Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grandalsmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grandalsmesterskapet
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: lørdag 26 desember 2015

C-Åpen

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Reiersen JensenBirkenes IL0.22.460.09
2Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse0.26.00+0.03.540.11
3Ingvild FossøyLia Il0.26.37+0.03.910.11
4Johanne TerjesenØyestad IF allianse0.36.09+0.13.630.15
5Ann Mari StudsrudHisøy OK0.50.03+0.27.570.21
0Åge AashamarFlosta ILdiskvalifisert

N-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Martina VågsnesOppsal Orientering0.50.13
1Randi SexeNydalens SK0.22.23+-0.27.90
2Eivind VågsnesOppsal Orientering0.34.05+-0.16.08
3Edvard VågsnesIK Grane Arendal Orientering0.34.19+-0.15.94

Damer - kort løype

3 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma0.48.180.13
2Tone HirschIF Trauma0.48.28+0.00.100.13
3Malin HaugeHisøy OK0.49.11+0.00.930.14
4Marianne HaugeHisøy OK0.49.49+0.01.310.14
5Odny JørgensenIK Grane Arendal Orientering1.01.41+0.13.230.17
6Synne FossøyNTNUI1.12.23+0.24.050.20
0Lisa AnnersandOK Tyrdiskvalifisert

Damer - lang løype

5 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK1.03.160.10
2Mila ZaharinovaOppsal Orientering1.08.53+0.05.370.11
3Aurora FossøyNTNUI1.23.49+0.20.330.14

Herrer - kort løype

3 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering0.44.060.12
2Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering0.45.48+0.01.420.12
3Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering0.46.26+0.02.200.13
4Paul Christian JensenBirkenes IL0.48.18+0.04.120.13
5Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse0.53.04+0.08.980.15
6Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering0.58.44+0.14.380.16
7Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering0.58.47+0.14.410.16
8Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering1.01.12+0.17.060.17

Herrer - lang løype

5 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering0.49.430.08
2Øystein PettersenNydalens SK0.52.35+0.02.920.09
3Svein NygårdLillomarka OL0.55.04+0.05.610.09
4Johannes Bakke AashamarKristiansand OK0.56.54+0.07.110.09
5Henrik Chr. HirschIF Trauma1.04.01+0.14.580.11
6Terje UrfjellIL Imås1.07.30+0.17.870.11
7Sigve VågsnesOppsal Orientering1.08.01+0.18.580.11
8Ola Bakke AashamarFlosta IL1.10.33+0.20.900.12
9Finn PettersenGjerstad IL1.10.55+0.21.120.12
10Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL1.22.43+0.33.000.14
11Kristian Reiersen JensenKristiansand OK1.22.46+0.33.030.14
0Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Geir Henrik HirschIF Traumabrutt
0Arne Johannes LøkkenNTNUIbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor