Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskap SPRINT -m/publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskap SPRINT -m/publikumsløp
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: fredag 9 september 2016

N-åpen

1 050 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Charlotte BergeIL Tyrving17.0016.11
Lars FlaskerudOL Toten-Troll14.1713.36
Magnus JevamordFossum IF14.2913.47
Astrid ReuschHeming Orientering19.5418.57

D 11-12

1 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL9.248.47
2Anja HoleFørde IL9.48+0.249.09
3Silje Lund HovdenIL Tyrving25.28+16.0423.48
4Marte Sofie SkroveRingerike OL27.34+18.1025.45

D 13-14

1 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.419.07
2Maya ArnesenHeming Orientering15.47+2.0610.31
3Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK17.11+3.3011.27
4Alexandra LinløkkenØstmarka OK18.39+4.5812.26
5Martine SkjelsvikLillehammer OK20.48+7.0713.52
6Alvilde Lysaker SandenEiker OL21.27+7.4614.18
7Hedda SpangbergKonnerud IL24.06+10.2516.04
8Mille JægtvikKonnerud IL25.49+12.0817.12
9Nora Småge HilsenKonnerud IL26.57+13.1617.58
10Ingvild JohnsenHedrum OL30.33+16.5220.22
11Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL31.00+17.1920.40
12Elin HeitmannKonnerud IL32.11+18.3021.27
13Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK43.55+30.1429.16

D 15-16

1 470 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL11.067.33
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11.53+0.478.05
3Andrea RanvikKonnerud IL11.55+0.498.06
4Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK14.58+3.5210.10
5Tomine Lysaker SandenEiker OL15.20+4.1410.25
6Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)17.23+6.1711.49
7Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18.19+7.1312.27
8Solveig LetmolieEiker OL20.29+9.2313.56
0Ingrid Lund HovdenIL Tyrvingdiskvalifisert
0Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 17-

1 870 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tove HeimdalKonnerud IL22.5012.12
2Ingrid LetmolieEiker OL24.53+2.0313.18
3Toini SkyttersæterKonnerud IL26.01+3.1113.54
4Mette SpangbergKonnerud IL30.06+7.1616.05
5Elin BordøyHedrum OL37.09+14.1919.51
6Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo41.02+18.1221.56

D 35-

1 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Turid Zagar NesLarvik OK20.5411.10

D 40-

1 870 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL13.407.18
2Valborg MadslienLillehammer OK15.35+1.558.20
3Helen MartinsenIL Gular16.35+2.558.52
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK17.24+3.449.18
5Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll17.32+3.529.22
6Monica BerglundRingerike OL19.33+5.5310.27
7Liv SchjervenLardal OL20.37+6.5711.01
8Hege GunnerødAsker Skiklubb40.50+27.1021.50
9Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK49.53+36.1326.40

D 45-

1 680 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsti KringhaugRingerike OL18.0010.42
2Anne Berit BredholtSandefjord OK19.51+1.5111.48
3Torunn Økern JensenRingerike OL21.11+3.1112.36
4Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering22.11+4.1113.12
5Eirin LodgaardByåsen IL23.10+5.1013.47
6Ane BjørnsgaardLillehammer OK23.18+5.1813.52
7Anita StensethSnertingdal IF Orientering24.15+6.1514.26
8Marianne ReuschHeming Orientering26.18+8.1815.39
9May-lill DammTIF Viking26.30+8.3015.46
10Stine ArntzenSandefjord OK27.03+9.0316.06
11Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering35.37+17.3721.12
12Tone Sølie LysnesHedrum OL36.31+18.3121.44
0Anne Guro NøklebyRingerike OLdiskvalifisert

D 50-

1 760 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv MeliIL Nansen19.4211.11
2Inger Tone NygårdEgersund OK20.27+0.4511.37
3Vanja StaffOL Toten-Troll20.39+0.5711.43
4Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL21.39+1.5712.18
5Mette M NødlandÅlgård Orientering22.58+3.1613.02
6Hilde KløvstadSandefjord OK23.25+3.4313.18
7Kristin D SelvigNydalens SK24.41+4.5914.01
7Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL24.41+4.5914.01
9Tone BakkenLillomarka OL26.26+6.4415.01
10Margrete EngzeliusAsker Skiklubb27.08+7.2615.25
11Anne Gro StyrvoldLarvik OK29.43+10.0116.53
0Kari ChristiansenSandefjord OKdiskvalifisert

D 55-

1 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK18.1210.42
2Kari Elisabeth NatvigNittedal OL18.19+0.0710.46
3Ann Karin TjørhomGanddal IL19.30+1.1811.28
4Bente LineIndre Østfold OK20.04+1.5211.48
5Berit BergeIL Tyrving22.00+3.4812.56
6Helen GåsvikLierbygda OL23.18+5.0613.42
7Enikø BertalanAsker Skiklubb26.56+8.4415.50
8Lise HørtvedtKongsberg OL47.23+29.1127.52
0Liv Inger PrangerødTistedalen FLdiskvalifisert

D 60-

1 580 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL16.1710.18
2Lis DæhliLøten o-lag17.11+0.5410.52
3Gerd BjørsethKrokstadøra IL17.20+1.0310.58
4Wenche BjørnstadRingsaker OK17.21+1.0410.58
5Siren GreveBergens TF18.12+1.5511.31
6Margrete JørandliGjø-Vard OL18.54+2.3711.57
7Sidsel StorihleRingsaker OK20.24+4.0712.54
8Gro SolnørdalRudsbygd IL20.47+4.3013.09
9Randi Kristin NærumLarvik OK21.32+5.1513.37
10Elle M. MelbyeHeming Orientering23.36+7.1914.56
11Randi HansenStokke IL28.49+12.3218.14
12Nina SoligardBergens TF29.07+12.5018.25
13Bente Tangen WikstrømRingsaker OK32.28+16.1120.32
14Aud KjemperudEiker OL33.18+17.0121.04
15Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL39.02+22.4524.42
16Lill BirkelundPorsgrunn OL50.15+33.5831.48
0Ellen Sofie RuudEiker OLdiskvalifisert

D 65-

1 460 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit HegdalBergens TF19.2113.15
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL19.26+0.0513.18
3Ingjerd SognnæsBergens TF20.38+1.1714.07
4Marit TyldumRudsbygd IL22.10+2.4915.10
5Anne KaasaDriv IL23.01+3.4015.45
6Liv HaugliHeming Orientering24.10+4.4916.33
7Eva TaraldrudIndre Østfold OK25.02+5.4117.08
8Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø25.47+6.2617.39
9Karin KittilsenStokke IL26.21+7.0018.02
10Astrid OrmbergFana IL27.33+8.1218.52
11Margareta BrynhildsenStokke IL27.57+8.3619.08
12Anne Karin StigemoIL Imås29.48+10.2720.24
13Berit RøsteRingsaker OK31.21+12.0021.28
14Helle JørstadHamar OK33.02+13.4122.37
15Elisabet Høgset RiseRingsaker OK35.53+16.3224.34
16Siri Wilberg AabelBækkelagets SK37.17+17.5625.32
17Edel SlettemarkStord Orientering38.47+19.2626.33
18Anne Marie CeebergHedrum OL39.25+20.0426.59
19Kari BergLarvik OK49.23+30.0233.49
20Kari NatåsBergens TF1.03.11+43.5043.16
0Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 70-

1 200 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig15.4513.07
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL18.40+2.5515.33
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb18.43+2.5815.35
4Tea ForbergRond OL18.57+3.1215.47
5Birgitte BekkelundRøyken OL20.28+4.4317.03
6Katharina Mo BergeFreidig20.47+5.0217.19
7Ingeborg BøbelIL Imås21.45+6.0018.07
8Gerd LangsethLarvik OK22.15+6.3018.32
9Sidsel SandelienHeming Orientering22.39+6.5418.52
10Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL23.46+8.0119.48
11Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK24.01+8.1620.00
12Hanne BræckKongsberg OL27.38+11.5323.01
13Bjørg KocbachBergens TF27.58+12.1323.18
14Astrid Reppesgård LieHedrum OL28.39+12.5423.52
15Astrid GjelstadSandefjord OK29.13+13.2824.20
16Inger Lise BjordalOppsal Orientering30.29+14.4425.24
17Aase Tove GoldenMåren OK30.53+15.0825.44
18Gry Bruland VråleSturla, IF31.12+15.2726.00
19Brita Eilertsen GrønliFørde IL32.07+16.2226.45
20May Helene HansenSandefjord OK32.57+17.1227.27
21Elin DahlenRingerike OL36.49+21.0430.40
22Ingvill VoldFana IL40.22+24.3733.38

D 75-

1 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb22.1618.33
2Unni DrageHaugerud IF22.23+0.0718.39
3Tirill Liby SeipOK Skeidi29.43+7.2724.45
4Anne-Britt NilsenKjelsås IL30.36+8.2025.30
5Åste EggenMåren OK43.03+20.4735.52

D 80-

1 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid RollFana IL46.2439.39

H -10

1 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering17.0215.55
Amund FlaskerudOL Toten-Troll12.2411.35
Håvard Rekve LianFossum IF16.1215.08

H 11-12

1 070 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Nøkleby MellingRingerike OL8.207.47
2Håkon GrønliFørde IL12.01+3.4111.13
3Fridtjof ReuschHeming Orientering13.12+4.5212.20
4Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll14.55+6.3513.56
5Anders VikenFørde IL15.52+7.3214.49
6Samuel A StokkelandÅlgård Orientering17.45+9.2516.35

H 13-14

1 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik ReuschHeming Orientering11.427.48
2Vetle DrageKongsberg OL12.47+1.058.31
3Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL13.55+2.139.16
4Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL20.26+8.4413.37
5Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL21.14+9.3214.09
6Even Amundsen BjørkliRingerike OL26.19+14.3717.32
7Vegar HoleFørde IL40.38+28.5627.05

H 15-16

1 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslak HeimdalKonnerud IL12.427.33
2Sølve DrageKongsberg OL13.47+1.058.12
3Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL16.38+3.569.54
4Nicolai HarvikKonnerud IL18.28+5.4610.59

H 17-

2 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas BreilandÅlgård Orientering20.409.06
2Odd Arne LianIL Koll23.53+3.1310.31
3Espen JohnsenHedrum OL26.21+5.4111.36
4Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn29.37+8.5713.02
5Ludvig JohnsenHedrum OL31.50+11.1014.01
6Rune LodeÅlgård Orientering33.54+13.1414.56
7Torbjørn BarikmoKongsberg OL49.57+29.1722.00

H 35-

2 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering15.306.49
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering15.57+0.277.01
3Sturla StokkelandÅlgård Orientering20.19+4.498.57

H 40-

2 270 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering14.246.20
2Kenneth BilstadVang OL15.31+1.076.50
3Kurt Ove MelbyeVerdal OK16.07+1.437.05
4Thomas BedinIndre Østfold OK17.38+3.147.46
5Robert FredriksenNotodden OL20.38+6.149.05
6Trond FlaskerudOL Toten-Troll22.50+8.2610.03

H 45-

2 110 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar TaksdalGanddal IL16.457.56
2Anders SollienOL Toten-Troll17.22+0.378.13
3Olav HøgsetFossekallen IL17.40+0.558.22
4Jon Arne SkroveVerdal OK17.41+0.568.22
5Lars Erik GjeinFossum IF18.08+1.238.35
6Bjørnar OlsrødStokke IL18.56+2.118.58
6Jan Erik IsaksenNydalens SK18.56+2.118.58
8Stig MellingRingerike OL19.04+2.199.02
9Trond LundIL Tyrving19.09+2.249.04
10Kjetil DammTIF Viking19.19+2.349.09
11Christian ReuschHeming Orientering19.50+3.059.23
12Jon SkriubakkenPorsgrunn OL20.35+3.509.45
13Hans JevanordFossum IF21.03+4.189.58
14Kimme ArnesenHeming Orientering21.11+4.2610.02
15Ian RingheimOL Trollo24.19+7.3411.31
0Trond FossSandefjord OKdiskvalifisert
0Arne NåtedalOL Trollodiskvalifisert

H 50-

2 070 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund RørenEiker OL15.037.16
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb15.29+0.267.28
3Odd FuglestadÅlgård Orientering16.35+1.328.00
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb17.23+2.208.23
5Jan Tore HenriksenNydalens SK17.36+2.338.30
6Guttorm L EggeOslostudentenes IK17.49+2.468.36
7Erik SaugerudKonnerud IL18.38+3.359.00
8Harald KvisliNotodden OL19.08+4.059.14
9Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering19.41+4.389.30
10Leif Kåre BessebergEiker OL20.48+5.4510.02
11Harald BergeLøten o-lag20.59+5.5610.08
12Roger LysnesHedrum OL21.12+6.0910.14
13Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering22.09+7.0610.42
14Terje NæssFossum IF25.04+10.0112.06
15Morten AndresenOK Skeidi25.07+10.0412.08
16Roar NilsenSandefjord OK25.32+10.2912.20
17Paul HinschHeming Orientering26.03+11.0012.35
18Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering27.11+12.0813.07
19Torgeir BrandalKongsberg OL29.24+14.2114.12
20Rune RøedStokke IL30.20+15.1714.39
21Olav BakkenLillomarka OL33.24+18.2116.08
22Per Einar StrømHedrum OL40.05+25.0219.21
23Oskar KaaløySandefjord OK42.15+27.1220.24
0Øyvind DrageKongsberg OLdiskvalifisert
0Terje LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
0Nils Petter FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert

H 55-

2 070 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Onno VerberneOL Toten-Troll17.138.19
2Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb18.43+1.309.02
3Bjørn SolbergseterAustmarka IL18.46+1.339.03
4Lars FremstadLarvik OK18.57+1.449.09
5Egil Wickstrand IversenHeming Orientering20.01+2.489.40
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF21.00+3.4710.08
7Anton PlaianAsker Skiklubb24.45+7.3211.57
8Frode LøsetRingerike OL24.58+7.4512.03
9Rolf E. AndersenLierbygda OL26.32+9.1912.49
10Morten Roger AndersenHalden SK27.00+9.4713.02
11Herman BakkeLøten o-lag28.25+11.1213.43
12Kjetil KløvstadSandefjord OK28.38+11.2513.49
0Ove MartinsenHauketo IFdiskvalifisert

H 60-

1 760 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb14.468.23
2Arve GlittumOK Skeidi15.48+1.028.58
3Harald HoviSkien OK16.07+1.219.09
4Ola BroxOL Toten-Troll18.20+3.3410.25
5Bjørn GrindeOslostudentenes IK18.39+3.5310.35
6Rune LaurantsenSkien OK19.27+4.4111.03
7Are EriksenOslostudentenes IK19.33+4.4711.06
8Dagfinn TorpePorsgrunn OL19.37+4.5111.08
9Bård NatvigNittedal OL20.02+5.1611.22
10Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar20.28+5.4211.37
11Hugo ChristensenNotodden OL20.37+5.5111.42
12Vidar ElvekrokEiker OL20.44+5.5811.46
13Øivind FadumSande Sportsklubb21.15+6.2912.04
14Geir Holm GundersenSturla, IF21.28+6.4212.11
15Per Hermann KrøgerMåren OK22.28+7.4212.45
16Ørjan Eirik ValestrandFana IL22.36+7.5012.50
17Rolf LundeEiker OL25.31+10.4514.29
18Erling StrandBergens TF27.01+12.1515.21
19Øyvind GylverAsker Skiklubb28.28+13.4216.10
20Per Olaf KlemsdalVarteig OL28.49+14.0316.22
21Roar SætabergetLunderseter IL31.08+16.2217.41
22Kjell HalvorsenBerger og Svelvik OL32.44+17.5818.35
0Øyvind SørlieHadeland OLdiskvalifisert
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 65-

1 700 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Arve SolliAskøy OL13.588.12
2Atle AlvheimFana IL16.07+2.099.28
3Svein S JacobsenIL Tyrving16.32+2.349.43
4Per-Erik ØstlieDriv IL16.40+2.429.48
5Magnus NatåsBergens TF17.04+3.0610.02
6Tor TrøanHadeland OL17.19+3.2110.11
7Torodd OsFørde IL17.36+3.3810.21
8Einar LundHamar OK17.38+3.4010.22
8Hans Roar BakkenEiker OL17.38+3.4010.22
10Eldar BørsumBækkelagets SK17.42+3.4410.24
11Knut SkjesetVang OL18.16+4.1810.44
12Harry BreilandÅlgård Orientering18.26+4.2810.50
13Sveinung RekaaNotodden OL18.28+4.3010.51
14Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb18.49+4.5111.04
15Paul SkjakerHadeland OL19.08+5.1011.15
16Stein NordviElverum OK19.23+5.2511.24
17Paul Martin BergRudsbygd IL19.35+5.3711.31
18Knut WikstrømRingsaker OK19.37+5.3911.32
19Nils-Petter WiikDriv IL19.38+5.4011.32
20Terje MalmHamar OK20.07+6.0911.50
21Atle RemmePorsgrunn OL20.24+6.2612.00
22Åmund TonnaEiker OL20.58+7.0012.20
23Runar KittilsenStokke IL21.14+7.1612.29
24Kurt GrønliFørde IL21.47+7.4912.48
25Arve SmestadLøten o-lag23.11+9.1313.38
26Helge ScheiFørde IL24.05+10.0714.10
27Odd GundersenEidsvoll OL24.24+10.2614.21
28Nils Olav VennevikFreidig24.46+10.4814.34
29Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL25.10+11.1214.48
30Bjørn Helge CeebergHedrum OL27.59+14.0116.27
0Widar TrømborgSande Sportsklubbdiskvalifisert
0Jørn Bue OlsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Martin NaufHedrum OLdiskvalifisert
0Odd RiseRingsaker OKdiskvalifisert

H 70-

1 580 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL14.579.27
2Helge RevhaugRingerike OL17.23+2.2611.00
3John Thomas PetersenNittedal OL17.32+2.3511.05
4Per VoldFana IL18.06+3.0911.27
5Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering18.08+3.1111.28
6Jon FærdenKolbotn og Skimt OL18.14+3.1711.32
7Hasse BergstrømIL Tyrving18.20+3.2311.36
8Geir TrøanKolbotn og Skimt OL19.00+4.0312.01
9Trond FeiringHamar OK19.07+4.1012.05
10Rolf GjølbergLarvik OK19.32+4.3512.21
11Helge BjaalandHeming Orientering19.33+4.3612.22
12Hans StordalOL Tønsberg og omegn20.17+5.2012.50
13Henrik HvoslefIK Stern20.22+5.2512.53
14Egil RepvikOL Trollelg20.44+5.4713.07
15Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking20.53+5.5613.13
16Geir HusdalTIF Viking21.20+6.2313.30
17Lars ButtingsrudVingelen IL21.35+6.3813.39
18Tom WahlgrenSarpsborg OL22.14+7.1714.04
19Widar Taxth LølandHisøy OK22.21+7.2414.08
20Magnus LandstadFreidig22.47+7.5014.25 Last ned GPS-spor i gpx-format
21Ragnar HillestadLardal OL23.02+8.0514.34
22Trond WettergreenDriv IL23.30+8.3314.52
23Bjørn Willy HansenSandefjord OK23.38+8.4114.57
24Gunnar KnudsenTIF Viking23.54+8.5715.07
25Per KrukeEiker OL24.03+9.0615.13
26Bjørn Ivar RyenVingelen IL24.11+9.1415.18
27Per BjørkhaugTIF Viking24.40+9.4315.36
28Magnar ØvreåsBotne SK24.57+10.0015.47
29Arne Kristian SkiftenesIL Imås25.14+10.1715.58
30Gunnar J. AlsakerÅrstad IL25.17+10.2016.00
31Kåre ThorbjørnsenLarvik OK25.27+10.3016.06
32Sigvald RobberstadHalsnøy OL25.47+10.5016.19
33Per DalheimKonnerud IL26.49+11.5216.58
34Steinar SlettemarkStord Orientering27.16+12.1917.15
35Thorolf TrolsrudBotne SK28.55+13.5818.18
36Henning GaarderKonnerud IL29.48+14.5118.51
37Svein Børge HaugbergSandefjord OK29.55+14.5818.56
38Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL29.56+14.5918.56
39Klaus EngenEidskog OL34.49+19.5222.02
40Roar LøkenSandefjord OK35.01+20.0422.09
41Thore SundsetvikOL Trollelg35.38+20.4122.33
42Lasse VråleSturla, IF37.08+22.1123.30
43Sigurd VikebøTIF Viking38.52+23.5524.35
44Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn41.07+26.1026.01
0Lars Martin GjeinStokke ILdiskvalifisert
0Bjørn SandelienHeming Orienteringdiskvalifisert
0Olav HøiåsVang OLdiskvalifisert
0Bjørn W. LudvigsenSturla, IFdiskvalifisert
0Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 75-

1 460 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar ØsterbøFreidig16.2911.17
2Anders TaraldrudIndre Østfold OK17.46+1.1712.10
3Harald LundhaugOK Moss18.06+1.3712.23
4Per HauglandÅrstad IL18.31+2.0212.40
5Jon TyldumRudsbygd IL18.41+2.1212.47
6Leif EngenNidarøst OK18.48+2.1912.52
7Tormod DahlenRingerike OL19.36+3.0713.25
8Egill KnudsenTIF Viking20.46+4.1714.13
9Stig Arild HaugskottOL Trollelg21.32+5.0314.44
10Ingolf DybvikStord Orientering21.51+5.2214.57
11Arne SæterhaugByåsen IL23.00+6.3115.45
12Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn23.14+6.4515.54
13Per VikaneFana IL23.41+7.1216.13
14Jon C. FougnerHeming Orientering23.42+7.1316.13
15Asbjørn BræckKongsberg OL24.02+7.3316.27
16Bjørn GunnerødAsker Skiklubb25.47+9.1817.39
17Henry SundsetvikOL Trollelg26.58+10.2918.28
18Magnar ReppesgårdHedrum OL27.06+10.3718.33
19Ivar Louis BergSturla, IF27.45+11.1619.00
20Anton LommeHedrum OL29.09+12.4019.57
21Leif BråtenHeming Orientering31.42+15.1321.42
22Jon Vegard LundeLillehammer OK32.15+15.4622.05
23Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange32.35+16.0622.19
23Arne ØfsthusAsker Skiklubb32.35+16.0622.19
25Oddvar GjelstadSandefjord OK33.15+16.4622.46
26Harald WibyeOK Moss39.24+22.5526.59
27Bjørn StrømmeTIF Viking49.10+32.4133.40
0Egil NestandeFørde ILdiskvalifisert
0Tore S. RasmussenTIF Vikingdiskvalifisert
0Elling FrøvollSturla, IFdiskvalifisert
0Anders LaugloOL Trollelgbrutt

H 80-

1 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg16.2913.44
2Axel IngvaldsenTIF Viking17.58+1.2914.58
3Johannes SollidVerdal OK23.07+6.3819.15
3Tor DrageHaugerud IF23.07+6.3819.15
5Brynjar RøgebergSandefjord TIF25.57+9.2821.37
6Egil RyghOL Tønsberg og omegn27.40+11.1123.03
7Tor E. HenriksenLillomarka OL33.46+17.1728.08
0Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
0Carl-Fred. KolderupStabæk IFdiskvalifisert
0Tormod HøimyrSturla, IFdiskvalifisert
0Sveinung FristadAskvoll og Holmedal ILdiskvalifisert
0Helge KvaaseBækkelagets SKbrutt
0Arne LieStokke ILbrutt

H 85-

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb30.2525.20
2Edgar MyrvoldHamar OK32.41+2.1627.14
3Helge TvedtenLarvik OK33.05+2.4027.34
4Hermann KobbeltvedtTIF Viking41.52+11.2734.53

H 90-

1 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brynjulf ForsethOL Trollelg59.1050.34

Direkte B

1 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Even HoleFørde IL17.3011.30
2Geir BottolfsKrødsherad IL18.15+0.4512.00
3Hans Jørgen RøsteRingsaker OK30.18+12.4819.56

Direkte C

1 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering23.2221.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor