Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Pyttaskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Pyttaskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: onsdag 6 januar 2016

Egersund OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tor Sverre SkåraHerrer - mellomlang løype (17)29.10+4.168.50
6Frank HansenHerrer - mellomlang løype (17)31.57+7.039.40
15Thomas HadlandHerrer - Xlang (24)29.45+8.497.26

Ganddal IL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vibeke LamarkDamer - lang løype (4)32.088.55
1Trond LamarkHerrer - lang løype (12)28.037.47
2Anne Marie GauselDamer - lang løype (4)42.11+10.0311.43
2Øyvind LamarkHerrer - kort løype (5)29.56+4.1711.05
2Paul Terje HaarrHerrer - lang løype (12)28.18+0.157.51
2Aud Hognestad TaksdalDamer - XLang (4)27.36+3.076.54
3Ingrid LamarkDamer - mellomlang løype (12)31.58+7.479.41
3Andreas Nybak UrdalHerrer - kort løype (5)31.58+6.1911.50
3Tallak LangmyrHerrer - lang løype (12)28.28+0.257.54
3Janne Tjørhom AasheimDamer - XLang (4)30.58+6.297.44
4Ann-Cathrin Nybak UrdalDamer - mellomlang løype (12)33.59+9.4810.17
5Morten Bjerga SundliHerrer - Xlang (24)25.30+4.346.22
7Kristin SkadsemDamer - mellomlang løype (12)38.29+14.1811.39
7Bjarne GimreHerrer - mellomlang løype (17)31.59+7.059.41
7Per Ivar StoklandHerrer - Xlang (24)26.00+5.046.30
8Ove OalandHerrer - lang løype (12)39.42+11.3911.01
9Per Ingar HadlandHerrer - lang løype (12)40.32+12.2911.15
9Joar EilevstjønnHerrer - Xlang (24)27.30+6.346.52
10Arild AasheimHerrer - Xlang (24)27.35+6.396.53
11Oddvar TaksdalHerrer - Xlang (24)27.44+6.486.56
14Ole Kristian TaksdalHerrer - mellomlang løype (17)39.46+14.5212.03
22Svein-Erik KvameHerrer - Xlang (24)35.55+14.598.58
24Per Martin StoklandHerrer - Xlang (24)37.52+16.569.28
0Per Olav HaarrHerrer - lang løype (12)diskvalifisert

Hå kommune BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Liv Sissel ObrestadDamer - kort løype (6)43.16+16.2416.01

Hå kommune BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kari SjursenDamer - lang løype (4)46.37+14.2912.56

NOTEAM

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Elin NorveelDamer - kort løype (6)34.40+7.4812.50
9Arne HetlelidHerrer - mellomlang løype (17)32.52+7.589.57

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Emilie Bøe SurdalDamer - kort løype (6)1.06.05+39.1324.28

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Katrine Harestad HaukaasDamer - kort løype (6)1.06.11+39.1924.30

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Gro Mariero TotlandDamer - mellomlang løype (12)1.03.05+38.5419.06

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Nils John VestølHerrer - mellomlang løype (17)34.30+9.3610.27

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Inge LølandHerrer - lang løype (12)32.24+4.219.00

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1068096 U1 Ukjent løper68096Herrer - lang løype (12)46.38+18.3512.57

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jonas Klausen EspedalHerrer - Xlang (24)20.565.14

Rajamaen Rykmentti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marjo LiikanenDamer - XLang (4)24.296.07

Sandnes IL (Rogaland)

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Frøydis Line FurlandDamer - kort løype (6)26.529.57
4Sunniva OmdalDamer - XLang (4)33.35+9.068.23
6Tom FurlandHerrer - Xlang (24)25.49+4.536.27
8Tor Gunnar AkslandHerrer - Xlang (24)27.20+6.246.50
12Brit Vivian MelingDamer - mellomlang løype (12)1.12.00+47.4921.49
12Sølve WathneHerrer - Xlang (24)27.56+7.006.59
13Magnus LandstadHerrer - Xlang (24)28.20+7.247.05
18Rune ChristiansenHerrer - Xlang (24)32.07+11.118.01
19Gisle WathneHerrer - Xlang (24)32.42+11.468.10
20Sturle OmdalHerrer - Xlang (24)32.57+12.018.14
Kjell DaleHerrer - Xlang (24)brutt

Sandnes Kommune

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Marit Karin NygårdDamer - mellomlang løype (12)50.06+25.5515.10

Skattesport BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ole AuklendHerrer - mellomlang løype (17)diskvalifisert

Sola kommune BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ole Petter HaukaasHerrer - mellomlang løype (17)28.17+3.238.34

Stavanger Orienteringsklubb

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenDamer - mellomlang løype (12)24.117.19
1Arne Jacob Nystrøm OlsenHerrer - kort løype (5)25.399.30
1Bjørn AlsakerHerrer - mellomlang løype (17)24.547.32
2Vilde Margrethe SæbbøDamer - mellomlang løype (12)31.47+7.369.37
2Asgeir BellHerrer - mellomlang løype (17)26.29+1.358.01
2Stein Arne OlsenHerrer - Xlang (24)23.59+3.035.59
3Wenche Margrethe SæbbøDamer - kort løype (6)40.30+13.3815.00
3Johan Christie ØrkeHerrer - Xlang (24)24.46+3.506.11
4Peter SæbbøHerrer - kort løype (5)40.29+14.5014.59
4Knut FeldmannHerrer - lang løype (12)32.08+4.058.55
5Tone Cecilie NystrømDamer - mellomlang løype (12)35.53+11.4210.52
5Sverre VarebergHerrer - kort løype (5)55.08+29.2920.25
5Kjell SkjævelandHerrer - mellomlang løype (17)30.12+5.189.09
6Elisabeth Christie ØrkeDamer - mellomlang løype (12)36.35+12.2411.05
6Arne Kristian EspedalHerrer - lang løype (12)35.21+7.189.49
7Jone SæbbøHerrer - lang løype (12)36.30+8.2710.08
8Turid NystrømDamer - mellomlang løype (12)44.27+20.1613.28
8Arne ØstensenHerrer - mellomlang løype (17)32.46+7.529.55
9Haldis GlendrangeDamer - mellomlang løype (12)48.25+24.1414.40
11Tore KarlsenHerrer - mellomlang løype (17)35.32+10.3810.46
12Paul Andreas PaulsenHerrer - mellomlang løype (17)36.19+11.2511.00
17Pål BårdsenHerrer - Xlang (24)31.27+10.317.51
21Espen KarlsenHerrer - Xlang (24)35.08+14.128.47
23Øyvind RummelhoffHerrer - Xlang (24)36.11+15.159.02
0Arne KarlsenHerrer - mellomlang løype (17)diskvalifisert
0Kjetil WirakHerrer - lang løype (12)diskvalifisert

Ålgård Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Solveig MælandDamer - lang løype (4)49.44+17.3613.48
4Jan-Einar ØvremoHerrer - Xlang (24)25.25+4.296.21
13Kjell Olav GjerdeHerrer - mellomlang løype (17)36.34+11.4011.04
14Odd FuglestadHerrer - Xlang (24)28.28+7.327.07
15Frode Halvor LundHerrer - mellomlang løype (17)42.13+17.1912.47
16Geir SandHerrer - Xlang (24)29.48+8.527.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor