Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap mellom
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: søndag 11 september 2016

N-åpen

2 110 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Isolde Auråen DahlModum OL1.05.18+41.3430.56
0Hans Mathias HågårdKonnerud IL48.14+24.3022.51
0Lage RønebækModum OL1.19.49+56.0537.49
0Henrik Holm NesModum OL1.19.46+56.0237.48
0Christoffer BergeIL Tyrving22.4710.47
0Charlotte BergeIL Tyrving23.4411.14
0Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb21.0610.00
0Max Alexander NybråtenIL Tyrving22.1910.34
0Filip MolenaarModum OL24.31+0.4711.37
0Eirik LestebergKongsberg OL43.36+19.5220.39
0Helene ScheeleNydalens SK20.099.32
0Sindre Nikolai HolmboeIL Tyrving55.09+31.2526.08
0Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering27.53+4.0913.12
0Mone Småge-HilsenKonnerud IL47.25+23.4122.28
0Elias MolundIL Tyrving45.03+21.1921.21
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll32.01+8.1715.10
0Frida HopeModum OL1.05.17+41.3330.56

D -10

2 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Wilma  EvensenOL Tønsberg og omegn45.5320.12
0Ingrid LestebergKongsberg OL41.0418.05
0Mari EggenNydalens SK53.2323.31

D 11-12

2 270 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja HoleFørde IL19.358.37
2Mari AarsethNydalens SK20.17+0.428.56
3Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn21.27+1.529.26
4Marie ScheeleNydalens SK23.25+3.5010.18
5Anna TaksdalGanddal IL23.44+4.0910.27
6Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL25.17+5.4211.08
7Sigrid NermoenØstmarka OK27.01+7.2611.54
8Silje Lund HovdenIL Tyrving42.16+22.4118.37
9Marte Sofie SkroveRingerike OL43.31+23.5619.10

D 11-12N

2 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annabell Aunmo KjellevoldModum OL32.2415.21
1Hedda Kind KjellevoldModum OL32.2415.21

D 13-14

3 330 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK25.017.30
2Åsne HaavengenKongsberg OL27.36+2.358.17
3Oda ScheeleNydalens SK28.02+3.018.25
4Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb29.57+4.568.59
5Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK31.47+6.469.32
6Maya ArnesenHeming Orientering33.45+8.4410.08
7Hedda SpangbergKonnerud IL34.22+9.2110.19
8Johanna Sofie LongfjeldModum OL34.24+9.2310.19
9Martine SkjelsvikLillehammer OK35.52+10.5110.46
10Janna Sofie TellesbøØstmarka OK37.34+12.3311.16
11Stella HolmboeIL Tyrving40.01+15.0012.01
12Nora Marie EnerhaugenRingerike OL41.43+16.4212.31
13Nora Småge HilsenKonnerud IL42.25+17.2412.44
14Oda Isnes TyseEiker OL42.41+17.4012.49
15Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL43.10+18.0912.57
16Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL46.18+21.1713.54
17Petra HoveidAsker Skiklubb50.14+25.1315.05
18Alvilde Lysaker SandenEiker OL53.43+28.4216.07
19Mille JægtvikKonnerud IL1.18.11+53.1023.28

D 13-16N

2 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild JohnsenHedrum OL20.589.34

D 15-16

3 480 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL27.337.55
2Marlin HaavengenKongsberg OL28.02+0.298.03
3Andrea RanvikKonnerud IL31.29+3.569.02
4Lotte MyklemyrEiker OL31.59+4.269.11
5Anniken RanvikKonnerud IL34.01+6.289.46
6Mari Strømme LidTIF Viking34.52+7.1910.01
7Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK35.37+8.0410.14
8Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)38.55+11.2211.10
9Janne Tjørhom AasheimGanddal IL39.24+11.5111.19
10Guri Sollien HulbakHemsedal IL40.41+13.0811.41
11Linn Mei WaalerMåren OK41.57+14.2412.03
12Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL42.43+15.1012.16
13Solveig LetmolieEiker OL43.19+15.4612.26
14Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL44.07+16.3412.40
15Tomine Lysaker SandenEiker OL46.24+18.5113.20
16Ingeborg RognstadHadeland OL47.27+19.5413.38
17Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb48.15+20.4213.51
18Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett50.40+23.0714.33
19Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL53.08+25.3515.16
20Ingrid Lund HovdenIL Tyrving56.59+29.2616.22
21Anni SaarelaKonnerud IL59.48+32.1517.11
0Tora Aasheim NymarkTIF Vikingdiskvalifisert

D 17-

4 440 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sølvi FossøyEiker OL41.549.26
2Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering43.18+1.249.45
3Ida HopeOslostudentenes IK44.54+3.0010.06
4Hanne Maria VisterOslostudentenes IK48.46+6.5210.59
5Elin UlsakerHemsedal IL1.00.15+18.2113.34

D 17-A kort

3 480 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda EngenRaumar Orientering44.4812.52
2Ingrid LetmolieEiker OL48.03+3.1513.48
3Johanne Øderud VatneBækkelagets SK49.53+5.0514.20
4Mette SpangbergKonnerud IL54.07+9.1915.33
5Toini SkyttersæterKonnerud IL55.13+10.2515.52
6Susan BøbelIL Imås55.39+10.5115.59
7Anna Isnes TyseEiker OL1.03.20+18.3218.11
8Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering1.06.49+22.0119.12
9Anne Berg GjølbergLarvik OK1.14.49+30.0121.29

D 17-B

3 280 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Isnes TyseEiker OL48.0014.38
2Ann-Karin LestebergKongsberg OL51.15+3.1515.37
3Stine AustadRaumar Orientering52.37+4.3716.02
4Linnea  EvensenOL Tønsberg og omegn57.18+9.1817.28
5Elin BordøyHedrum OL1.11.04+23.0421.40

D 17-C

3 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn GåsoddenSkien OK47.3215.11
2Anne Berit UlsakerHemsedal IL51.36+4.0416.29
3Else StordalOL Tønsberg og omegn1.35.40+48.0830.33
4Berit DalheimLunderseter IL2.08.23+1.20.5141.01

D 17-N

2 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine RoskifteOK Moss23.5610.55
2Hanne Beate HilsenKonnerud IL41.32+17.3618.57

D 35-

4 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie BøbelNydalens SK41.209.18
2Turid Zagar NesLarvik OK55.00+13.4012.23

D 40-

4 440 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL37.148.23
2Britta FismenFossum IF39.00+1.468.47
3Elisabeth holmboe EggenNydalens SK41.36+4.229.22
4Ingjerd SommerstadKongsberg OL42.05+4.519.28
5Helen MartinsenIL Gular43.10+5.569.43
6Birgit Økern JensenKonnerud IL43.36+6.229.49
7Valborg MadslienLillehammer OK43.47+6.339.51
8Liv SchjervenLardal OL44.12+6.589.57
9Monica BerglundRingerike OL46.48+9.3410.32
10Audrun UtskarpenOslostudentenes IK47.31+10.1710.42
11Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll50.39+13.2511.24
12Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL57.12+19.5812.52
0Linda FredhMåren OKbrutt

D 45-

3 850 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK36.209.26
2Torunn Økern JensenRingerike OL37.50+1.309.49
3Else Kari ScheeleNydalens SK39.44+3.2410.19
4Hege FeiringIL Tyrving42.28+6.0811.01
5Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb42.59+6.3911.09
6Anne Berit BredholtSandefjord OK44.15+7.5511.29
7Ingrid KvistadKongsberg OL45.35+9.1511.50
8Eirin LodgaardByåsen IL46.16+9.5612.01
9Ane BjørnsgaardLillehammer OK46.53+10.3312.10
10Karianne StrømmeTIF Viking47.09+10.4912.14
11Anne Guro NøklebyRingerike OL47.24+11.0412.18
12Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering48.20+12.0012.33
13Anne-Grete AustadRaumar Orientering50.51+14.3113.12
14Anita StensethSnertingdal IF Orientering52.24+16.0413.36
15Heidi MyklemyrEiker OL1.00.36+24.1615.44
16Stine ArntzenSandefjord OK1.11.07+34.4718.28
17Tone Sølie LysnesHedrum OL1.38.23+1.02.0325.33
May-lill DammTIF Vikingbrutt

D 50-

3 700 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK36.299.51
2Alix Young VikNydalens SK38.07+1.3810.18
3Kristin D SelvigNydalens SK38.55+2.2610.31
4Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb42.36+6.0711.30
5Tove HeimdalKonnerud IL43.17+6.4811.41
6Inger Tone NygårdEgersund OK43.39+7.1011.47
7Heidi SchatvetNotodden OL45.53+9.2412.24
8Vanja StaffOL Toten-Troll47.07+10.3812.44
9Anne Marit BjergaardNydalens SK51.14+14.4513.50
10Margrete EngzeliusAsker Skiklubb54.57+18.2814.51
11May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering55.50+19.2115.05
12Tone BakkenLillomarka OL58.57+22.2815.55
13Hilde KløvstadSandefjord OK59.30+23.0116.04
14Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.02.29+26.0016.53
15Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.04.11+27.4217.20
16Mette M NødlandÅlgård Orientering1.09.45+33.1618.51
17Randi Fallbakken BergeLøten o-lag1.15.55+39.2620.31
18Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.16.46+40.1720.44
19Anne Gro StyrvoldLarvik OK1.23.21+46.5222.31
0Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLdiskvalifisert
0Maria PerssonAsker Skiklubbbrutt
0Kjersti StræteRingerike OLbrutt
0Liv MeliIL Nansenbrutt

D 55-

3 410 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine GjermoØstmarka OK35.4710.29
2Toril HallanLillomarka OL36.35+0.4810.43
3Anne Line Nydal BergliaEiker OL36.38+0.5110.44
4Bente LineIndre Østfold OK36.58+1.1110.50
5Grete S B HoviSkien OK39.46+3.5911.39
6Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL40.40+4.5311.55
7Liv Inger PrangerødTistedalen FL40.47+5.0011.57
8Helle Egeberg VáriSturla, IF42.51+7.0412.33
9Anne Berit EidNydalens SK48.19+12.3214.10
10Kari Elisabeth NatvigNittedal OL48.52+13.0514.19
11Ellen Marie TurterNydalens SK48.58+13.1114.21
12Berit BergeIL Tyrving53.23+17.3615.39
13Ann Karin TjørhomGanddal IL54.44+18.5716.03
14Enikø BertalanAsker Skiklubb55.32+19.4516.17
15Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK57.25+21.3816.50
16Unni RyeAsker Skiklubb59.13+23.2617.21
17Grete BerntsenMåren OK1.02.36+26.4918.21
18Lise HørtvedtKongsberg OL1.43.51+1.08.0430.27
0Inger Johanne EikelandNydalens SKdiskvalifisert
0Eli Tufte HanssenEiker OLdiskvalifisert
0Bodil HulløenKristiansand OKbrutt
0Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbbrutt
0Turid GiilRond OLbrutt

D 60-

3 190 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL33.1310.24
2Bjørg SvanbergRøyken OL36.18+3.0511.22
3Gerd BjørsethKrokstadøra IL36.52+3.3911.33
4Lis DæhliLøten o-lag37.04+3.5111.37
5Margrete JørandliGjø-Vard OL40.05+6.5212.33
6Ingrid StrandeSkien OK41.51+8.3813.07
7Unni Strand KarlsenFredrikstad SK44.54+11.4114.04
8Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange44.58+11.4514.05
9Randi Kristin NærumLarvik OK46.01+12.4814.25
10Siren GreveBergens TF49.45+16.3215.35
11Sidsel StorihleRingsaker OK50.57+17.4415.58
12Randi HansenStokke IL59.48+26.3518.44
13Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL1.02.02+28.4919.26
14Bente Tangen WikstrømRingsaker OK1.06.20+33.0720.47
15Anne SørumRingsaker OK1.10.00+36.4721.56
16Lill BirkelundPorsgrunn OL1.31.58+58.4528.49
0Wenche BjørnstadRingsaker OKdiskvalifisert
0Gro SolnørdalRudsbygd ILbrutt
0Elle M. MelbyeHeming Orienteringbrutt
0Aud KjemperudEiker OLbrutt

D 65-

2 870 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL34.5112.08
2Linda VerdeSturla, IF38.04+3.1313.15
3Bjørg MostaulBø OL43.24+8.3315.07
4Tove MøllerEiker OL44.09+9.1815.22
5Marit TyldumRudsbygd IL45.23+10.3215.48
6Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL46.05+11.1416.03
7Helle JørstadHamar OK46.49+11.5816.18
8Anne KaasaDriv IL47.14+12.2316.27
9Nora UrsinFossum IF47.25+12.3416.31
10Berit RøsteRingsaker OK47.32+12.4116.33
11Berit HegdalBergens TF48.02+13.1116.44
12Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø50.02+15.1117.25
13Ildiko HorvatiIL Tyrving52.31+17.4018.17
14Elisabet Høgset RiseRingsaker OK53.22+18.3118.35
15Margit Ryen SteenBø OL1.00.24+25.3321.02
16Astrid OrmbergFana IL1.01.54+27.0321.34
17Ingjerd SognnæsBergens TF1.02.18+27.2721.42
18Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.10.14+35.2324.28
19Edel SlettemarkStord Orientering1.10.51+36.0024.41
20Siri Wilberg AabelBækkelagets SK1.34.48+59.5733.01
0Anne Marie CeebergHedrum OLdiskvalifisert
0Grethe Lill RyengSturla, IFbrutt
0Anne Karin StigemoIL Imåsbrutt
0Kari BergLarvik OKbrutt
0Eva TaraldrudIndre Østfold OKbrutt

D 70-

2 350 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL33.1814.10
2Tea ForbergRond OL33.28+0.1014.14
3Katharina Mo BergeFreidig34.18+1.0014.35
4Bjørg KocbachBergens TF35.00+1.4214.53
5Kjersti ThoStabæk IF36.41+3.2315.36
6Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb36.46+3.2815.38
7Ingeborg BøbelIL Imås37.03+3.4515.45
8Siri HolmboeIL Tyrving40.31+7.1317.14
9Birgitte BekkelundRøyken OL41.51+8.3317.48
10Brynhild FanuelsenFossum IF42.09+8.5117.56
11Sidsel SandelienHeming Orientering43.46+10.2818.37
12Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL45.16+11.5819.15
13Elin DahlenRingerike OL48.55+15.3720.48
14Gerd LangsethLarvik OK50.23+17.0521.26
15Hjørdis ØvreåsBotne SK50.40+17.2221.33
16Astri RogstadFossum IF53.11+19.5322.37
17Astrid GjelstadSandefjord OK56.04+22.4623.51
18Brita Eilertsen GrønliFørde IL1.00.07+26.4925.34
19Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.00.17+26.5925.39
20Gry Bruland VråleSturla, IF1.00.18+27.0025.39
21Aase Tove GoldenMåren OK1.03.15+29.5726.54
22May Helene HansenSandefjord OK1.06.46+33.2828.24
23Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.12.19+39.0130.46
24Synnøve DalvaBø OL1.14.24+41.0631.39
25Ingvill VoldFana IL1.32.59+59.4139.34
0Torid KvaalFreidigdiskvalifisert
0Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SKdiskvalifisert

D 75-

2 350 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb43.5118.39
2Marit Økern JensenBærums Skiklub52.41+8.5022.25
3Unni DrageHaugerud IF53.05+9.1422.35
4Tirill Liby SeipOK Skeidi56.26+12.3524.00
5Anne-Britt NilsenKjelsås IL59.45+15.5425.25
6Åste EggenMåren OK1.05.30+21.3927.52

D 80-

1 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid RollFana IL46.5925.32

H -10

2 270 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Amund FlaskerudOL Toten-Troll31.4313.58
0Emil S MolenaarModum OL28.0112.20
0Iver AarsethNydalens SK1.14.3332.50
0Erlend UlsakerHemsedal IL30.0113.13
0Oskar HopeModum OL42.0318.31
0Magnus MolundIL Tyrving25.3411.15
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL33.0114.32
0Håvard Rekve LianFossum IF24.3510.49
0Lukas Jones ArnesenHeming Orientering29.3313.01
0Andreas Daniel HolmboeIL Tyrving28.2312.30

H 11-12

2 270 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor LøkenKongsberg OL16.117.07
2Martin Nøkleby MellingRingerike OL21.07+4.569.18
3Håkon GrønliFørde IL25.36+9.2511.16
4Mads Olsen ByeModum OL28.03+11.5212.21
5Anders VikenFørde IL30.31+14.2013.26
6Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn32.57+16.4614.30
7Samuel A StokkelandÅlgård Orientering34.07+17.5615.01
8Øystein AbrahamsenHemsedal IL41.51+25.4018.26
0Johannes Bjørke SollienOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 13-14

3 330 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor RudningenHemsedal IL34.2410.19
2John OtterleiØstmarka OK38.13+3.4911.28
3Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL41.23+6.5912.25
4Henrik GudimØstmarka OK42.18+7.5412.42
5Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb43.13+8.4912.58
6Sindre UlsakerHemsedal IL43.40+9.1613.06
7Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn44.19+9.5513.18
8Jonas AarsethNydalens SK47.21+12.5714.13
9Vegar HoleFørde IL1.03.06+28.4218.56
10Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL1.11.15+36.5121.23
11Magnus JystadØstmarka OK1.11.48+37.2421.33
12Lars Øderud VatneBækkelagets SK1.18.42+44.1823.38

H 15-16

3 850 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslak HeimdalKonnerud IL30.417.58
2Vegard LøvliAsker Skiklubb37.34+6.539.45
3Sølve DrageKongsberg OL38.35+7.5410.01
4Oskar ArnevikRingerike OL48.19+17.3812.32
5Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL49.14+18.3312.47
6Nicolai HarvikKonnerud IL53.22+22.4113.51

H 15-16B

3 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Magnus GrøstadØstmarka OK36.4611.12
2Anders RoumRingerike OL41.20+4.3412.36

H 17-

5 170 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aapo AaltioKuopion Suunnistajat31.366.06
2Pål SkogedalAsker Skiklubb33.27+1.516.28
3Kenneth SandvoldEiker OL40.31+8.557.50
4Mikael OlaussonOslostudentenes IK43.06+11.308.20
5Jarle LysnesHedrum OL47.53+16.179.15
6Morten TangenMåren OK52.14+20.3810.06
7Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK55.16+23.4010.41

H 17-A kort

3 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odd Arne LianIL Koll36.409.31
2Andreas BreilandÅlgård Orientering47.48+11.0812.24
3Bjørn BaklidKonnerud IL51.04+14.2413.15

H 17-B

3 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik GullordGjø-Vard OL35.2710.48
2Ivar Mikal TyseEiker OL40.20+4.5312.17
3Rune LodeÅlgård Orientering54.25+18.5816.35
4Morten AndresenOK Skeidi55.33+20.0616.56

H 17-C

3 130 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn BarikmoKongsberg OL57.4718.27
2Børre KristiansenHamar OK1.48.21+50.3434.36
0Karl Anton UnderlandSturla, IFutenfor konkurranse

H 17-N

2 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas Langmyr ErvikGjø-Vard OL41.1818.51

H 35-

5 170 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jim Øystein NybråtenIL Tyrving32.266.16
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering33.14+0.486.25
3Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering35.42+3.166.54
4Sturla StokkelandÅlgård Orientering44.03+11.378.31
5Thomas RoskifteOK Moss44.21+11.558.34

H 40-

5 170 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering33.396.30
2Neil MarstonHemsedal IL36.19+2.407.01
3Kenneth BilstadVang OL37.17+3.387.12
4Jørn SundbyLarvik OK37.27+3.487.14
5Kurt Ove MelbyeVerdal OK38.21+4.427.25
6Ola LestebergKongsberg OL39.41+6.027.40
7Thomas BedinIndre Østfold OK40.26+6.477.49
8Steinar LandeBø OL40.29+6.507.49
9Endre StoksethNydalens SK40.51+7.127.54
10Torstein HoleNydalens SK41.09+7.307.57
11Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK41.27+7.488.01
12Geir HoffIL Tyrving42.00+8.218.07
13Rune AbrahamsenHemsedal IL43.19+9.408.22
14Trond  EvensenOL Tønsberg og omegn53.34+19.5510.21
15Robert FredriksenNotodden OL55.29+21.5010.43
16Trond FlaskerudOL Toten-Troll55.59+22.2010.49

H 45-

5 130 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian HolmboeIL Tyrving34.156.40
2Rune ScheeleNydalens SK35.52+1.376.59
3Håvard HågårdKonnerud IL36.38+2.237.08
4Olav HøgsetFossekallen IL37.13+2.587.15
5Stig MellingRingerike OL38.56+4.417.35
5Steinar LågAsker Skiklubb38.56+4.417.35
7Lars Erik GjeinFossum IF39.36+5.217.43
8Kimme ArnesenHeming Orientering40.38+6.237.55
9Jan Erik IsaksenNydalens SK40.44+6.297.56
10Kjetil MolundIL Tyrving40.55+6.407.58
11Arne NåtedalOL Trollo42.01+7.468.11
12Oddvar TaksdalGanddal IL42.03+7.488.11
13Kjetil SteenFossum IF42.24+8.098.15
14Anders SollienOL Toten-Troll43.38+9.238.30
15Endre UlsakerHemsedal IL45.20+11.058.50
16Tore HvidebergOK Skeidi46.20+12.059.01
17Torstein KvaaleAsker Skiklubb47.51+13.369.19
18Trond LundIL Tyrving47.56+13.419.20
19Kjetil DammTIF Viking48.29+14.149.27
20Øyvind ThømtIndre Østfold OK49.24+15.099.37
21Jon Arne SkroveVerdal OK52.47+18.3210.17
22Jørn MyrlandNotodden OL54.27+20.1210.36
23Jostein HaugOL Vallset/Stange56.28+22.1311.00
24Øyvind StørenBø OL58.59+24.4411.29
25Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.02.10+27.5512.07
26Svein OtterleiØstmarka OK1.03.14+28.5912.19
27Trond FossSandefjord OK1.05.28+31.1312.45
28Espen JohnsenHedrum OL1.05.39+31.2412.47
29Kjell Petter SmågeKonnerud IL1.10.35+36.2013.45
0Roar MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Bjørnar OlsrødStokke ILbrutt

H 50-

4 500 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund RørenEiker OL31.286.59
2Øyvind DrageKongsberg OL33.49+2.217.30
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering34.38+3.107.41
4Jan Tore HenriksenNydalens SK34.55+3.277.45
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb35.48+4.207.57
6Nils Petter FremmingHeming Orientering36.27+4.598.06
7Odd FuglestadÅlgård Orientering37.17+5.498.17
8Guttorm L EggeOslostudentenes IK39.09+7.418.42
9Helge GisholtOK Skeidi39.35+8.078.47
10Erik SaugerudKonnerud IL40.49+9.219.04
11Bjørn HallanLommedalens IL41.06+9.389.08
12Harald KvisliNotodden OL41.14+9.469.09
13Tibor VáriSturla, IF41.39+10.119.15
14Vidar BenjaminsenLillomarka OL42.44+11.169.29
15Rune StræteWing OK45.44+14.1610.09
16Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb45.47+14.1910.10
17Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering46.10+14.4210.15
18Lars-Ivar AarsethNydalens SK46.12+14.4410.16
19Håkon LøvliAsker Skiklubb47.14+15.4610.29
20Paul HinschHeming Orientering49.44+18.1611.03
21Svein GodagerLøten o-lag50.37+19.0911.14
22Terje NæssFossum IF51.18+19.5011.24
23Terje LinløkkenØstmarka OK51.27+19.5911.26
24Harald BergeLøten o-lag54.14+22.4612.03
25Rune RøedStokke IL1.00.14+28.4613.23
26Kolbjørn  KasinKongsberg OL1.01.51+30.2313.44
27Per Arne RøstadsandNydalens SK1.09.41+38.1315.29
28Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.13.14+41.4616.16
29Per Einar StrømHedrum OL1.18.07+46.3917.21
30Torgeir BrandalKongsberg OL1.22.05+50.3718.14
31Oskar KaaløySandefjord OK1.27.51+56.2319.31
0Roar NilsenSandefjord OKdiskvalifisert
0Olav BakkenLillomarka OLdiskvalifisert

H 55-

4 500 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering35.207.51
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL35.25+0.057.52
3Onno VerberneOL Toten-Troll35.26+0.067.52
4Jens Olav KløvrudLillomarka OL35.39+0.197.55
5Terje Wiig MathisenNydalens SK35.49+0.297.57
6Tore SagvoldenØstmarka OK36.57+1.378.12
7Knut AasRingerike OL38.25+3.058.32
8Hallvard FjærLillomarka OL38.52+3.328.38
9Lars FremstadLarvik OK39.03+3.438.40
10Sture OttesenIndre Østfold OK39.06+3.468.41
11Bjørn SolbergseterAustmarka IL39.18+3.588.44
12Trond RønnebergAsker Skiklubb40.15+4.558.56
13Sindre LangaasNydalens SK40.23+5.038.58
14Morten DueMåren OK41.19+5.599.10
15Øyvind Roger HansenRøyken OL41.44+6.249.16
16Tormod StrandMåren OK42.21+7.019.24
17Egil Wickstrand IversenHeming Orientering43.29+8.099.39
18Ove MartinsenHauketo IF44.25+9.059.52
19Martin GranlyLillomarka OL45.10+9.5010.02
20Tore KjølsethNydalens SK45.24+10.0410.05
21Per SchancheAsker Skiklubb45.28+10.0810.06
22Kjell MarksetIL Koll46.10+10.5010.15
23Anton PlaianAsker Skiklubb46.12+10.5210.16
24Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb46.49+11.2910.24
25Bjørn SolhjemSørkedalens IF47.02+11.4210.27
26Egil RundbergetNydalens SK47.09+11.4910.28
27Morten Roger AndersenHalden SK48.05+12.4510.41
28Knut EngenRaumar Orientering49.17+13.5710.57
29Richard Zeiner-GundersenFossum IF49.32+14.1211.00
30Trygve RognstadHadeland OL50.04+14.4411.07
31Morten HulløenKristiansand OK50.19+14.5911.10
32Roy GjerdingOK Moss57.16+21.5612.43
33Kjetil KløvstadSandefjord OK58.01+22.4112.53
34Morten KarlsenMåren OK58.21+23.0112.58
35Herman BakkeLøten o-lag59.45+24.2513.16

H 60-

3 700 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DåsnesRingerike OL33.088.57
2Torgeir StrandhagenRøyken OL33.56+0.489.10
3Harald ThonSturla, IF33.58+0.509.10
4Harald HoviSkien OK34.00+0.529.11
5Bjørn GrindeOslostudentenes IK34.11+1.039.14
6Tom A. KarlsenFredrikstad SK34.12+1.049.14
7Jon Arvid FossumAsker Skiklubb35.00+1.529.27
8Rune LaurantsenSkien OK35.06+1.589.29
9Arve GlittumOK Skeidi36.17+3.099.48
10Ola BroxOL Toten-Troll37.34+4.2610.09
11Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb37.55+4.4710.14
12Are EriksenOslostudentenes IK38.03+4.5510.17
13Leif S. ThingsrudØstmarka OK38.35+5.2710.25
14Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb38.37+5.2910.26
15Reidar FossumAsker Skiklubb40.10+7.0210.51
16Geir Holm GundersenSturla, IF40.42+7.3411.00
17Øyvind SørlieHadeland OL41.58+8.5011.20
18Ørjan Eirik ValestrandFana IL43.35+10.2711.46
19Per Chr. HagenBø OL44.09+11.0111.55
20Bård NatvigNittedal OL45.59+12.5112.25
20Kjell SvanbergRøyken OL45.59+12.5112.25
22Øivind FadumSande Sportsklubb46.48+13.4012.38
23Jon FredriksenHauketo IF48.14+15.0613.02
24Vidar ElvekrokEiker OL48.46+15.3813.10
25Jan SveenRaumar Orientering50.15+17.0713.34
26Per Hermann KrøgerMåren OK50.50+17.4213.44
27Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar53.09+20.0114.21
28Dagfinn TorpePorsgrunn OL53.35+20.2714.28
29Jan BøhleOL Trollo54.50+21.4214.49
30Stein MyhreNydalens SK56.05+22.5715.09
31Runar KirkerudEiker OL58.17+25.0915.45
32Øyvind GylverAsker Skiklubb1.01.27+28.1916.36
33Rolf LundeEiker OL1.02.11+29.0316.48
34Erling StrandBergens TF1.04.03+30.5517.18
35Bjørn Gunnar AasenRøyken OL1.07.57+34.4918.21
36Roar SætabergetLunderseter IL1.17.45+44.3721.00
0Sjur GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert
0Hugo ChristensenNotodden OLbrutt

H 65-

3 410 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK32.219.29
2Svein S JacobsenIL Tyrving32.45+0.249.36
3Kjell WintherOppsal Orientering33.26+1.059.48
4Tor TrøanHadeland OL35.15+2.5410.20
5Øyvind SteneAsker Skiklubb36.46+4.2510.46
6Trygve LølandBirkenes IL37.29+5.0810.59
7Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb41.38+9.1712.12
8Steinar SkoglundFossum IF42.33+10.1212.28
9Stein NordviElverum OK43.12+10.5112.40
10Atle RemmePorsgrunn OL43.16+10.5512.41
11Odd GundersenEidsvoll OL43.48+11.2712.50
12Harry BreilandÅlgård Orientering43.56+11.3512.53
13Sveinung RekaaNotodden OL44.09+11.4812.56
14Jan Arve SolliAskøy OL44.18+11.5712.59
15Hans Roar BakkenEiker OL44.53+12.3213.09
16Arne TiltnesIL Tyrving46.11+13.5013.32
17Knut SkjesetVang OL46.20+13.5913.35
18Petter NæssOppsal Orientering47.18+14.5713.52
19Paul SkjakerHadeland OL47.42+15.2113.59
20Atle AlvheimFana IL49.37+17.1614.33
21Nils-Petter WiikDriv IL49.52+17.3114.37
22Magnus NatåsBergens TF50.09+17.4814.42
23Arve SmestadLøten o-lag51.13+18.5215.01
24Jørn TorgersenTIF Viking51.42+19.2115.09
25Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL51.54+19.3315.13
26Torodd OsFørde IL52.21+20.0015.21
27Martin NaufHedrum OL52.45+20.2415.28
28Åmund TonnaEiker OL54.41+22.2016.02
29Nils Olav VennevikFreidig56.09+23.4816.27
30Helge ScheiFørde IL56.19+23.5816.30
31Øyvind HoveidAsker Skiklubb57.03+24.4216.43
32Paul Martin BergRudsbygd IL57.25+25.0416.50
33Per-Erik ØstlieDriv IL58.04+25.4317.01
34Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.02.12+29.5118.14
35Terje MalmHamar OK1.05.29+33.0819.12
36Bjørn Helge CeebergHedrum OL1.07.12+34.5119.42
37Kurt GrønliFørde IL1.12.42+40.2121.19
0Einar LundHamar OKdiskvalifisert
0Jørn Bue OlsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Runar KittilsenStokke ILdiskvalifisert
0Widar TrømborgSande Sportsklubbdiskvalifisert

H 70-

3 190 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF36.4711.31
2Olav HøiåsVang OL39.43+2.5612.27
3Roar BjordalOppsal Orientering40.03+3.1612.33
4Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL41.13+4.2612.55
5Tore LangaardOppsal Orientering41.22+4.3512.58
6Magnus LandstadFreidig41.50+5.0313.06 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Helge BjaalandHeming Orientering42.29+5.4213.19
7Jon FærdenKolbotn og Skimt OL42.29+5.4213.19
9Geir TrøanKolbotn og Skimt OL42.44+5.5713.23
10Anders Johan  KrosbyFredrikstad SK43.38+6.5113.40
11Helge RevhaugRingerike OL44.08+7.2113.50
12Trond FeiringHamar OK44.51+8.0414.03
13Kjell MeenPorsgrunn OL45.05+8.1814.07
14Eirik EriksenSturla, IF45.13+8.2614.10
15Helge FossheimHedrum OL45.19+8.3214.12
16Kjell StenstadvoldIL Tyrving45.25+8.3814.14
17Per VoldFana IL45.49+9.0214.21
18John Thomas PetersenNittedal OL46.15+9.2814.29
19Lars Martin GjeinStokke IL46.21+9.3414.31
20Widar Taxth LølandHisøy OK46.42+9.5514.38
21Thorolf TrolsrudBotne SK46.59+10.1214.43
22Rolf GjølbergLarvik OK47.06+10.1914.45
23Henrik HvoslefIK Stern47.35+10.4814.54
24György HorvatiIL Tyrving48.43+11.5615.16
25Bjørn SandelienHeming Orientering49.01+12.1415.21
26Hasse BergstrømIL Tyrving49.10+12.2315.24
27Svein Børge HaugbergSandefjord OK49.37+12.5015.33
28Bjørn Ivar RyenVingelen IL49.46+12.5915.36
29Thor PalmgrenHalden SK52.09+15.2216.20
30Gunnar J. AlsakerÅrstad IL53.05+16.1816.38
31Ragnar HillestadLardal OL55.29+18.4217.23
32Magnar ØvreåsBotne SK56.26+19.3917.41
33Henning GaarderKonnerud IL56.41+19.5417.46
34Hans StordalOL Tønsberg og omegn57.42+20.5518.05
35Geir HusdalTIF Viking58.11+21.2418.14
36Sigurd VikebøTIF Viking58.30+21.4318.20
37Harald SteinslandVikebygd IL58.49+22.0218.26
38Sigvald RobberstadHalsnøy OL59.02+22.1518.30
39Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking59.27+22.4018.38
40Roar LøkenSandefjord OK1.00.22+23.3518.55
41Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1.00.57+24.1019.06
42Per KrukeEiker OL1.01.29+24.4219.16
43Gunnar KnudsenTIF Viking1.03.31+26.4419.54
44Thore SundsetvikOL Trollelg1.07.23+30.3621.07
45Steinar SlettemarkStord Orientering1.07.44+30.5721.13
46Arne LandeBø OL1.07.52+31.0521.16
47Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.14.30+37.4323.21
0Bjørn Willy HansenSandefjord OKdiskvalifisert
0Erik Johan GrorudHaslum ILdiskvalifisert
0Jørgen HolmboeIL Tyrvingdiskvalifisert
0Tom WahlgrenSarpsborg OLdiskvalifisert
0Lars ButtingsrudVingelen ILdiskvalifisert
0Trond WettergreenDriv ILdiskvalifisert
0Arne Kristian SkiftenesIL Imåsbrutt
0Klaus EngenEidskog OLbrutt
0Kåre ThorbjørnsenLarvik OKbrutt
0Kjell KlokkerudEiker OLbrutt
0Per DalheimKonnerud ILbrutt
0Per BjørkhaugTIF Vikingutenfor konkurranse

H 75-

2 870 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar ØsterbøFreidig34.0411.52
2Anders TaraldrudIndre Østfold OK36.04+2.0012.34
3Elling FrøvollSturla, IF38.10+4.0613.17
4Bjørn EgnerHeming Orientering39.30+5.2613.45
5Jon TyldumRudsbygd IL40.29+6.2514.06
6Harald LundhaugOK Moss40.49+6.4514.13
7Ivar Louis BergSturla, IF41.21+7.1714.24
8Jon C. FougnerHeming Orientering41.24+7.2014.25
9Anton LommeHedrum OL42.39+8.3514.51
10Per HauglandÅrstad IL43.32+9.2815.10
11Tore S. RasmussenTIF Viking44.23+10.1915.27
12Egill KnudsenTIF Viking46.54+12.5016.20
13Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange48.18+14.1416.49
14Leif EngenNidarøst OK50.05+16.0117.27
15Tormod DahlenRingerike OL51.34+17.3017.58
16Ingolf DybvikStord Orientering51.50+17.4618.03
17Magnar ReppesgårdHedrum OL52.58+18.5418.27
18Bjørn GunnerødAsker Skiklubb53.48+19.4418.44
19Oddvar GjelstadSandefjord OK55.47+21.4319.26
20Stig Arild HaugskottOL Trollelg57.43+23.3920.06
21Arne SæterhaugByåsen IL1.04.52+30.4822.36
22Kåre KnudsenIL GeoForm1.04.54+30.5022.36
23Henry SundsetvikOL Trollelg1.05.48+31.4422.55
24Harald WibyeOK Moss1.11.10+37.0624.47
25Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.12.08+38.0425.08
26Knut KjemhusKongsberg OL1.13.27+39.2325.35
27Steinar RuudKonnerud IL1.24.11+50.0729.19
28Arne ØfsthusAsker Skiklubb1.24.19+50.1529.22
29Odd GunbjørnsenKonnerud IL2.01.05+1.27.0142.11
30Bjørn StrømmeTIF Viking2.04.07+1.30.0343.14
0Knut Kristen HangeraasIL GeoFormdiskvalifisert
0Ole Einar DalenRingerike OLdiskvalifisert
Erling TidemannLommedalens ILbrutt

H 80-

2 350 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL32.4613.56
2Tor DrageHaugerud IF35.44+2.5815.12
3Axel IngvaldsenTIF Viking38.44+5.5816.28
4Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK43.23+10.3718.27
5Johannes SollidVerdal OK46.13+13.2719.40
6Iver RognstadHadeland OL47.50+15.0420.21
7Paul ForsethOL Trollelg48.55+16.0920.48
8Carl-Fred. KolderupStabæk IF49.38+16.5221.07
9Arne Chr. ScheieØstmarka OK52.52+20.0622.29
10Egil RyghOL Tønsberg og omegn59.06+26.2025.08
11Brynjar RøgebergSandefjord TIF1.02.53+30.0726.45
12Einar LarsenSturla, IF1.11.23+38.3730.22
13Tor E. HenriksenLillomarka OL1.11.42+38.5630.30
14Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OL1.20.22+47.3634.11
0Helge KvaaseBækkelagets SKdiskvalifisert
0Tormod HøimyrSturla, IFbrutt
0Arne LieStokke ILbrutt

H 85-

2 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb51.2821.54
2Hermann KobbeltvedtTIF Viking55.22+3.5423.33
3Helge TvedtenLarvik OK56.36+5.0824.05

H 90-

1 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brynjulf ForsethOL Trollelg1.03.3134.31

D 13-16C

2 270 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Miriam AbrahamsenHemsedal IL30.1013.17
2Elin HeitmannKonnerud IL56.22+26.1224.49

Direkte A

4 440 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune NygaardIL Gular29.556.44
2Kornelius Kriszat LøvfaldNydalens SK31.39+1.447.07
3Henrik AasAsker Skiklubb34.07+4.127.41
4Per Clemet WisløffAsker Skiklubb37.39+7.448.28
5Trgve MarksetIL Koll40.24+10.299.05
6Inge RambergØstmarka OK45.11+15.1610.10
7Mons LøvfaldNydalens SK45.45+15.5010.18
8Toril WisløffAsker Skiklubb45.46+15.5110.18
9Roland HestøIF Feman45.51+15.5610.19
10Bjørn RegerSöder Tyresö47.02+17.0710.35
11Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn50.17+20.2211.19
12Evelina LaaksonenHelsingin Suunnistajat52.55+23.0011.55
0Lars Inge ArnevikRingerike OLdiskvalifisert
0Anne Gyri GløersenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Marte Karine LarsenKongsberg OLbrutt

Direkte B

3 280 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julia NedaIL Tyrving40.5312.27
2Gaute SkjelsvikLillehammer OK41.24+0.3112.37
3Knut Even HoleFørde IL46.45+5.5214.15
4Merete UnderlandSturla, IF47.23+6.3014.26
5Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn56.40+15.4717.16
6Tom RådahlIL Tyrving58.08+17.1517.43
7Marianne EngHemsedal IL1.33.19+52.2628.27
0Thomas NedaIL Tyrvingdiskvalifisert

Direkte C

2 270 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering38.2216.54
2Anne Gro ReppesgårdLarvik OK39.09+0.4717.14
3Eli Signe KvaaleNOTEAM42.48+4.2618.51
4Kristin MortensenIL Koll43.44+5.2219.15
5Ellen RuudEiker OL1.21.44+43.2236.00
0Ingvild HoftunAsker Skiklubbbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor