSK56.25+6.4316.35
5Benedicte BeckmannOddersjaa SSK59.35+9.5317.31
6Kari Timenes LaugenIL Imås1.10.34+20.5220.45
7Inga StødleKristiansand OK1.32.38+42.5627.14
0Åse Reidun KregnesKristiansand OKdiskvalifisert

Damer 6

4 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK54.4911.55
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering56.47+1.5812.20
3Malin HaugeHisøy OK1.03.23+8.3413.46
4Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.15.40+20.5116.26
5Andrea DrangsholtKristiansand OK1.21.42+26.5317.45

Herrer 2

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Floke BredlandSøgne og Songdalen OK37.1117.42
2Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart57.42+20.3127.28

Herrer 3

2 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HodneOddersjaa SSK40.1916.47
2Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK44.40+4.2118.36
3Ole Kristian LauvnesKristiansand OK50.02+9.4320.50
4Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK50.10+9.5120.54
5Jan Oddvar SkislandOddersjaa SSK50.31+10.1221.02
6Magne Reier JørgensenKristiansand OK51.03+10.4421.16
7Eiliv Bjarne LønningenOtra IL52.29+12.1021.52
8Halvard VesterhusIL Høvdingen55.15+14.5623.01
9Bjørn A. SchouOK Sør55.47+15.2823.14
10Nils Egil JohannessenIL Høvdingen56.24+16.0523.30
11Audun KjøstvedtIL Høvdingen58.38+18.1924.25
12Sven ReinhardsenNOTEAM59.26+19.0724.45
13Odd JakobsenKristiansand OK1.47.56+1.07.3744.58
0Erlend Odd BergeOddersjaa SSKdiskvalifisert

Herrer 5

3 400 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag MoeKristiansand OK41.5212.18
2Jack BjørnsenKristiansand OK43.22+1.3012.45
3Are kristiansenOK Sør45.06+3.1413.15
4Svein WigemyrOddersjaa SSK47.33+5.4113.59
5Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK47.47+5.5514.03
6Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK48.20+6.2814.12
7Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK48.34+6.4214.17
8Rune KittelsenKristiansand OK49.34+7.4214.34
9Per W. TorgersenOddersjaa SSK50.48+8.5614.56
10Roar MyhreKristiansand OK55.36+13.4416.21
11John RundeKristiansand OK56.10+14.1816.31
12Espen JohannessenIL Høvdingen57.14+15.2216.50
13Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK57.39+15.4716.57
14Terje WoldOK Sør58.59+17.0717.20
15Odd-Anton HermansenKristiansand OK1.02.54+21.0218.30
16Frank Glad BalchenOddersjaa SSK1.03.37+21.4518.42
17Stein CowardOK Sør1.04.38+22.4619.00
18Harald VingerhagenKristiansand OK1.06.22+24.3019.31
19Asle KregnesKristiansand OK1.11.18+29.2620.58
20Kjell SandåkerIL Imås1.13.31+31.3921.37
21Jon A BjørgumIL Vindbjart1.22.58+41.0624.24
22Trygve Børte NomelandKristiansand OK1.24.31+42.3924.51
23Widar Taxth LølandHisøy OK1.25.28+43.3625.08
0Inge HaugeHisøy OKdiskvalifisert
0Øyvin SimonsenIL Imåsdiskvalifisert

Herrer 6

4 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK43.149.23
2Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK48.50+5.3610.36
3Kjell Arne HålandOK Sør50.11+6.5710.54
4Marius PyttenKristiansand OK52.34+9.2011.25
5Dag BlandkjennKristiansand OK52.56+9.4211.30
6Tor ÅmdalKristiansand OK52.58+9.4411.30
7Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.01.07+17.5313.17
8Arne Johannes LøkkenNTNUI1.04.17+21.0313.58
9Einar EkelandOddersjaa SSK1.05.22+22.0814.12
10Vegard MyhreKristiansand OK1.06.24+23.1014.26
11Esa ViitanenTurun Suunnistajat1.11.00+27.4615.26
12Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL1.12.30+29.1615.45
13Per-Martin Vian GrønliFlosta IL1.37.18+54.0421.09
0Magnus MosfjellBirkenes ILdiskvalifisert
0Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
0Torkel ReinhartsenKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor