Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Lura

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Lura
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 20 januar 2016

Damer - kort løype

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)37.2817.01

Damer - mellomlang løype

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb33.2610.07
2Ingrid LamarkGanddal IL42.28+9.0212.52
3Kristin SkadsemGanddal IL46.24+12.5814.03
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb58.00+24.3417.34
5Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb59.40+26.1418.04
6Inger Skretting OpstadEgersund OK1.01.24+27.5818.36
7Elin NorveelNOTEAM1.03.34+30.0819.15
8Brit Vivian MelingStatoil BIL1.10.18+36.5221.18
0Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Damer - lang løype

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)44.1111.37
2Anne Marie GauselGanddal IL47.35+3.2412.31
3Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL49.26+5.1513.00

Herrer - kort løype

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb27.3812.33
2Øyvind LamarkGanddal IL29.38+2.0013.28
3Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)37.29+9.5117.02
4Alexander SvaboeSandnes IL (Rogaland)45.44+18.0620.47
5Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb1.00.25+32.4727.27

Herrer - mellomlang løype

3 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb32.199.47
2Ole Petter HaukaasSola kommune BIL32.40+0.219.53
3Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb34.43+2.2410.31
4Bjarne GimreGanddal IL35.31+3.1210.45
5Arne HetlelidNOTEAM36.52+4.3311.10
6Andreas Nybak UrdalGanddal IL43.09+10.5013.04
7Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb43.16+10.5713.06
8Frank HansenEgersund OK45.17+12.5813.43
9Ole AuklendSkattesport BIL46.02+13.4313.56
10Kjell Olav  GjerdeStavanger Orienteringsklubb46.18+13.5914.01
11Raymond B PettersenÅlgård Orientering48.41+16.2214.45
12Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb49.57+17.3815.08
0Anders NorabergNOTEAMdiskvalifisert

Herrer - lang løype

3 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul Terje HaarrGanddal IL37.099.46
2Trond LamarkGanddal IL37.54+0.459.58
3Inge LølandNOTEAM38.06+0.5710.01
4Tor Kristian GylandNOTEAM39.07+1.5810.17
5Per Ingar HadlandGanddal IL40.50+3.4110.44
6Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb41.31+4.2210.55
7Bertrand DenieulJWC BIL45.29+8.2011.58
8Per Martin StoklandGanddal IL45.35+8.2611.59
9Ove OalandGanddal IL46.26+9.1712.13
10Svein-Erik KvameGanddal IL47.42+10.3312.33
11Stian RummelhoffNOTEAM48.39+11.3012.48
12Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb57.00+19.5115.00

Herrer - XLang

5 000 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)36.147.14
2Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)36.29+0.157.17
3Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb37.44+1.307.32
4Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering37.47+1.337.33
5Per Ivar StoklandGanddal IL38.36+2.227.43
6Morten Bjerga SundliGanddal IL39.20+3.067.52
7Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)40.08+3.548.01
8Jan Einar ØvremoNOTEAM40.25+4.118.05
9Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb41.23+5.098.16
10Kristian Frafjord HaarrGanddal IL42.14+6.008.26
11Arild AasheimGanddal IL42.40+6.268.32
12Odd FuglestadÅlgård Orientering44.25+8.118.53
13Joar EilevstjønnGanddal IL44.33+8.198.54
14Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb48.39+12.259.43
15Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)51.12+14.5810.14
16Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)51.34+15.2010.18
17Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)57.18+21.0411.27
18Jakob KarlsenGanddal IL1.14.53+38.3914.58
0Aart Joakim int VeldGanddal ILdiskvalifisert

Damer- XLang

5 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti37.407.32
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL40.51+3.118.10
3Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)42.19+4.398.27
4Janne Tjørhom AasheimGanddal IL46.44+9.049.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor