Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Pyttaskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Pyttaskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: onsdag 6 januar 2016

Damer - kort løype

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)26.529.57
2Elin NorveelNOTEAM34.40+7.4812.50
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb40.30+13.3815.00
4Liv Sissel ObrestadHå kommune BIL43.16+16.2416.01
5Emilie Bøe SurdalNOTEAM1.06.05+39.1324.28
6Katrine Harestad HaukaasNOTEAM1.06.11+39.1924.30

Damer - mellomlang løype

3 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb24.117.19
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb31.47+7.369.37
3Ingrid LamarkGanddal IL31.58+7.479.41
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL33.59+9.4810.17
5Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb35.53+11.4210.52
6Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb36.35+12.2411.05
7Kristin SkadsemGanddal IL38.29+14.1811.39
8Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb44.27+20.1613.28
9Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb48.25+24.1414.40
10Marit Karin NygårdSandnes Kommune50.06+25.5515.10
11Gro Mariero TotlandNOTEAM1.03.05+38.5419.06
12Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)1.12.00+47.4921.49

Damer - lang løype

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke LamarkGanddal IL32.088.55
2Anne Marie GauselGanddal IL42.11+10.0311.43
3Kari SjursenHå kommune BIL46.37+14.2912.56
4Solveig MælandÅlgård Orientering49.44+17.3613.48

Herrer - kort løype

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb25.399.30
2Øyvind LamarkGanddal IL29.56+4.1711.05
3Andreas Nybak UrdalGanddal IL31.58+6.1911.50
4Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb40.29+14.5014.59
5Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb55.08+29.2920.25

Herrer - mellomlang løype

3 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb24.547.32
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb26.29+1.358.01
3Ole Petter HaukaasSola kommune BIL28.17+3.238.34
4Tor Sverre SkåraEgersund OK29.10+4.168.50
5Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb30.12+5.189.09
6Frank HansenEgersund OK31.57+7.039.40
7Bjarne GimreGanddal IL31.59+7.059.41
8Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb32.46+7.529.55
9Arne HetlelidNOTEAM32.52+7.589.57
10Nils John VestølNOTEAM34.30+9.3610.27
11Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb35.32+10.3810.46
12Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb36.19+11.2511.00
13Kjell Olav GjerdeÅlgård Orientering36.34+11.4011.04
14Ole Kristian TaksdalGanddal IL39.46+14.5212.03
15Frode Halvor LundÅlgård Orientering42.13+17.1912.47
0Ole AuklendSkattesport BILdiskvalifisert
0Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - lang løype

3 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond LamarkGanddal IL28.037.47
2Paul Terje HaarrGanddal IL28.18+0.157.51
3Tallak LangmyrGanddal IL28.28+0.257.54
4Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb32.08+4.058.55
5Inge LølandNOTEAM32.24+4.219.00
6Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb35.21+7.189.49
7Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb36.30+8.2710.08
8Ove OalandGanddal IL39.42+11.3911.01
9Per Ingar HadlandGanddal IL40.32+12.2911.15
1068096 U1 Ukjent løper68096NOTEAM46.38+18.3512.57
0Per Olav HaarrGanddal ILdiskvalifisert
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - XLang

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti24.296.07
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL27.36+3.076.54
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL30.58+6.297.44
4Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)33.35+9.068.23

Herrer - Xlang

4 000 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Klausen EspedalNTNUI20.565.14
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb23.59+3.035.59
3Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb24.46+3.506.11
4Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering25.25+4.296.21
5Morten Bjerga SundliGanddal IL25.30+4.346.22
6Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)25.49+4.536.27
7Per Ivar StoklandGanddal IL26.00+5.046.30
8Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)27.20+6.246.50
9Joar EilevstjønnGanddal IL27.30+6.346.52
10Arild AasheimGanddal IL27.35+6.396.53
11Oddvar TaksdalGanddal IL27.44+6.486.56
12Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)27.56+7.006.59
13Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)28.20+7.247.05
14Odd FuglestadÅlgård Orientering28.28+7.327.07
15Thomas HadlandEgersund OK29.45+8.497.26
16Geir SandÅlgård Orientering29.48+8.527.27
17Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb31.27+10.317.51
18Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)32.07+11.118.01
19Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)32.42+11.468.10
20Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)32.57+12.018.14
21Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb35.08+14.128.47
22Svein-Erik KvameGanddal IL35.55+14.598.58
23Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb36.11+15.159.02
24Per Martin StoklandGanddal IL37.52+16.569.28
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor